Diskuse na téma Dětská hřiště, skluzavky a houpačky

15. 04. 2014 | Volný čas s dětmi

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde se dají sehnat skluzavky a prolézačky jako jsou na dětských hřištích? Je možné si je někde zakoupit? Kolik stojí a jsou kvalitní?

dariina 18.02.2015

souseda má nějaké hřiště na dvoře, nevím sice jak se jmenuje ale přes léto to měli postavené za jeden den, ještě to malovali, takže to schlo další den a od té doby naplno využívají.

janica665 24.02.2015

lidičky, objevila jsem na stránkách jungle gymu zajímá věc a to šplhací tyč vysokou dva metry, která se jednoduše priprevní k již existujícímu domku nebo věži a podobne.www.jungle-gym.cz/Prislusenstvi/Splhaci-tyc-Firemans-Pole Myslím , že je to pro děti velmi dobré, trochu si posílí ruce :)

Andrea 13.03.2015

chápu dobře, že sestavy od Jungle Gym přivezou poskládané v krabicích a my to jen poskládáme? abychom si nemuseli najímat nejakého montéra :-d ?

Karolína Andrea 23.03.2015

určitě to zvládnete ;-)

JANANA 17.03.2015

posílají to nad 4000,- zdarma nachystané v krabicích. Nám řekli, že to zvládneme sami, ale že nám to klidně přijedou smontovat. U nás to montovali manžel s kamarádem, protože se zrovna chystalo grilovat, když nám to přivezli a byli u nás. Děti z toho měly taky zábavu, protože manželům dělali vrchni nosice nářadí a dílů. Takže já s kamarádkou jsme měli odpoledne odpočinkové

Andrea 27.03.2015

Budu ti teda věřit ;-)

Lenka 27.05.2015

ahoj, já jsem si také pořídila pro děti hřiště od jung-gym. A ano, chápete dobře. Namontují vám hřiště a Montéři jsou docela fešní a příjemní ;-). Navíc, vše je v ceně :)

Marta 25.06.2015

Vidím, že jsem správně na debatu chtěla bych pro děti hřistě, ale máme to do Tachlovic daleko. https://www.jungle-gym.cz/Sestava-Jungle-Playhouse/Jungle-Playhouse-s-terasou-XL-a-skluzavkou-kompletni-sestava. Má někdo z vás prosím toto hřiště? Moc se mi líbí ten domeček, využívají ho vaše děti?

Betka 10.07.2015

Přímo takové hřiště nemáme, ale domeček máme. Děcka si tam vyhrají a mají to jako svoje útočiště. Mají tam svoje věci a pro nás rodiče je to taky super.

Marta 13.07.2015

Ten domeček mě právě zaujal. A máte to od nich? Nějak si nejsem jistá z tvé reakce. Skládali jste si to sami?

Betka 15.07.2015

JJ taky jungle-gym. Manžel to skládal sám. Byl k tomu podrobný návod, takže jsme to bez problému pochopili. :D

Marta 17.07.2015

Já právě nevím, jestli by se manžel do montování pustil sám. Není moc praktický typ, spíš kancelářský.

Betka Marta 22.07.2015

Tak to bych pak možná uvažovala nad tím, pozvat někoho praktičtějšího, který by vám pomohl. Nebo to nechat na jejich firmě než riskovat, že se pak dětem něco stane.

Marta 23.07.2015

Taky jsem nad tím přemýšlela. Že nám to za to nestojí riskovat zdraví dětí.

Míša 27.07.2015

Holky za mě se příkláním jedině na stranu odborného složení, pokud nejste moc praktický typ. V poslední době je hodně často slyšet o nehodách dětí. My si necháváme taky vše ohledně dětí dělat odborně.

semuska 07.08.2015

Manžel je řemeslník, takže si to složil bez problému sám a musím zaklepat všechno drží jak má. Ale známý si to skládal sám taky a zbortilo se jim to. Naštěstí dětem se nic nestalo. Takže pokud si nejste jistí 100% objednat montáž.

Marta 11.08.2015

semusko díky za radu. Hodně mi pomohla a teď jsem 100% pro odborné složení.

Amca 11.03.2016

Týjo, jungle-gym má sestra za zahradě. Taky jsem nad ním uvažovala, ale zatím jsme to s manželem nedořešili, když si chodí děcena hrát k sestře.

Hanka Amca 18.03.2016

No vypadají dobře mě by se líbily u nás doma.

Zdravím.Jestli můžu poradit, tak skluzavky a prolézačky z plastu, mají moc pěkné, designově vymazlené na: http://www.rajhracky.cz/hracky-na-zahradu-c1_1751

Jungle gym má také pěkné věci, ty už jsou zase dražší, jelikož jde o dřevo, ale využití je i pro větší dítě, což je super, protože s potomkem vlastně roste. Ovšem ne do nekonečna.:-p

Káťa Marikanelka 21.03.2016

Pěkný večer.A jak to je s dodáním z toho Jungle, nevíte?

Katka90 Káťa 26.03.2016

Já jsem se dívala na stránky Jungle gym i ten Ráj hraček. No a řekla bych, že mít peníze, je dobré jít do dřeva, čili Junglu, ale my zvažujeme ten levnější plast.Mám vybraný domeček a skluzavku s pískovištěm: http://www.rajhracky.cz/hracky-na-zahradu-c1_1751

Jana Káťa 27.03.2016

A máte něco doma?

Jana Jana 27.03.2016

Z toho plastu nebo dřeva?

Margot Jana 28.03.2016

Dodání do týdne. Máme koupenou sestavu, jak jsem tady psala. Spokojenost.

hanka 20.03.2016

Pěkné dopoledne.My jsme koupili plastové pískoviště, účel to splnilo.

Margot hanka 23.03.2016

Pěkný večer všem.Přikláním se do diskuse k hance.Koupili jsme plastovou skluzavku a spokojenost.

Margot Margot 23.03.2016

Ale v nějakých diskusích na netu jsem zahlédla, že se dost probírá právě e-shop s dětskými venkovními hračkami různými vozítky.Je to ráj hraček, tuším, zběžně jsem skoukla, a mají pěkný *16*věci za slušnou cenu.pro holky i kluky.

Klárka 20.03.2016

Doporučuji nerozhodným Jungle gym. Máme od jara a jsme spokojeni. Na zimu jsme přikryli plachtou. Montáž byla snadná, doprava ok, cena odpovídající konkurenčním dřevěným výrobkům. vybrali jsme tohoto dodavatele na základě doporučení přátel.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat