Diskuse na téma Celulitida a oteklé nohy

Ahoj holky, prosím o pomoc. Mám celulitidu nejvíc na nohách. Vím, ze je to přirozený, ale já už mám pocit, že to mám až moc. Pomohlo vám na to něco? Nevím co s tím a nemůžu investovat do drahého ošetření. Dekuji

Diana27 30.08.2023

Děkuji holky moc za tipy. Ten olej jsem objednala a tesim se až přijde. Lymfatickou masaz děla známa, tak se k ni taky objednam a uvidim. Děkuji ještě jednou

kikinkadob 28.08.2023

Mám doma toto https://www.notino.cz/lirene/make-me-slim-olej-na-celulitidu/. Kupovala jsem před 2 týdny a pozoruju zlepšení. Nohy působí hladsi, až hubenejsi. Příjemně a jemně voní po citrusech.

Sandriskaa 28.08.2023

Masírovat, lymfatická masáž, silikonová baňka, hodně pít a odvodnit tělo, hýbat se :) taky jsem měla problém, jako nezbavíš se toho úplně, ale můžeš to hezky eliminovat. Chce to pravidelnost. I ty nejvíc hubený můžou mít celulitidu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat