Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Renáta

2. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Diana | 31. 3. 2019
Jak si dávkujete ten vigantolvit a můžou ho i děcka?

Bere se jedna tobolka denně. A co sem se dívala tak píšou že do 12 let není pro děti vhodný..ale zkusila bych se poradit s doktorkou pokud máte mladší dítě a potřebuje doplnit déčko

Neregistrovaná/ý - Diana

31. 3. 2019

Jak si dávkujete ten vigantolvit a můžou ho i děcka?

5. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Klárka | 3. 3. 2019
Seženu vigantolvit v jakékoliv lékárně?

Jo to by měl být k dostání v lékárnách, a jinak se dá i objednat z pilulky https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Dáša

4. 3. 2019

Chci překvapit manežla novým pěkným křeslem... Objednáváte ve Scontu? Líbí se mi jejich nabídka

Neregistrovaná/ý - Klárka

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Renáta | 1. 3. 2019
Já ty tobolky beru už skoro půl roku:)

Seženu vigantolvit v jakékoliv lékárně?

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Aluš | 25. 2. 2019
Renáto jak dlouho ten doplněk berete?

Já ty tobolky beru už skoro půl roku:)

Neregistrovaná/ý - Aluš

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Renáta | 21. 2. 2019
I za mě můžu vigantolvit jenom doporučit... co beru tyto tobolky tak se mi určitě přestaly tolik kazit zuby a i imunita je lepší

Renáto jak dlouho ten doplněk berete?

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikoleta | 19. 2. 2019
Děkuji přečetla sem to jedním dechem.. je bezvadné že je vigantolvit bez laktozy i bez lepku

I za mě můžu vigantolvit jenom doporučit... co beru tyto tobolky tak se mi určitě přestaly tolik kazit zuby a i imunita je lepší

Neregistrovaná/ý - Nikoleta

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Vlasta | 13. 2. 2019
Mrkněte se na stránky vigantolvit.cz je tam k tomuto doplňku hodně infa

Děkuji přečetla sem to jedním dechem.. je bezvadné že je vigantolvit bez laktozy i bez lepku

Neregistrovaná/ý - Vlasta

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikoleta | 8. 2. 2019
Děvčata, co všechno ten doplněk obsahuje?

Mrkněte se na stránky vigantolvit.cz je tam k tomuto doplňku hodně infa

Neregistrovaná/ý - Milada

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Katka | 11. 2. 2019
To určitě stihneš, Je tam volba Epoukazu, takže hned po vybrání ti dojde na potvrzovací email certifikát se jménem obdarovaného a blahopřáním Zaplatíš převodem nebo online.

Holky děkuji moc jste hodné, dlouho jsme koukala na stránky adropu a přemýšlela co mu vybrat. Nakonec jsem mu koupila školu smyku (miluje adrenalin a auta)

Neregistrovaná/ý - Katka

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 10. 2. 2019
Šárko a kde se to dá pořídit, to je hodně dobrý tip Myslíš, že to stihnu ještě koupit do Valentýna?

To určitě stihneš, Je tam volba Epoukazu, takže hned po vybrání ti dojde na potvrzovací email certifikát se jménem obdarovaného a blahopřáním Zaplatíš převodem nebo online.

10. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 9. 2. 2019
Já už druhým rokem kupuji zážitek jako dárek a má to velký úspěch!

Šárko a kde se to dá pořídit, to je hodně dobrý tip Myslíš, že to stihnu ještě koupit do Valentýna?

Neregistrovaná/ý - Ottová

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 7. 2. 2019
Složili sme se celá rodina manželovi ke kulatinám na tuhle lenošku https://www.sconto.cz/artikel/413324805 a je zní naprosto nadšený

Evi ta je suprová, za jak dlouho vám přišla od objednání???

Neregistrovaná/ý - Šárka

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 8. 2. 2019
Chtěla jsem se zeptat co dáte letos manželovi na Valentýna?Už mi došly všechny nápady.Mám hodně akčního muže a tak je to pro mě rok od roku horší.Vážně si nevím rady.

Já už druhým rokem kupuji zážitek jako dárek a má to velký úspěch!

8. 2. 2019

Chtěla jsem se zeptat co dáte letos manželovi na Valentýna?Už mi došly všechny nápady.Mám hodně akčního muže a tak je to pro mě rok od roku horší.Vážně si nevím rady.

Neregistrovaná/ý - Nikoleta

8. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Vlasta | 6. 2. 2019
Za sebe můžu vigantolvit jenom doporučit, objednávám na pilulce https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Děvčata, co všechno ten doplněk obsahuje?

Neregistrovaná/ý - Eva

7. 2. 2019

Složili sme se celá rodina manželovi ke kulatinám na tuhle lenošku https://www.sconto.cz/artikel/413324805 a je zní naprosto nadšený

Neregistrovaná/ý - Vlasta

6. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 3. 1. 2019
Za mě supr doplněk. Je od stejné společnosti jako vigantol ... Já neberu ale manžel ano , a 16ti letá dcera také

Za sebe můžu vigantolvit jenom doporučit, objednávám na pilulce https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Erika

4. 2. 2019

Pěkný den přeji! Potřebovala bych poradit. Musím si koupit do práce brašnu na notebook. Ale potřebuju, aby byla prostorná a hlavně, aby něco vydržela. Krom noťasu v ní tahám i dokumenty. Tak jsem nějak brouzdala po netu a narazila jsem na https://www.cistytriko.cz. Vaše zkušenosti s tímto shopem?

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Králík na bylinkách

Králík na bylinkách

5 hlasů
1h a 25min 476 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí soté

17 hlasů
50min 469kJ 130 Kč

Kuřecí maso s řapíkatým celerem a jablky.

Celer pečený ve smetanové omáčce

0 hlasů
1h a 5min 396kJ 99 Kč

Pečený celer s bílým vínem, hořčicí a parmazánem.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více