Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý den, narazila jsem na stránky Crystababy a vybrala jsem si kočárek od Joolz. Máte prosím s e-shopem někdo zkušenost?
Ahoj, já jsem si u nich kupovala kočárek i nosítko pro dcerku. Vše měli skladem, chválím komunikaci i rychlost doručení.
Nosítko taky plánuju pořídit - napíšete prosím jaké jste vybrala a zda jste spokojená?
Nosítko mám přesně toto www.crystalbaby.cz/ergobaby-nositko-adapt-cool-air-mesh-pink-digi-camo a vřele ho doporučuji. Malé se v něm líbí, má přehled co se kolem ní děje a je v něm strašně hodná. Navíc je nosítko lehké, skladné a popruhy má polstrované, takže je pohodlné při nošení.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.