Diskuse na téma pomůcky

12. 12. 2013 | Prostě sex

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

simčaL 23.11.2014

ted se citim trapně, doma mám jen obyčejnej dětský olejíček XD

Stanka225 25.12.2014

My jsme si třeba pořídili taky afrodiziakový olej s příchutí máty :) Je pravda, že když se tím opravdu namasírujeme a jemně pofoukáme, tak začně působit :) hrozně hřeje a tím vlastně i vzrušuje :)

Já koukám kolik toho tedka existuje a kde to nakupujete? V kamenných obchodech neba v eshopech?

Stanka225 28.12.2014

Když už bych si něco měla kupovat tak raději přes ten eshop a nechat si to dopravit domů :) Vklidu si vybereš, plus já jsem trošku stydlivec v těchle věcech :)

Alena 23.09.2015

Nam staci cas od casu jedina pomucka a to jsou tabletky pro lepsi erekci a je to pak uzasnej sex

Terul 25.09.2015

Ano, s tim muzu jen souhlasit, jednou jsem o tom cetla clanek, hned jsem zacala neco hledat na netu a objednala tabletky maxxes tady odtud bezproblemova-erekce.cz/, a byly jsme oba moc spokojeni!

Alena 09.10.2015

No a ty presne mame, jak jste s nimi spokojeni?

Terul 23.10.2015

Ano jsme moc, na Vanoce je budu objednavat znovu :-)

Cirka 28.03.2016

Co nejaka eroticka pomucka co by byla spise pro zenu, pouzivate nekdo?

Týna Cirka 30.03.2016

pomucek je tolik....mrkni se na nejaký eshop a treba ti neco padne do oka. Já mám oblíbený eshop 4sex, tam určo neco objevíš.

Klara 03.04.2016

Ahoj, možná vás inspiruje můj blog ;) www.sex-blog.cz

Anicka 04.04.2016

ja se v tech pomuckach taky docela vyzivam, jsem dlouho sama, tak si to uzivam :-)

pajakr 05.04.2016

Anička- no co by né, nejste jeptiška přece XDXD

Vanilka 05.04.2016

My pomůcky používáme pro zpestření.. Nakupuji je celkem pravidelně v sexshopu Banánek - www.bananek.cz, a spokojenost!

Bára 08.04.2016

No, pomůcku používáme jen někdy, ale co nesmí chybět, jestli se to dá počítat, je lubrikační gel. Zalíbil se nám erectan pro svoji podmanivou vůni a konzistenci. Také pomáhá při stimulaci a o to přece taky jde!!!

Lucie Bára 11.04.2016

Na stimulaci klitorisu jsem cetla ze je dobry womanizer, mate to nekdo vyzkouseny,

Silva Lucie 12.04.2016

My si zvykli na lubrikant velmi rychle. Zpočátku jsme mysleli, že je to zbytečná pomůcka, ale nakonec poznali, že splní svoji službu spolehlivě, stimulačně....

Nikola Silva 14.04.2016

Ahojky, my používáme na lubrikaci lubrikační gel od erectanu, protože jsme přišli na to, že s ním je to intenzivnější dlouhodobější zážitek. Jiné pomůcky zatím nemáme, ale po womanizeru jsme se taky dívali.

fik 14.04.2016

my si vystacime sami se sebou, jedine, na co nedame sem tam dopustit s pritelem je Clavin :-D ten sex je pak uplne jiny, lepsi, delsi, bozi :-D

Bára fik 18.04.2016

My používáme doma lubrikační gel erectan. Povzbuzuje erekci a tak si to prožíváme intenzivněji a dlouhodoběji.Pomůcku jinou nemáme...

Zita Bára 05.05.2016

My kupujeme Erectan doplněk stravy taky. Zvláště, když na to máme více času, je super, když to může trvat déle. Lubrikační gel je příjemnou pomůckou pro podmanivou vůni.

Naďa Zita 09.05.2016

...bez gelu to není ono! Pokud na to příjde, chci si to pořádně užít a povzbudit erekci u partnera není nikdy na škodu!!! Dík

Romana Zita 15.05.2016

Zkusíme i Erectan, zatím jsme měli jen gely pouze na lubrikaci nikoli stimulační. Pokud to lze skloubit, je to skvělý!

Alena Romana 17.05.2016

Jj, je to s ním fakt super! Zkusili jsme to a nechceme už kupovat jiný!!!

Věra Alena 19.05.2016

My jsme s přítelem krátce, tak se ještě tolik neznáme. Nevím, jak by reagoval, ale asi dobře, když by dostal stimulační přípravek...;-)

Viktorie Věra 22.05.2016

Já ho ještě neznám, ale taky jsem četla a slyšela, že se to s ním dát perfektně užít. Jistě by se hodilo koupit třeba k Valentýnovi.

Helena Viktorie 27.05.2016

Já mohu z vlastní zkušenosti doporučit stránky www.erectan.cz, kde jde levněji než jinde, koupit lubrikační stimulační gel nebo pak i doplněk stravy na podporu erekce. Zůstali jsme věrní této značce.

Táňa Helena 09.06.2016

Zatím jsme lubrikaci nepotřebovali, ale každý si to chválí, tak za zkoušku nic nedáme. Stymulovat se navíc hodí vždycky!;-)

Barbucha26 Táňa 16.06.2016

Ahoj :) asi před měsícem jsem vysadila antikoncepci a dostala jsem asi po 3 dnech menstruaci a potom sem dostala další menstruaci asi po týdnu...je to normální ?

Pavla Táňa 26.06.2016

To víš, že se hodí vždycky a až ucítíš, jak příjemně podmanivě voní, budeš ho chtít stále...

hedvika 17.04.2016

Ano s manželem používáme erotické pomůcky a to vibrátor a kroužek na penis,je to zpestření sexuálního života a není se opravdu za co stydět

Marobud 29.04.2016

Ahoj našla jsem si na internetu nehormonalni antikoncepci https://www.mediexpert.cz/p/pharmatex-krem/ nemate ji některá z vás vyzkoušenou?

Ema 13.05.2016

Zensky, hledam na netu neco na masaz klitorisu, mate nekdo neco ozkouseneho, diky

Barbucha26 20.05.2016

Pharmatex – vaginální globule znate? Dá se to koupit běžně v lekarně nebo musim někde na internetu?

Naďa 07.06.2016

My kupujeme lubrikační gel od Erectanu se stimulačním účinkem a někdy použijeme i nějakou erotickou hračku. Protože ale gel docela partnerovi pomáhá, po hračce sáhneme jen zřídka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat