Diskuse na téma Tipy pro krásný domov

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) Díky

Karla 20.10.2023

Pro mě útulný a krásný domov symbolizují i fotky. Nemám ráda holé zdi, působí to na mě velmi neosobně. Za mě tedy květiny, převážně zelené a fotografie na zdi a hned se tam cítím lépe a vypadá to jako domov. :) Moc jsme si doma oblíbily právě obrazy ze stránky Fotoobrazy z plátna. Mají široký výběr potisku a tisknou nejen na různé druhy plátna, ale například i na sklo, dřevo, překližku, kapa desku. :)

Sára Karla 25.10.2023

Já to mám stejně. Květiny a fotky (obrazy), pro mě dělají útulnější a hřejivější domov. :) Bez toho mi o přijde jako někde na hotelu. Hodně jsem měla zatím fotky v rámečkách, ale čím dál víc se mi začali líbit právě fotky bez rámečku. To sklo mě zaujalo, máte to také nebo jste si nechávali dělat jen na to plátno?

Karla Karla 30.10.2023

My jsme si od nich prvně nechali dělat na plátno z polyesteru a potom jsem vyzkoušela na to sklo, to mě totiž hodně lákalo. Mají různé velikosti https://www.fotoobrazyzplatna.cz/c/tisk-na-drevo-sklo/tisk-na-sklo-z-vlastni-fotografie, samozřejmě ta cena je trošku vyšší, ale ta kvalita. Výborná, fotky jsou nádherné, barevné, živé.

Diana27 27.09.2023

Polštáře, deky, stejné barvy, ne moc přeplněné, udělat jakoby takové zóny - koutek na čtení, kávový koutek. Rozčlenit byt. Z doplňků doporučíte Bakly. Mám odsud skoro všechno. Hlavně do kuchyně a do koupelny. Mýdlenky, koš. Na čaje mám dozu na lince v černé barvě. Hezky oživila kuchyň .

Berunda 26.07.2023

Holky nedávno jsem sháněla nějakou fakt hezkou vázu. Jsem nečekala jak moc je těžký najít v dnešní době pěknou moderní vázu. Tak kdyby jste náááhodou taky hledaly, našla jsem super tady https://www.bakly.cz/vazy. Opravdu jako luxusní krásný vázy. Konečně jsem sehnala krásnou na stůl matnou bílou a vypadá nádherně.

Kosma Berunda 27.07.2023

Pecka dík moc, malá mě teď rozbila jedinou vázu co jsem kdysi dostala od kámošky. A právě byla v matu a strašně se mi líbila. Tak jsem koukala díky tobě sem a hned si objednala tu černou kameninovou vázu a ještě jsem vychytala akci. Jako je nádherná.

Berunda Berunda 28.07.2023

Na tu jsem tam taky koukala, já jsem si brala tu River white a malou s mosazným víkem, na to jsem totiž viděla někde na netu moooc hezky video, jak do toho naaranžovat kvítka, takže to se hodně těším, až vyzkouším.

Alča 12.07.2023

Holky a neřešily jste i vypínače/zásuvky? Keramické nebo plastové? Ty naše potřebují výměnu a chtěla bych aby mi nějak i seděli ke zbytku interiéru. Máme to laděno do moderní hodně dřeva, kamene.

Berky Alča 24.07.2023

Za sebe teda plastové, keramické se mohou rozbít i při špatné montáži. Já jsem teda objevila od firmy Kliklap a ti mají moc hezké, máme hnědé hezky zapadají do interiéru. Josu plastové, ale nepůsobí tak. :) Mrkněte třeba si vyberete. :)

Renata 23.06.2023

Tak já jsem si do obýváku pořídila tento mechový obraz https://www.vzpominkovyodlitek.cz/mechovy-obraz-25x25-cm-c-2/ a vypadá nádherně, úplně mi rozzářil celou místnost :-).

Zdena Renata 02.07.2023

Tak ten je moc hezký, viděla jsem u nás v OC, ale chtěli za něj strašnou dardu, ale tady je za hezké peníze.

Marika 30.05.2023

A kde jste kupovali bytové doplňky? Chtěla bych něco do obýváku i nějaké drobnosti do kuchyně, ale nikde jsem zatím nenašla nic v tom stylu, který bych chtěla (něco moderního, jednoduchého...)

Elinka Marika 31.05.2023

Taky vždycky když někam jdu nakupovat procházím obchody s doplňky ale nikdy se mi nic moc nelíbí, všechno mi přijde takové tuctové a obyč tak jestli máte tip budu ráda :-)

anastaziaa Marika 12.06.2023

A koukali jste na bakly.cz? Já mám odtud hodně pěkných věcí, je opravdu z čeho vybírat a to co tam mají jsem jinde ani neviděla, takže to rozhodně není nic tuctového :-)

Marika Marika 19.06.2023

Paráda, mají moc hezký výběr, takové originální designové věci, moc se mi tam několik věcí líbí, díky!

marybla 21.04.2023

Za mě určitě patří k útulnému bytu i fotky. :) Tahle firma Rámečkuj je super, protože si u nich uděláš fotku přímo v rámečku a nemusíš ani ničím přibíjet, protože rámeček na sobě má lepítko. :)

Tamara marybla 24.04.2023

O té jsem ještě neslyšela, ale je teda skvělý že mají 2v1 a ještě to nemusíš dávat na hřebíček? A drží to dobře? Jak dlouhé je doručení? Babička má za pár dní narozky, to by se mi hodilo. :)

marybla marybla 25.04.2023

Doručení je do 2 dní. :) Drží to skvěle. :) A můžete to případně i přelepit, nezůstane po tom ani žádný flek nebo díra ve zdi. :) Určitě mrkněte, my jsme velmi spokojení. :)

Tamara marybla 02.05.2023

Moc děkuju za doporučení, nechala jsem tam nakonec udělat pár fotek, v pátek mi to doručily, takže doručení je velmi rychlé a vypadá to skvěle! Babi měla velkou radost. :)

serena 06.03.2022

jóóó, svíčky k zútulnění domu neodmyslitelně patří

Eva serena 09.03.2022

jaké máš doma vůně? mně jde hlavně o design.. nechci žádné hřbitovní kalíšky atp.

Iris serena 02.04.2022

Veynero má krásně udělané svíčky, mají je v pěkných skleněných nádobkách, které se dají dál využít :)

Vilma 05.02.2022

Kdo má zkušenost s vonným voskem? kde seženu?

Lery Vilma 10.02.2022

i již zmiňované veynero.cz jo má.

Galinka Vilma 02.03.2022

a jak dlouho to prosím hoří? vyplatí se oproti svíčce?

Katučinka Vilma 03.03.2022

až vyzkoušíte dejte vědět...ty svíčky fakt těch 25h dají

anonym 07.01.2022

pekne zaclony udelaji hodne!

iris 19.11.2021

Ano, mám a jsem velmi spokojena.

Katy22 16.11.2021

Jaky byste mi doporučili difuzér? Už dlouho o něm přemýšlím, že bych ho dala do předsíně, aby když k nám někdo vejde cítil přijemnou vůni

iris Katy22 17.11.2021

Tak to mohu velmi doporučit kouknout na www.veynero.cz, kromě krásných svíček mají i právě difuzéry.

Lenka to Iris Katy22 18.11.2021

Ty ho máš doma?

Lili Katy22 30.11.2021

jaký je prosím rozdíl mezi difuzérem a zvlhčovačem? Koukám na to veynero.cz, ale teď mě napadá, zda je to to stejné

Kristýna Katy22 13.02.2022

jak dlouho to vydrží hořet?

Lucie 25.10.2021

Ty svíčky jsou ze sóji?

alena Lucie 26.10.2021

Ano, ze sóji. A mají i dřevěné knoty. Můžeš tam koupit v podstatě veškeré příslušenství.. nůžky na knot atd. Mrkni, moc krásné

Kristýna Lucie 15.02.2022

je to krásná česká produkce... moc ráda takové výrobce podporuji

Vilma Lucie 18.02.2022

no to je super.. to veynero.cz teda jo?No musím mrknout takýýý

Klaudie 24.10.2021

Jasně, třeba toto je super vůně https://www.veynero.cz/svicky-lux/svicka-lux-kokosovy-ostrov/

Janča Klaudie 06.12.2021

kokos miluju, takže to je ta správná volba

Táňa Klaudie 17.02.2022

tééda. Kokosová svíčka, tak to taky musím mít

Šárka 23.10.2021

Vřele všem doporučuji tuto svíčku... tak nááádherně voní, že jsem si ji už 2x musela koupit :D https://www.veynero.cz/svicky-lux/svicka-lux-himalajsky-cedr-a-jasmin-l/

iveta Šárka 20.12.2021

kterou máš vůni?

Katy Šárka 21.12.2021

Já tuto:https://www.veynero.cz/svicky-lux/svicka-lux-mandarinka--bazalka-limetka-m/

Lea Šárka 28.12.2021

Koupila jsem sestře a měla chuť jsem si ji nechat, no odolala jsem a koupím teda sobě další :D

Jajinka Šárka 01.01.2022

kterou vůni jste vzala?

ráchel 22.10.2021

Aha tak z řady Lux jsem zatím nebrala, ale my bereme svíčky v plechu a mám dokonce i difuzér. Je to krásné jak potom domácnost voní

Nina ráchel 05.01.2022

a kterou přesně berete?

ráchel ráchel 06.01.2022

máme doma jich už mnoho... ale třeba teď na Vánoce jsem tam kupovala vánoční speciál.. krásně voní

Nina ráchel 07.01.2022

máte třeba forest?

ráchel ráchel 08.01.2022

ano ten mám v černém obalu.. :) mně ale voní všechny, takže ať vyberu jakoukoliv, jsem vždy spokojená

vilma009 ráchel 09.01.2022

od značky veynero.cz jsem dostala vosky a mám dokonce i difuzér.. jsou to super věci do domu, provoní a vypadají výborně

Leona 20.10.2021

Používáte doma difuzéry?

Klára Leona 10.01.2022

jasně

Leona Leona 11.01.2022

a jaký a odkud máš?

Katka Leona 03.02.2022

Tak zkus třeba to veynero.cz, jak je už výše zmiňováno. Ten mám taky doma

Karolína 04.09.2021

My si teď zútulňujeme baráček, ne byteček a budu ráda, když bych zde dostala doporučení na firmu, která pracuje s masivem :)

Hanka Karolína 05.09.2021

Hodně známá je firma Jelínek.eu. U nás to zatím není aktuální, ale jak budeme přestěhovaní, tak od nich budu chtít ložnici.

Jiřina 02.05.2021

Ahojky holky :) Chtěla bych se zeptat... Ráda bych doma začala vyrábět šperky. Máte zkušenosti s tímto shopem https://www.koralek-obchod.cz/? Z čeho nejradě vyrábíte šperky?

Marky 04.10.2019

Pěkný den, kupoval někdo z vás bytové doplnky zde https://www.different.cz/bytove-doplnky? Jde mi o kvalitu? Co jsem zatím koupila přes net, tak nestálo za nic. Tak se ptám. Moc díky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat