Diskuse na téma profi makeup

Ahoj. Zoufale potřebuju radu od kosmetiček. Jaký používáte prosím vás makeup? Ten co nám dodali do studia je příšerný..uplně se stydím ho klientkám dávat. Poraďte mi prosím dobrou značku a kde nakupujete. Nerada bych přišla o své klientky, kvůli nekvalitnímu materiálu.. Děkuju

Sandrušee 21.12.2013

Hele já mám dobrou zkušenost se sleek makeupem, tak ho vyzkoušej. Snad ti bude sedět líp než ten současný:-))

nikča 24.02.2014

Dobrej je od dermacolu make-up cover...je to přímo na profesionální líčení a focení a stojí cca 120-160kč*1**1**1*

Ráďa 01.05.2016

Ahoj holky už ste některé byla na nějakém kurzu líčení? Chtěla bych vědět jaký sem typ a co mi nejvíce sluší?

Jindra Ráďa 01.06.2016

Šikovný kurzy jsou v Praze na makeup institutu. Jestli chceš za peníze opravdu kvalitu tak běž tam

Ráďa Jindra 04.07.2016

NO to zní zajímavě. Ráda bych si tam zavolala a kontaktovala někho, na koho se mám obrátit?

Ráďa Ráďa 04.07.2016

A nebo třebas nějaké webovky to nemá? ráda bych co nejvíce informací.

JIndra Ráďa 04.07.2016

Jo jo má. www.makeupinstitute.cz

Sara 04.10.2017

Holky a licete se doma sami? Jde Vam to? A co kosmetika, odkud nakupujete?

Martina 09.10.2017

No, hodne kosmetiky na liceni maji na notino, takze nakupuji od tamtud

Anicka 13.10.2017

Jo to je asi dobra volba, tam se da sehnat uplne vse, uz do drogerek ani nechodim, zasoby si udelam od nich :)

Jarka 17.10.2017

AHoj holky, ja jsem spokojena s dermacolem co se tyce kosmetiky. :-)

Vilma Jarka 18.10.2017

Ja jsem ted nakupovala od Maybellin, meli na notino.cz slevy, takze mam i neco na Vanoce

Eliška Vilma 24.10.2017

Jeden z mnoha darku co letos budu darovat,kosmetika, ta nikdy nikoho nenastve :))

Iva Jarka 25.10.2017

Dermacol pouzivam rada. Maji kvalitni pripravky. Lepsi nez predrazenou kosmetiku. Objednavam vetsinou ve velkem na notinu

Lenka Iva 27.10.2017

Mam stejnej nazor. :) dermacol mam rada, jenten jeden pudr nevypadal prirozene a nesedlo mi to namou plet. :)

Kaira 18.08.2023

Holky, uvažuju nad zvětčením rtů. Jenže... Nelíbí se mi, když je to hned na první pohled viditelné. Chci přirozený vzhled. Je to vůbec možné? Dívala jsem se na zákroky u https://www.abclinic.com/zakroky/zvetseni-rtu/ a musím říct, že oni to dělají moc hezky, přesně tak, jak by to vyhovovalo mě. A tak mám dotaz... Máte zvětšené rty? A s touto klinikou zkušenosti máte? Děkuji.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat