Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Eva

včera 0:00

Doporučíte elektroniku pro muže? Co byste koupili k 50.nám?

Katka90

17. 7. 2017

Co třeba ten elektrický gril?

Neregistrovaná/ý - Hellen

17. 7. 2017

presne ako písala Jana, ja si darček väčšinou odbavím nejakou kozmetikou z www.notino.sk , vždy sa dá nájsť niečo nové nakoľko majú širokánsky výber a dobré ceny :)

Neregistrovaná/ý - Vada Myn.

22. 6. 2017

já bych mu koupila stolní gril. To určo využije. Pěkné grily jsem viděla na tipa.eu

Neregistrovaná/ý - Jana M

22. 6. 2017

k povýšení bych mu koupila třeba nějakou venkovní židli na zahradi či lehátko, at si po práci pak odpočine. Já si objednala pěkné venkovní sezení na tipa.eu

Neregistrovaná/ý - Miluškaaa

22. 6. 2017

pokud manžel povýšil, pořídila bych mu pouzdro na vizitky, bude jej potřebovat. Dnes vizitky dává každej. Našla jsem pěkné zde https://www.tipa.eu/cz/kabelky-a-penezenky/c-1634/?catid=1634&dsp=catalogue&pn=price&sort=up

Neregistrovaná/ý - vera

16. 6. 2017

a co třeba hodinky jako panu managerovi ;) ja teda objednávala manželovi k narozkám, ale to je asi jedno jaká příležitost,jestli budeš chtít ty,tak se podívej na 24time.cz

Neregistrovaná/ý - Janča Troubsko

13. 6. 2017

já jsem manželovi jako dárek koupila ruční vysavač do auta. Byl to super tip na dárek, využívá ho v autě téměř pořád. Dá se koupit od 235 Kč a výše, mrkněte třeba zde: https://www.tipa.eu/cz/rucni-vysavace/

Neregistrovaná/ý - Milan Chotěboř

13. 6. 2017

kupte mu na kreditní karty, nákupní karty, tankovací karty, peníze a jiné, třeba do auta nebo do jeho kabele Pouzdro na doklady, to je praktický využitelný dárek, určo ho využije, hlavně i na vizitky a různé. Já si ho koupil zde:https://www.tipa.eu/cz/pouzdro-na-doklady-aluma-wallet-modre/d-166184/

Neregistrovaná/ý - Jindra Stodůlky

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Michálková | 14. 5. 2017
Hezký výběr, vybrala jsem manželovi tyto https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky/PS5191

já jsem manželce koupil plovoucí solární ostrůvek s vodotryskem, máme za domem zahrádku s posezením, měli ho na tipa.eu.

Neregistrovaná/ý - Michálková

14. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Bekula | 9. 5. 2017
Souhlasím, zkusit vybrat u Andrie.

Hezký výběr, vybrala jsem manželovi tyto https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky/PS5191

Neregistrovaná/ý - Zita H

10. 5. 2017

Já koupila manželovi dárek na www.tipa.cz. Jsou tam různé dárky pro muže. Od nářadí, domu i zahrady, elektroniky, součástek atd. Maj tam skvělý výběr.

Neregistrovaná/ý - Bekula

9. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - smíšek | 8. 5. 2017
Andrie vyrábí tyto klasické trenky, mají velký výběr a střihy stále fajn.

Souhlasím, zkusit vybrat u Andrie.

Neregistrovaná/ý - smíšek

8. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Michálková | 6. 5. 2017
Chci manželovi koupit jako dárek trenky, už má ty svoji docela dlouho a chce to obměnit. :D Kde sehnat nějaké normální vzory, mám na mysli třeba takové ty kárované, žádné divočina prostě.

Andrie vyrábí tyto klasické trenky, mají velký výběr a střihy stále fajn.

Neregistrovaná/ý - Michálková

6. 5. 2017

Chci manželovi koupit jako dárek trenky, už má ty svoji docela dlouho a chce to obměnit. :D Kde sehnat nějaké normální vzory, mám na mysli třeba takové ty kárované, žádné divočina prostě.

Neregistrovaná/ý - Lenka

29. 4. 2017

Já jsem koupila svému muži novou mikinu ve freeportu a plus dárkový poukaz tam.Tak mám aspoň jistotu že semnou do freeportu pojede a nebudu sem muset sama :D

Neregistrovaná/ý - Olina J

24. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Lidka Modřenská | 27. 3. 2017
Já sem taky rodině koupila dárek pozvánku do únikových her do The chamber.Protože nebyl se mnou jen manžel, ale i děti si chtěli zahrát, vybrali jsme si méně náročnou hru Tajemství císaře. Bylo to perfektní, nezapomenutelný zážitek. Všem se ten den moc líbil.

Já manželovi taky koupím dárek, pozvánku do únikových her do the Chamber. Chodíme tam z práce dost často na teambuildingy. The Chamber jsou opravdu hry jako žádné jiné. Hrála jsem od nich doposud všechny a už se těším na další! Pevně věřím, že manželovi se takový večer bude líbit. Vezmem i děti, hry může hrát víc lidí njednou.

Neregistrovaná/ý - Lidka Modřenská

27. 3. 2017

Já sem taky rodině koupila dárek pozvánku do únikových her do The chamber.Protože nebyl se mnou jen manžel, ale i děti si chtěli zahrát, vybrali jsme si méně náročnou hru Tajemství císaře. Bylo to perfektní, nezapomenutelný zážitek. Všem se ten den moc líbil.

Neregistrovaná/ý - Dana Hradec

22. 3. 2017

Dárek pro manžela? Určitě by ho potěšil nějaký netradiční dárek než trenky a pod. Já svému kopila dárkový voucher do únikových her do The Chamber. Vybrali jsme si tam jednu z únikových her Tajemná p6 osob za jednu cenu, jeli s námi i známi. Moc jsme se všichni pobavili.

Neregistrovaná/ý - Agáta

20. 3. 2017

Díky za dobrej nápad.To by se mu mohlo líbit.Se dívám,že tu mají i plno příchutí a nestojí to moc peněz.Určitě mu to objednám.

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Špenátová polévka s bramborami

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Ryba s paprikou a pomerančem

3 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více