Diskuse na téma krosny

Dobrý den. Je tu někdo, kdo má zkušenost s krosnami husky? Dostala jsem k Vánocům dárkový husky poukaz a moje stará krosna už je trochu pro ostudu, tak bych si asi vybírala tam. Máte vytypovanou nějakou konkrétní? Děkuju

Kateřina S. 25.08.2017

Ahoj, my máme jednoznačného favorita a to tento: http://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-modry-ice/

Terezie 27.08.2017

Katko a ten jste už koupili a nebo ho zatím máte v hledáčku?

Kateřina S. 28.08.2017

No je to náš horký favorit

Laduna 01.11.2017

Sháním nějaký suprový batoh pro dcerku. Půjde do první třídy a chtěla bych nějaký doporučit.

Bertina 17.11.2017

My hledali pro syna taky nějaký vhodný batoh do školy, hlavně s pevnými zády. Mrkněte na www.thebag.cz. Zaručeně si vyberete.

Nana Bertina 21.11.2017

Super tip chceme synovi kupovat na Vánoce batoh do školy. Taky chci ergonometrické záda, slyšela jsem, že je to nejlepší.

Laduna Bertina 24.11.2017

Bezva, mrkla jsem na jejich stránky. Vybrali jsme moc hezký batoh.

Alice 26.11.2017

Školní batoh pro dítě, které roste musí mít ergonomická záda, batoh by měl s dítětem tzv. růst.

Renda 22.06.2019

Hledáme kvalitní školní batoh s ergonomickými zády. Dcera jde po prázdninách do první třídy.

Dáša Renda 25.06.2019

Taky jsem hledala solidní školní batoh. Dcera je na svůj věk docela malá, tak jsem potřebovala, aby ji nebolely záda a hlavně, aby se nekřivily. Tak za nás určitě www.thebag.cz. Tam se mrkněte na ergobagy.

Ema Dáša 27.06.2019

Ergobag bude mít i syn, jde po prázdninách do první třídy. Pro mě je důležité, že má bederni popruh,který prenaší vahu z 50% do panve. Výškové nastaveni ramenniho popruhuje taky důležité.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat