Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Jindra Stodůlky

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Michálková | 14. 5. 2017
Hezký výběr, vybrala jsem manželovi tyto https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky/PS5191

já jsem manželce koupil plovoucí solární ostrůvek s vodotryskem, máme za domem zahrádku s posezením, měli ho na tipa.eu.

Neregistrovaná/ý - Michálková

14. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Bekula | 9. 5. 2017
Souhlasím, zkusit vybrat u Andrie.

Hezký výběr, vybrala jsem manželovi tyto https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky/PS5191

Neregistrovaná/ý - Zita H

10. 5. 2017

Já koupila manželovi dárek na www.tipa.cz. Jsou tam různé dárky pro muže. Od nářadí, domu i zahrady, elektroniky, součástek atd. Maj tam skvělý výběr.

Neregistrovaná/ý - Bekula

9. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - smíšek | 8. 5. 2017
Andrie vyrábí tyto klasické trenky, mají velký výběr a střihy stále fajn.

Souhlasím, zkusit vybrat u Andrie.

Neregistrovaná/ý - smíšek

8. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Michálková | 6. 5. 2017
Chci manželovi koupit jako dárek trenky, už má ty svoji docela dlouho a chce to obměnit. :D Kde sehnat nějaké normální vzory, mám na mysli třeba takové ty kárované, žádné divočina prostě.

Andrie vyrábí tyto klasické trenky, mají velký výběr a střihy stále fajn.

Neregistrovaná/ý - Michálková

6. 5. 2017

Chci manželovi koupit jako dárek trenky, už má ty svoji docela dlouho a chce to obměnit. :D Kde sehnat nějaké normální vzory, mám na mysli třeba takové ty kárované, žádné divočina prostě.

Neregistrovaná/ý - Lenka

29. 4. 2017

Já jsem koupila svému muži novou mikinu ve freeportu a plus dárkový poukaz tam.Tak mám aspoň jistotu že semnou do freeportu pojede a nebudu sem muset sama :D

Neregistrovaná/ý - Olina J

24. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Lidka Modřenská | 27. 3. 2017
Já sem taky rodině koupila dárek pozvánku do únikových her do The chamber.Protože nebyl se mnou jen manžel, ale i děti si chtěli zahrát, vybrali jsme si méně náročnou hru Tajemství císaře. Bylo to perfektní, nezapomenutelný zážitek. Všem se ten den moc líbil.

Já manželovi taky koupím dárek, pozvánku do únikových her do the Chamber. Chodíme tam z práce dost často na teambuildingy. The Chamber jsou opravdu hry jako žádné jiné. Hrála jsem od nich doposud všechny a už se těším na další! Pevně věřím, že manželovi se takový večer bude líbit. Vezmem i děti, hry může hrát víc lidí njednou.

Neregistrovaná/ý - Lidka Modřenská

27. 3. 2017

Já sem taky rodině koupila dárek pozvánku do únikových her do The chamber.Protože nebyl se mnou jen manžel, ale i děti si chtěli zahrát, vybrali jsme si méně náročnou hru Tajemství císaře. Bylo to perfektní, nezapomenutelný zážitek. Všem se ten den moc líbil.

Neregistrovaná/ý - Dana Hradec

22. 3. 2017

Dárek pro manžela? Určitě by ho potěšil nějaký netradiční dárek než trenky a pod. Já svému kopila dárkový voucher do únikových her do The Chamber. Vybrali jsme si tam jednu z únikových her Tajemná p6 osob za jednu cenu, jeli s námi i známi. Moc jsme se všichni pobavili.

Neregistrovaná/ý - Agáta

20. 3. 2017

Díky za dobrej nápad.To by se mu mohlo líbit.Se dívám,že tu mají i plno příchutí a nestojí to moc peněz.Určitě mu to objednám.

Neregistrovaná/ý - Alena

20. 3. 2017

Kup mu tady tento.Ja si ho kupuji uz dlouhou dobu a je vazne dobrej a za dobrou cenu. www.actifit.cz/proteiny/myprotein-impact-whey-protein-2500g/

Neregistrovaná/ý - Agáta

20. 3. 2017

Já jsem nesportovec a neznám žádnej protein natož mu sama nakej koupit.

Neregistrovaná/ý - Alena

20. 3. 2017

Hele kup mu dobrej protein a bude spokojenej.Je to zakkad pro kazde cviceni

Neregistrovaná/ý - Agáta

20. 3. 2017

Ahoj nevím co koupit manželovi k svátku.Strašně se zamiloval do cvičení a tak bych mu ráda něco na to cvičení koupila. Nic drahého.Je to přeci jenom svátek a né narozeniny.

Neregistrovaná/ý - Alžběta Nováková

19. 3. 2017

Já jsem svému manželovi a švagrovi a sestře chtěla udělat radost a koupila jsem jim společný originální dárek. objednala jsem nám dárkový poukaz do The Chamber Escape Game na WWW.THECHAMBER.CZ .Je to nový druh zábavy, hry jsou vhodné v podstatě pro kohokoliv, záleží jakou hru si zvolíte. Jeli jsme tam, udělali si krásný večer, byla fakt zábava, zvolili jsme hru Útěk ze žaláře, byla fakt legrace.

Neregistrovaná/ý - Lída

16. 3. 2017

Pro manžela bych chtěl něakou lepší dárkovou sadu. Máte zkušenost s obchodem kde mají těchto věcí povíce aby bylo z čeho vybírat?

Neregistrovaná/ý - Lída

16. 3. 2017

Chtěla bych pro manžela nějakou lepší dárkovou sadu k svátku, doporučíte mi obchod kde je toho povíce abych měla z čeho vybírat?

Neregistrovaná/ý - Karlička M

24. 2. 2017

Já jsem manželovi koupila Elegantní náramek z chirurgické oceli se zlatavým zdobením SECTOR JEWELS. Sobě jsem koupila úplně stejný. Je nádherný a moc nám oboum sluší. Objednávala jsem ho na azluxus.cz.

Neregistrovaná/ý - Miluška Svárská

14. 2. 2017

já bych k povýšení manžela koupila něco, co se každému hodí. Rozhodně třeba taková kvalitní čelovka. Tu využije na sporty, camping s rodinou, výlety a třeba i doplněk do auta. Kvalitní čelovky mají na www.ledlenser.cz

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 783 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem pro mozek

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem p...

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. Přírodní a levné

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. P...

Tip na oběd

Dušené hovězí kostky

10 hlasů
5h a 25min 428kJ 150 Kč

Marinované hovězí maso dušené s tymiánem.

Rybí filé s mrkví

18 hlasů
60min 493kJ 105 Kč

Ryba připravená podle asijského receptu.

Poradny

Manžel potřebuje domácí ošetřování, jak mám postupovat?

Dobrý den, ve Vaší situaci máte několik možností: a) požádat zaměstnavatele o neplacené volno -... Více

Jak ošetřit práci na částečný úvazek během RD?

Dobrý den, během rodičovské dovolené můžete pro původního zaměstnavatele klidně pracovat na část... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více