Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Já, manželovi kupuju spodní prádlo. Mají tam mnoho druhů, typů a značek. Nejen pro něj, ale i pro holky tam mají spoustu věci. Objednávám na stránkách trenyrkarna.cz. Fakt se mrkněte je to super.

Neregistrovaná/ý - Elina

04.12.2018

Potřebuji poradit s nákupem kvalitního kufru, nejlépe skořepinového. Manžel často cestuje, tak bych mu ho ráda koupila k vánocům.

Neregistrovaná/ý - Karel

03.12.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 02.12.2018
A poradíte mi, kam se jít po takovém elektrokole podívat?

Ano poradím podívejte se na elektrokola od http://www.moustache-elektrokola.cz/ prodávají je v prodejnách https://www.cyklospeciality.cz/clanky/prodejny/

Neregistrovaná/ý - Karla

03.12.2018

Od jaké společnosti ten vigantolvit je?

Neregistrovaná/ý - Vanesa

03.12.2018

Neregistrovaná/ý - Hejly | 30.11.2018
Objednávala jsem ve svém oblíbeném eshopu https://e-kondomy.cz/amoreane-cooling-effect-luxusni-lubrikacni-gel-s-fytoplanktonem-100ml

Skvělé, děkuji za tip hned objednávám

Neregistrovaná/ý - Mily

02.12.2018

Neregistrovaná/ý - Janka | 30.11.2018
A jak často ten doplněk berete?

Dávám si každý den jednu tobolku. Většinou ráno nebo odpoledne po jídle :)

Neregistrovaná/ý - Anka

02.12.2018

Holky, já bych zase k vánocům zase ráda chlapvi koupila k vánocům městský batoh a mikinu. Jediné, co požaduji, je kvalita... Kde koupím? Znáte osvědčený shop?

Neregistrovaná/ý - Renata

02.12.2018

Neregistrovaná/ý - Karel | 01.12.2018
Pokud chcete koupit pro manžela kvalitní horské elektrokolo, tak doporučuji koupit elektrokolo s baterií minimálně 400W a středovým motorem BOSCH.

A poradíte mi, kam se jít po takovém elektrokole podívat?

Neregistrovaná/ý - Karel

01.12.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 30.11.2018
Máte tu někdo horské elektrokolo? poradíte mi jaké by bylo vhodné pro manžela pod stromeček?

Pokud chcete koupit pro manžela kvalitní horské elektrokolo, tak doporučuji koupit elektrokolo s baterií minimálně 400W a středovým motorem BOSCH.

Neregistrovaná/ý - Hejly

30.11.2018

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 26.11.2018
Aha, tak ten asi neznám... kde jste ho kupovala?

Objednávala jsem ve svém oblíbeném eshopu https://e-kondomy.cz/amoreane-cooling-effect-luxusni-lubrikacni-gel-s-fytoplanktonem-100ml

Neregistrovaná/ý - Renata

30.11.2018

Máte tu někdo horské elektrokolo? poradíte mi jaké by bylo vhodné pro manžela pod stromeček?

Neregistrovaná/ý - Janka

30.11.2018

Neregistrovaná/ý - Mily | 27.11.2018
Už nějakou dobu vigantolvit beru. Leto sem koupila dvě balení i babičce jako Vánoční dárek

A jak často ten doplněk berete?

Neregistrovaná/ý - Polyna

29.11.2018

Neregistrovaná/ý - Ilona | 27.11.2018
Díky moc za tip...ceny jsou co se dívám tady opravdu nízké to je bezva

Nemáte vůbec za co, hlavně tu je i velký výběr.... a když by ste měla chuť prohlédnout si nábytek osobně, tak mají i prodejny

Neregistrovaná/ý - Káťa

29.11.2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 27.11.2018
A kde jste si to nechávala dělat?

Šla jsem na doporučení známé sem https://www.aesthevita.cz/

Neregistrovaná/ý - Mily

27.11.2018

Neregistrovaná/ý - Janka | 22.11.2018
Supr děkuji za tip a vy tedy tento doplněk berete?

Už nějakou dobu vigantolvit beru. Leto sem koupila dvě balení i babičce jako Vánoční dárek

Neregistrovaná/ý - Ilona

27.11.2018

Neregistrovaná/ý - Polyna | 21.11.2018
Dobrou zušenost mám s nábytkem odtud https://sedacky-nabytek.cz/ a ceny jsou tu podle mě nízké

Díky moc za tip...ceny jsou co se dívám tady opravdu nízké to je bezva

Neregistrovaná/ý - Milada

27.11.2018

Neregistrovaná/ý - Káťa | 21.11.2018
Dobrý den, tento zákrok jsem podstoupila před půl rokem, a svůj účel to splnilo. Mě to podbradku zbavilo

A kde jste si to nechávala dělat?

Neregistrovaná/ý - Vanesa

26.11.2018

Neregistrovaná/ý - Hejly | 20.11.2018
Doma mám lubrikační gel s chladivým efektem (Amoréane Cooling Effect), s tím jsem asi nejvíc spokojená

Aha, tak ten asi neznám... kde jste ho kupovala?

Neregistrovaná/ý - Fílková

25.11.2018

Neregistrovaná/ý - Anna | 20.11.2018
Paní Fílková, byla jsem u pana doktora Justana na augmentaci. Plastika můžu doporučit. V nemocnici jsem byla po zákroku tři dny, a potom doma týden klidový režim na lůžku. Také jsem nosila kompresivní prádlo které mi pan doktor doporučil

Děkuji za reakce, hned zítra mám v plánu se objednat tak držte palce, snad budu spokojená tak jako vy

Neregistrovaná/ý - Ráďule

23.11.2018

Neregistrovaná/ý - Andy | 22.11.2018
Čau holky, kde kupujete prádlo? Na netu nebo chodíte po obchodech? Já bych ráda poprosila o doporučení shopu, kde mají hlavně krásný a bohatý výběr. Budu ráda za nějaké rady děkuju!

Čau, ráda ti poradím kupuju pro toho svého přítele na internetu. Osobně mu kupuju trenky, prý má rád volnost. Objednávám na stránkách www.trenyrkarna.cz. Spousta druhů, značek a velikostí. Fakt super, jsem s nima spokojená

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Kuřecí salát s mangem

Kuřecí salát s mangem

9 hlasů
15min 330 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Husa pečená s hruškami

7 hlasů
2h a 20min 756kJ 190 Kč

Sváteční husa s hruškami.

Wok s vepřovým masem

3 hlasy
50min 728kJ 140 Kč

Jednoduchý recept na přípravu vepřového masa se zeleninou.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více