Diskuse na téma Dětská hřiště, skluzavky a houpačky

15. 04. 2014 | Volný čas s dětmi

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde se dají sehnat skluzavky a prolézačky jako jsou na dětských hřištích? Je možné si je někde zakoupit? Kolik stojí a jsou kvalitní?

rmarci 28.09.2016

ve evtsich mestech v hrackarnach , pripadne laminatky delaji i na miru

Ivet 28.09.2016

Poskytují nákupy na splátky na tom JungleGymu? Že kdyby ano, tak bychom vzali i něco dražšího. Místa máme dost.

Pavlína 28.09.2016

My máme doma houpačky, a jsme spokojeni. Je to ten tip za 12 tis. se skluzavkou, Jungle Peak. Ukotvili jsme to betonem do trávníku, zatím slouží a spokojenost. Až začne podléhat klimatickým změnám a opotřebení, tak nosné dřevěné trámy obrousím a přetřu Balakrylem, nebo nějakou syntetikou, anebo lodním lakem, teď to je ostatně také lakované. Na zimu to přikryjeme takovou tou modrou plachtou ze stavebnin.

Dave Pavlína 14.08.2017

Není zahradní houpačka, jako zahradní houpačka. Některé nejsou dělané na celoroční pobyt venku, proto vybírejte pečlivě - https://www.covybrat.cz/nejlepsi-zahradni-houpacky/

Pavel 11.09.2016

Vyráběl už někdo pro děti houpačku doma? Není to lepší? Napadlo mě pro začátek třeba jen zavěsit na zahradě silné lano za stromy a koupit někde v hobby marketu hoblované prkýnko, provrtat, a je to. Sice to nebude tak krásné jako kupované, ale službu to udělá, ne?

Pavel 11.09.2016

Vyráběl už někdo pro děti houpačku doma? Není to lepší? Napadlo mě pro začátek třeba jen zavěsit na zahradě silné lano za stromy a koupit někde v hobby marketu hoblované prkýnko, provrtat, a je to. Sice to nebude tak krásné jako kupované, ale službu to udělá, ne?

Pavel 11.09.2016

Vyráběl už někdo pro děti houpačku doma? Není to lepší? Napadlo mě pro začátek třeba jen zavěsit na zahradě silné lano za stromy a koupit někde v hobby marketu hoblované prkýnko, provrtat, a je to. Sice to nebude tak krásné jako kupované, ale službu to udělá, ne?

Lenka 31.08.2016

Ahoj. Mohu se zeptat, kdo má zkušenost s těmi hřišti, resp. má nějaké doma, jak to je s případným dokoupením přídavných modulů? Sedí ke každé sestavě? Třeba kdybych chtěla dokoupit skluzavku, nebo houpačku, domeček,...........

Minnie 30.08.2016

Sestava Jungle Cottage s domečkem se stříškou nahoře má super dlouhou skluzavku, skoro tří metry, dá se napojit na vodu. http://www.junglegym.cz/detska-hriste/jungle-cottage/

Ruth 28.08.2016

Máme dřevěné houpačky na dřevěném rámu.

Petr Ruth 29.08.2016

A mohu se zeptat, jak jste ty houpačky kotvili do země?

Standa 24.08.2016

My s manželkou možná vezmeme na JungleGym nějaký domeček.

Nina 23.08.2016

Pěkný večer. My zvažujeme určitě něco pořídit napřesrok.

Patricie 23.08.2016

Taky jsme letos pořídili hřiště (s domečkem) z jungle gymu a zatím to vypadá skvěle, kvalita je fakt dost dobrá.

Lucka 22.08.2016

My máme to nejlevnější (http://www.junglegym.cz/detska-hriste/jungle-tower/) a i tak je parádní a děcka ho milují.

Jíťa Lucka 25.08.2016

To nejlevnější máme taky a velká spokojenost. Za tu cenu ani nedutám ;-)

Fina 21.08.2016

Junglegym.cz :-)

Máca 21.08.2016

*15* My máme koupené druhou sezonu jedno z těch levnějších hřišť z Junglegym, a jsme spokojeni.

Yvona 01.08.2016

To asi jo, ale mě to nevadí :)

Petra Yvona 13.08.2016

Však jasně, ona je stejně na trhu taková nepřeberná nabídka všeho možného pro děti, že nám se o tom mohlo jen zdát, když jsme byli malí. Možná už je toho až moc. Ale já právě osobně fandím dřevu. Takže máme dřevěného houpacího koníka, měli jsme kolíbku, autíčka ze dřeva a tak. A třeba ta velká hřiště mě zaujala, ale je to holt o penězích.

Yvona 31.07.2016

Já tyto věci a celkově hračky na kupuji už jen na www.rajhracky.cz.

Petra Yvona 31.07.2016

Jo, ty znám, ale oni mají všechno z plastu a velké sestavy neprodávají vůbec. Myslím tím ze dřeva, tak jak to má právě Junglegym.

Daniela 30.07.2016

Pěkný večer všem diskutujícím. Nedalo mi to, abych se na ty zmíněné stránk ynepodívala. Dobré je, že mají také houpačky a ty nejsou tak drahé, jako celé sestavy se skluzavkou a domečkem.

Petra Daniela 30.07.2016

Anebo se dají dokoupit přídavné moduly.

Petra 29.07.2016

My máme vybraný domeček. Tento: http://www.junglegym.cz/detske-domky/jungle-playhouse/ Ještě jsme jej tedy neobjedali, ale moc se nám líbí. Je celodřevěný, jen dvířka a okénko je z plastu.

Klára 29.06.2016

Zvažte, jakou částku hodláte pro dítě/děti takto investovat, jestli to má být zábava na více let, a teď se nebavím o kvalitě, ale o tom, že děti rostou a plastovou skluzavku pro desetileté dítě neseženete, kdežto pořídíte-li rovnou masivní dřevěné hřiště, máte jej na několik let. Ale nelobuji zde za dřevěná hřiště konkrétního výrobce, stejně tak plast má své výhody.Chci tím je říct, že je to potřeba promyslet a zvážit všechna pro a proti.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat