Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Aneta

včera 16:39

Neregistrovaná/ý - Paty | 13. 6. 2019
Mám moc dobrou zkušenost s kufrem odtud

Je kvalitní? A máte z eshopu nebo z prodejny?

Neregistrovaná/ý - Radka

14. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Milena | 2. 6. 2019
Ahojky, co říkáte na erotické pomůcky? Máte doma něco takového? A odkud objednáváte? Dívala jsem se na e-kondomy a tam mají teda fakt velký výběr ale nevím co vybrat... u nás doma se zatím nezkoušelo nic ...ale už by to chtělo

A co začít nějakým korzetem.... a pak se uvidí.. u nás doma třeba se osvědčil odtud vibrační kroužek a vibrátor

Neregistrovaná/ý - Paty

13. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 2. 6. 2019
Co tašky přes rameno, máte nějakou kvalitní? https://www.nejkufry.cz/tasky-pres-rameno/ Tady mají moc pěkné ale zkušenost s eshopem nemám...

Mám moc dobrou zkušenost s kufrem odtud

Neregistrovaná/ý - Aneta

2. 6. 2019

Co tašky přes rameno, máte nějakou kvalitní? https://www.nejkufry.cz/tasky-pres-rameno/ Tady mají moc pěkné ale zkušenost s eshopem nemám...

Neregistrovaná/ý - Milena

2. 6. 2019

Ahojky, co říkáte na erotické pomůcky? Máte doma něco takového? A odkud objednáváte? Dívala jsem se na e-kondomy a tam mají teda fakt velký výběr ale nevím co vybrat... u nás doma se zatím nezkoušelo nic ...ale už by to chtělo

Neregistrovaná/ý - Sylvie

2. 6. 2019

Ahoj lidi. Mám problém a tím je moje "úžasná" tchýně. Od začátku co jsem s mým mužem mě nemá ráda a stále dělá nějaké naschvály. Teď na mě začala nasazovat že kdo ví s kým mám našeho syna, že není mému muži vůbec podobný.. Já už toho mám dost a tak jsem se rozhodla že nechám udělat testy otcovství, výsledek dám mýmu muži darem at nemá už vůbec žádné pochybnosti a s tchýní nadobro ukončím tímto vztahy.. Nikdy bych nečekala že budu něco takového řešit a hlavně je to kravina. Nevím co z toho ta "dáma" má.. Každopádně máte tip jaký test je nejspolehlivější? https://dnacenter.com/ceska-republika/

Neregistrovaná/ý - TerezkaB.

28. 5. 2019

Dobrý den, podívejte se na agenturu Adrop, nabízí spoustu zážitků převážně pro chlapy. Určitě vyberete

Neregistrovaná/ý - Renáta

2. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Diana | 31. 3. 2019
Jak si dávkujete ten vigantolvit a můžou ho i děcka?

Bere se jedna tobolka denně. A co sem se dívala tak píšou že do 12 let není pro děti vhodný..ale zkusila bych se poradit s doktorkou pokud máte mladší dítě a potřebuje doplnit déčko

Neregistrovaná/ý - Diana

31. 3. 2019

Jak si dávkujete ten vigantolvit a můžou ho i děcka?

5. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Klárka | 3. 3. 2019
Seženu vigantolvit v jakékoliv lékárně?

Jo to by měl být k dostání v lékárnách, a jinak se dá i objednat z pilulky https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Dáša

4. 3. 2019

Chci překvapit manežla novým pěkným křeslem... Objednáváte ve Scontu? Líbí se mi jejich nabídka

Neregistrovaná/ý - Klárka

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Renáta | 1. 3. 2019
Já ty tobolky beru už skoro půl roku:)

Seženu vigantolvit v jakékoliv lékárně?

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Aluš | 25. 2. 2019
Renáto jak dlouho ten doplněk berete?

Já ty tobolky beru už skoro půl roku:)

Neregistrovaná/ý - Aluš

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Renáta | 21. 2. 2019
I za mě můžu vigantolvit jenom doporučit... co beru tyto tobolky tak se mi určitě přestaly tolik kazit zuby a i imunita je lepší

Renáto jak dlouho ten doplněk berete?

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikoleta | 19. 2. 2019
Děkuji přečetla sem to jedním dechem.. je bezvadné že je vigantolvit bez laktozy i bez lepku

I za mě můžu vigantolvit jenom doporučit... co beru tyto tobolky tak se mi určitě přestaly tolik kazit zuby a i imunita je lepší

Neregistrovaná/ý - Nikoleta

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Vlasta | 13. 2. 2019
Mrkněte se na stránky vigantolvit.cz je tam k tomuto doplňku hodně infa

Děkuji přečetla sem to jedním dechem.. je bezvadné že je vigantolvit bez laktozy i bez lepku

Neregistrovaná/ý - Vlasta

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikoleta | 8. 2. 2019
Děvčata, co všechno ten doplněk obsahuje?

Mrkněte se na stránky vigantolvit.cz je tam k tomuto doplňku hodně infa

Neregistrovaná/ý - Milada

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Katka | 11. 2. 2019
To určitě stihneš, Je tam volba Epoukazu, takže hned po vybrání ti dojde na potvrzovací email certifikát se jménem obdarovaného a blahopřáním Zaplatíš převodem nebo online.

Holky děkuji moc jste hodné, dlouho jsme koukala na stránky adropu a přemýšlela co mu vybrat. Nakonec jsem mu koupila školu smyku (miluje adrenalin a auta)

Neregistrovaná/ý - Katka

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 10. 2. 2019
Šárko a kde se to dá pořídit, to je hodně dobrý tip Myslíš, že to stihnu ještě koupit do Valentýna?

To určitě stihneš, Je tam volba Epoukazu, takže hned po vybrání ti dojde na potvrzovací email certifikát se jménem obdarovaného a blahopřáním Zaplatíš převodem nebo online.

Neregistrovaná/ý - Milada

10. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 9. 2. 2019
Já už druhým rokem kupuji zážitek jako dárek a má to velký úspěch!

Šárko a kde se to dá pořídit, to je hodně dobrý tip Myslíš, že to stihnu ještě koupit do Valentýna?

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Platýz s bramborovou kaší

Platýz s bramborovou kaší

8 hlasů
1h a 5min 456 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kapr na olivách

7 hlasů
50min 474kJ 160 Kč

Zdravé rybí maso se zdravou zeleninou.

Polévka z mletého masa

2 hlasy
1h a 5min 272kJ 150 Kč

Mexická pikantní polévka podávána jako hlavní chod.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více