Diskuse na téma Videomonitor pro miminko

Maminky, jaký videomonitor pro miminko mi doporučíte? A je to dobrá věc nebo stačí třeba klasická chůvička?

Dominka_K 29.06.2023

Moc díky - tento se mi líbí a má přesně ty funkce, které jsem našla na netu, že by videomonitor měl mít. Hned ho objednávám :)

Samsonite 26.06.2023

Mám tento www.feedo.cz/philips-avent-baby-video-monitor-scd835-52 a byla to nejlepší investice. Na webu kupuju od té doby všechno pro mimčo - poradí, když si nejsem jistá a doručují rychle.

Simona K. 24.06.2023

Taky uvažuju nad koupí - počkám si na víc komentářů a pak si ho zřejmě objednám. Aspoň budu mít o miminku pořád přehled a když bude spinkat, něco doma udělám.

Damkovka 22.06.2023

Já na videomonitor nedám dopustit! Bydlíme v rodinném domě a ať jsem kdekoliv, na malého vidím, takže je to pro mě obrovská pomoc. Koupila jsem ho od značky Philips a jsem fakt moc spokojená.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat