Diskuse na téma pomůcky

12. 12. 2013 | Prostě sex

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

Nela 20.08.2017

Jedny tedy mame ManLONG, muzou se uzivat delsi dobu

Viktorka 27.08.2017

Tak s vekem je to trochu pochopitelne ze clovek potrebuje trochu nakopnout, a proc ne vlastne :-))

Liduška 25.10.2017

poradíte kde se dají sehnat kvalitní erotické hračky? docela jsem se koukala na internetu a zatím mě nic moc teda nenadchlo..

Marika 26.10.2017

to asi záleží jaké hračky chceš né? jako já jsem to vždycky řešila přes internet , protože jít do obchodu takhle se mi fakt nikdy moc nechtělo... tak ono přes ten internet je to takové jistější..

Vanda 10.11.2017

my doma používáme :) a vůbec se za to nestydíme nebo tak něco... jako však co je na tom? :D nic... tak si taky kupte... je to príma :)

Michal 29.12.2017

Nikčo! Přesně pro tohle jsem sepsal užitečný článek top zboží PRO MUŽE. Lehce si díky němu vyberou, protože je pravda, že ne každý tenhle sortiment zná a ví, co se s čím dá dělat. Článek zde -- https://www.erekce.cz/eroticke-pomucky-pro-muze/

DianaOlomouc Michal 10.02.2018

tady si určitě vyberete. Taky tam ,,pravidelne,, nakupujeme a zachránilo nám to vztah. http://www.supererekce.com/

Anonym z Prahy 10.03.2018

je tu nějaký chlap, kterýmu nestojí a poradí mi, co mu pomohlo?

šarišanka Anonym z Prahy 20.03.2018

podívej se na supererekce.com a najdeš tam samé skvělé produkty na podporu erekce. sama tam nakupuji pro svého partnera

Stelinka šarišanka 29.05.2018

máš ty produkty z toho eshopu vyzkoušené? Teda tvůj partner? Jak dlouho pak vydrží? Jelikož mám apetít jak .....potřebujeme něco, po čem opravdu hodně dlouho vydrží :)

Johana Stelinka 19.06.2018

poslední dobou si páry, muži hodně chváli ruzne gely na podporu mužské erekce. Jsou jemnější než pilule a učinek stejný

Klara Johana 26.07.2018

po jaké době to zabere a mužete se začít milovat?

Valerie 26.09.2018

jediná pomucka, kterou na cleou noc potřebujeme je toto http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu jinak jsme nikdy nic nepotřebovali

Barbora 16.11.2018

Budete ted nekdo davat eroticke pomucky na Vanoce? Inspirujte me :)

Emílie 18.11.2018

Ahoj ráda bych si na Vánoce udělala radost koupí nějakého kamaráda na baterky.Nikdy jsem nic takového nekupovala a tak budu ráda za nějaký dobrý tip.Jsme už dlouho sama a tak si tím udělám velkou radost.

Cindy Emílie 20.11.2018

Já mám doma nějaké hračky na dlouhé večery od manžela.Vím, že všechny mi kupuje na e-kondomy

Emílie Cindy 21.11.2018

Hned jsem si tam jednoho gumového kamaráda vybrala.

Dana 23.11.2018

Nooo,myslim ze se tam na e-kondomy inspiruji i nejakym darkem na vanoce pro pritele :-)

Nela 30.11.2018

Ano ano, od tamtud jsem ted udelala dost velky vanocni nakup, to bude pritel koukat! Myslím, ze to budou jeho nejlepsi Vanoce :D

Renatka 13.12.2018

Tak se dívám že letos všechny objednáváme na e-kondomy :D Taky mám odtud nějakého ježíška:D

Edita Renatka 18.12.2018

Dívala jsem se na ten eshop, zkoušeli ste nějaké feromony nebo afrodisiaka?

Klarika Edita 19.12.2018

tenhle eshop znám hlavně v souvislosti s erotickám oblečením. Koupila jsem si tam dvoje body a jsem nadšená. Nosím je i do práce pod sako :)

Renatka Edita 22.12.2018

Dobrý den feromony jsem nezkoušela ale z afrodisiak se mi osvědčila Camagra Woman https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Edita Renatka 29.12.2018

Děkuji za doporučení, objednala jsem toho v eshopu nakonec víc. Nešlo odolat:D

Romča Edita 31.12.2018

Za jak dlouho z toho E-kondomy vám přišly věci?

Vrbica Romča 03.01.2019

kupovala sjem je před Vánocemi a trvalo to 3 pracovný dny. Jinak by to bylo hned druhy den.

Marika 21.12.2018

Čau kde bych si koupila nějaké sexuální pomůcky do mého pelíšku?Jsem už delší dobu sama

Stefany Marika 23.12.2018

Já velice ráda na kupuji na e-kondomy Je tam hodně dobrý výběr co se týče sexu.

Marika Stefany 26.12.2018

Mám už vybráno.

Veronika 04.01.2019

nejlepší jsou venušine kuličky, dualni vibratory a stimulatory oralního sexu. Taky jsem si je hodně zamilovala. Občas si objednám i nějaké pěkné prádlo, body, nebo korzetik. e-kondomy.cz jsme si s manželem hodně zamilovali.

Mia 23.01.2019

Holky jak tady ty věci chodí zabalené ? Nechtěla bych aby o tom chlap věděl a když by to náhodou přebíral, tak aby se to nepropálilo.

Elen Mia 17.03.2019

Já mám zkušenost akorát eshopem ekondomy a ti to posílají zabalené diskrétně, takže na balíčku není žádné označení, že jde o erotický eshop ;)

Věra 07.07.2019

Děkuji za doporučení na e-kondomy .. dneska sme s manželem ten obchod procházeli a hned nám padlo do oka několik věcí

Kristýna Věra 02.03.2020

Taky si tu objednávám erotické pomůcky

Terka Kristýna 22.06.2020

jj a navíc je dobrý, že posílají diskrétně

Kamila Kristýna 03.08.2020

Super obchod.Nakupuji jenom tam.

Natalie Kamila 18.09.2020

umíš poradit nějakou dobrou, šikovnou hračku po ženu? To je takový top? Protože vibrator mam, ale je to takové nemastne, neslane. Učel to splní, ale niv víc. Z čeho jste doslova nadšene?

Lenka Natalie 26.09.2020

pokud chceš šikovnou hračku, doporučuji vibrator , ktery ma vibrační část na klitoris. Uvidiš, jak moc budeš spokojena a uspokojena

Sona Lenka 28.09.2020

takový podobný jsem si koupila z ekondomy i ja. Ma vibrační část na klitorise a taky je malinko zahnuty, je to s ním rychlejší a intenzivnější

Lenka 17.10.2019

Když se tu řeší pomůcky ... tak by mě zajímalo jestli taky některá z vás s partnerem řešila problém se ztvrdnutím penisu ? Jsem s přítelem chvíli a tady s tím má teda ohromný problém. Hrozně ráda bych mu pomohla, ale nechce o tom moc mluvit :(

Xena 25.10.2020

na tohle je moc dobrý sprej, nebo i intimní gel pro lepší erekci. Je to mnohem lepší než nějaké potravinové doplnky

Anna 29.11.2020

my si na ekondomy pravidelně nakupujeme různé hračky a intímní pomlcky k lepšímu vztahu

Karol Anna 29.01.2021

Ony se erotické hračky nějakým způsobem podepíší na vztahu ??

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat