Diskuse na téma Dětská hřiště, skluzavky a houpačky

15. 04. 2014 | Volný čas s dětmi

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde se dají sehnat skluzavky a prolézačky jako jsou na dětských hřištích? Je možné si je někde zakoupit? Kolik stojí a jsou kvalitní?

Klárka 20.03.2016

*17*Konkrétně to je typ Jungle Home za necelých 14 tis. Má dole pískoviště, nahoru žebřík, dlouhou skluzavku a nahoře je stříška, takový domeček. Odkaz: http://www.junglegym.cz/detska-hriste/jungle-home/

Amca 24.03.2016

Ale jak to čtu, tak to asi pořešíme, ať ho na jaře máme taky doma. Ty s domečkama jsme jsou super sestra ho mají.

Margot Amca 26.03.2016

Myslíte ty dřevěné?

Margot Amca 26.03.2016

Ale mrkněte schválně i na Ráj hraček.Ty plastové jsou opravdu také moc pěkné.

Lotka Amca 28.03.2016

Ale kdyby jste nechtěla dražší dřevo, pak mrkněte na Ráj hraček. Mají levnější i když plastové hračky. Mají také vozítka, šlapadla, skluzavky, domečky, pískoviště, a vše pěkně designově provedené. Koupíte za třetinovou cenu hřiště.

Amca Lotka 28.03.2016

My chceme určitě dřevo, aby nám to co nejvíc vydrželo. Jungle-gym.cz hřiště se nám líbí moc, právě s manželem přemýšlíme akorát které bude nejlepší :)

Klárka Amca 29.03.2016

Máme Jungle castle. Skluzavka, domeček, pískoviště.Spokojenost.Je to celodřevěné, dodání do týdne.

Klárka Amca 29.03.2016

No ten Jungle Castle teď mají za necelých 12 tis. To se celkem dá. Jsou i dražší, ale tohle je z těch levnějších, a myslím, stačí. Děti si vyhrají.

Amca Klárka 29.03.2016

Jo proč ne, ten vypadá taky dobře.

Anna Amca 30.03.2016

Není nad dřevo holky, ve mě to působí větší důvěru než plast apod. Už jen jak a kolik dětí na tom bude skákat.

Amca Anna 31.03.2016

To máš pravdu. Dřevo je prostě dřevo, o tom žádná.

*18*Tak už jste se nějak rozhodla? Co prckovi koupíte?

KamilaDiv. 09.04.2016

*17*My máme typ Balcony z Jungle. bylo to tedy dost drahé, ale doufáme s mužem, že to je hračka na několik let. Skládal ase na vánoce celá rodina, babičky, a tak, ale zase to je rozumnější, než hromada panenek, autíček a hraček na baterky, které hned omrzí. http://www.junglegym.cz/hriste-s-moduly/cabin-balcony/

Lucka 10.04.2016

Doporučuji dřevo.Dřevo víc zapadá do koncepce zahrady a je to prostě přírodní hezký materiál.

Biky Lucka 20.04.2016

Souhlasím s Luckou.

Ivana 16.04.2016

Pěkný večer. Jaké máte zkušenosti s případnou reklamací ze zmiňovaných e-shopů?

KamilaDiv. Ivana 17.04.2016

Naštěstí jsme tohle řešit ještě nemuseli.Ale na stránkách Jungle gymu je psáno, že standardně dva roky.

Ivana Ivana 17.04.2016

Já bych šla stejně asi do plastu, nevím.

Renata 18.04.2016

Koupili jsme malýmu skluzavku s postelí. Bylo to přes stránky Design Outlet. Malej byl nadšenej, protože může řádit, i když je doma. Ta skluzavka děti perfektně zabaví.

KamilaDiv. Renata 23.04.2016

A z jakého materiálu je, prosím?

Bettyb 24.04.2016

Souhlasím s Biky, dřevo je prostě materiál, který se do zahrady perfektně hodí.na tom Jungle gymu mají krásné věci, viděl ajsem shodou okolností banner na Idnesu, tak jsem se mrkla. Mají teď dopravu zdarma nad 1000 Kč. Třeba ty nejlevnější typy koupíte do 12 tis. (Jungle Towerm Junge Castle).

Bettyb 24.04.2016

A myslím, že když se na zimu přikryje takovou tou modrou plachtou, co koupíte v nějakém hobby marketu nebo stavebninách za 500 Kč, vydrží Vám v pohodě několik let.

Zuzana Bettyb 29.04.2016

Hlavně jsou kvalitní, my ho máme v pořádku nekolik let. A děti skotačí na něm jako kdyby bylo nové :)

Já jsem tento týden objednávala pro malou neteř skluzavku, byla v akci za 3300 Kč. vypadá moc dobře a rozměrově se mi líbí, má přes dva metry, je to typ Smoby Toboggan.

Tady je odkaz: http://www.rajhracky.cz/smoby-310261-skluzavka-toboggan-xl-s-dvojitou-vlnou-a-vodou-230-cm-smykacia-plocha-p90882

Margot 24.04.2016

Ten Ráj hraček nabízí i autíčka, traktůrky, čtyřkolky, jsou moc pěkné.

Shann 30.04.2016

Máte štěstí, že jste narazili na kvalitní firmu a jejich výrobky.

Emma 24.05.2016

Já jsem se na www.jungle-gym.cz byla dívat s manželem minulý víkend a je to fakt dobré. Vybrali jsme několik variant a teď přemýšlíme, které teda vybereme.

Zuzana Emma 29.05.2016

A které se vám líbí nejvíc? Musíte mít nějakého vnitřního favorita.

KamilaDiv. Emma 28.07.2016

Mohu se zeptat, zda jste něco už vybrali?

Emma 29.05.2016

Mě si líbí takové ty střední a chtěli jsme dceři, která je ještě malinká koupit ten domek co může stát na zemi ať má taky něco zatím svoje.

Ludmila 14.06.2016

Pěkný večer. Mám stejný dotaz jako zakladatelka diskuse. Pokud by bylo možné, ráda se mrknu na nějaké tipy. Jakékoliv.

Štěpánka Ludmila 22.06.2016

A po čem jdete konkrétně, smím-li se ptát? O jaký materiál máte zájem? Pokud Vám postačí plast, pak se podívejte na Rájhračky.cz

Ludmila Ludmila 25.06.2016

Já bych byla byla raději pro dřevo.

Růžena Štěpánka 26.06.2016

Pěkný den.Nedá mi to, abych se nepřipojila do diskuse.My jsme koupili vnoučatům na chatu houpačku ze dřeva.Je široká dva metry a k houpání tam jsou dvě místa.Stála teda 7 tis, ale je opravdu dobrá, bytelná.Nutné tedy bylo kotvit ji do trávníku, není na beton, ani asfalt.Sám výrobce to uvádí v návodu.

KamilaDiv. 16.06.2016

Zkuste se podívat na ty dřevěné sestavy. Už jsem to sem psala, http://www.junglegym.cz/

Mirka 20.06.2016

Pokud chcete něco z plastu, tak Vám mohu doporučit Ráj hračky. Jaké komponenty sháníte na zahradu či dvorek konkrétně?

Ludmila 25.06.2016

Případně s tím shopem Ráj hračky zkušenosti? Ty hračky jsou ale z plastu.

Růžena 26.06.2016

Ještě stránky: http://www.junglegym.cz/houpacky/jungle-swing-220-cm/ *17*

Barča Růžena 10.08.2016

Jo, to vypadá dobře. I cenově.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat