Diskuse na téma Krátkodobé půjčky?

10. 07. 2014 | Hypotéka

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Terezka 06.02.2017

No já bych do půjčky rozhodně nešla, to by opravdu jsem musela na tom velmi špatně být, vždyť podívejte se na ty podmínky https://www.bezvamoney.cz/kratkodobe-pujcky/ to si vezme něco takového jen blázen!

Milada Terezka 10.04.2017

Já jsem si bral krátkodobou půjčku zatím jednou v životě, vyřizoval jsem přes tuto stránku https://www.hyperfinance.cz/pujcky/pujcka-pred-vyplatou/ nebylo mi všechno jedno, bál jsem se jestli si nenadělám zbytečné problémy, ale vše proběhlo nakonec bez problémů, základem ale je půjčku splatit včas, jinak z toho mohou být opravdu nepříjemné natahovačky.

Patricia Milada 13.06.2017

Já jsem si brala půjčku zde https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/rychla-pujcka/ a maximální spokojenost mohu jen doporučit :-)

Laugher 08.01.2017

Žádná půjčka není dobrá

Mira 30.11.2016

Četla jsem na jednom blogu, kde pán investoval už druhý rok do p2p, že to bral jako hru, a většinou jen přihazoval po stokorunách, max. zpočátku dal 800 Kč, a prý se mu to vyplácí.

Jana Mira 30.11.2016

No jasně já investuji do www.ferratump2p.cz a díky tomu mám taky peníze navíc. Jako proč ne, že, když to vynáší.

Bettyb Mira 10.12.2016

Jo, já to četla taky.

Bettyb 28.11.2016

Dobrý den, jakou částku je třeba minimálně investovat a při jakém časovém horizontu, abych docílila výnosu v investicích do úvěrových balíků? Je vhodné zvolit jen jednu společnost a vyšší částku, anebo investice rozprostřít po menších objemech do více institucí? Jaké je riziko?

Danka 15.11.2016

Půjčky jsou v poslední době docela časté i v mém okolí. Já jsem teď vyzkoušela to invetování s www.ferratump2p.cz, tak jsem zvědavá jak to dopadne :)

Jitka Danka 22.11.2016

A nebojíte se investovat? Já moc firmám nevěřím skrz investice... !!

Danka Jitka 26.11.2016

Pokud máš firmu například www.ferratump2p.cz, tak se nemusíš bát. Máš jistěný vklad a vlastně nesplacené půjčky ti vrátí, pokud to nedopadne dobře.

Bettyb Danka 29.11.2016

No já bych tam zpočátku vložila jen řádově stokoruny, a kdybych viděla, že to funguje, tak možná víc, později. Říkám si, že člověk přijde v životě o víc, než o nějakou stovku.Je fakt, že většina, alespoň těch povědomých společností, jsou pojištěné.Do ničeho, o čem jsem neslyšela, bych nešla.

Patrika 27.10.2016

To je dobrý a to ferratump2p mi garantuje vklad? Je to jisté?

Patrika 24.10.2016

Do půjček se dá i investovat jsem někde našla.

Áďa Patrika 27.10.2016

Ano to nabízí ferratump2p.cz s nimi investuji já :) :) Máš dobrý úrok a jsi jištěná pokud něco nevyjde. Tak dostaneš část vkladu zpět.

Anna Áďa 27.10.2016

Já o tom ferratum taky dost uvažuju ten vklad se mi teď hodí že by to zároveň mohlo i někomu pomoct. :)

Patrika Anna 31.10.2016

To prave vypada velmi jako kvalitni firma i kvalitni sluzba :-) Mne by to prave ted taky pomohlo kdybych to vyuzila mate nekoho znameho kdo to vyuzil prosim?

Anna Patrika 01.11.2016

No bracha vyuzil ty investice a byl s firmou spokojenej vyuzil to p2p a vsechno v pohode. :-) myslim ze se na ne muzete v klidu obratit a vy chcete pujcit ci co vyuzijete?

Patrika Anna 01.11.2016

Ja mam vyuzite ty investice. :) do te pujcky jsem zatim nesla ale kdyz by bylo nejhur tak se na ne urcite take obratim

Anna Patrika 02.11.2016

Tak dekuji moc za pomoc ja jsem se jim koukala na ty stranky a moc se mi libi jak to maji to p2p vymyslene. Asi to vyuziju dekuji

GitaRoud. 23.10.2016

Krátkodobé půjčky jsou to nejlepší co může být když jste v nouzi a nemáte si kde narychlo půjčit!:) Mám přímo skvělou zkušenost s VataOnline! Půjčku mi vyřídili celou online,navíc rychle a peníze proplatili do 15 minut,jsem fakt nadšená!Mám už i splaceno ale nemůžu jinak než doporučit!!!:)

Zuzana 15.10.2016

Je investování v dnešní době bezpečné? Čtu o tom a nevím asi bych měla strach.

Jana 04.10.2016

dobrý den také jsem využila služeb ferratum p2p půjček a jsem spokojená celkově s chodem a přístupem této firmy , mohu doporučit z vlastní zkušenosti

Áďa 02.10.2016

Záleží kterou firmu si vybereš. Já si vybrala ferratump2p.cz

Adam 26.09.2016

Kdyby se někdo rozhodl upustit od krátkodobé půjčky a chtěl si vyřídit hypotéku tak můžu doporučit tuto realitní společnost http://www.coloseumreality.cz/ která nabízí zdarma srovnání hypoték od všech bank plus zřízení samotné hypotéky

Jakubcová Adam 08.10.2016

Dobrý den,i to zřízení samotné hypotéky je u coloseum zadarmo?

Adam Jakubcová 10.10.2016

I vyřízení je zdarma http://www.coloseumreality.cz/chci-hypoteku#kat-menu

Jakubcová Adam 16.10.2016

Tak to je bezva, mockrát díky

Áďa 25.09.2016

Já do takových půjček asi investuji s www.ferratump2p.cz, jen si tím nejsem jistá. Ale to je vcelku jedno, hlavně, že z toho mám dobrý úrok :)

Evuš Áďa 29.09.2016

Do půjček jde investovat? To jako přijdu do banky a řeknu to?

rmarci 23.09.2016

ja se snazim celkove pujckam vyhybat, razim heslo ze si porizujeme jen to an co mame, nechapu jak endko ejde na pujcku na dovcu nebo za poujcku koupi Vanoce...

Mám zkušenost z minulosti a už bych do žádné půjčky nešla. Ty krátkodobé mi přijdou vyloženě jako zlodějina. *6*

Milada VeronikaMar 26.08.2016

Možná jak který půjčky. Brala jsem si u vataonline půjčku asi tři měsíce zpět,nebylo to ani 5tis. vrátila jsem do měsíce a ani sem moc nepřeplatila.Tam jde o to,že lidi co si berou krátkodobou půjčku třeba ani nemají na vybranou protože potřebují peníze okamžitě a to bohužel všude není možné,a co se týče rodiny a přátel ty většinou když vy potřebujete nemají.Takže já třeba to řešila taky krátkodobou půjčkou a byla jsem moc spokojená.Pomohlo mi že byla půjčka rychle vyřízená protože sem potřebovala peníze okamžitě

Gábina Milada 22.09.2016

Jak probíhá vyřízení půjčky VataOnline?

Milada Gábina 24.09.2016

Dobrý den, v první řadě se musíte zaregistrovat, zaplatit registrační korunu a potom se můžete přihlásit a požádat o půjčku,budou po vás chtít doložit OP a potom už schválení a vyplacení peněz je strašně rychlé

Gábina Milada 26.09.2016

Takže občanský průkaz dokládám v případě půjčení si jakékoliv částky? Jinak půjčka jde tedy vyřídit jen s pomocí internetu celá online, jestli to chápu správně?

vivi11 24.07.2016

V případě velké nouze možna jo, ale jinak ne...

Tomková 21.07.2016

chci se zeptat na jak dlouho je ta VIP půjčka, ta se půjčuje na delší dobu než ta normální klasická nebo je to stejný?

Káťa Tomková 23.07.2016

Půjčují na 35 dní http://www.vataonline.cz/

Tomková Káťa 25.07.2016

Tak to je super. A jak dlouho trvá vyřízení VIP půjčky, je to stejné jako u půjčky do 5 tisíc?

Káťa Tomková 09.08.2016

U nich je velká výhoda právě i rychlost proplácení.Garantují vyplacení do 15 minut od schválení, jen teda pokud nemají účet u banky kterou máte vy tak trvá převod 1 pracovní den.

Jiťule Káťa 11.08.2016

Dívala jsem se na vataonline stránky a děkuji za tip na lákavou krátkodobou půjčku, chci se zeptat jaký jsou podmínky k té VIP půjčce a jak funguje ta platební brána co uvádí na stránkách?

Jiťule Káťa 11.08.2016

Dívala jsem se na vataonline stránky a děkuji za tip na lákavou krátkodobou půjčku, chci se zeptat jaký jsou podmínky k té VIP půjčce a jak funguje ta platební brána co uvádí na stránkách?

Káťa Jiťule 13.08.2016

U VIP půjčky je podmínka předem tři splacené půjčky a dostatečný příjem. Pokud jde o platební bránu, tak tam je to tak že díky ní je možné zasílat splátky a poplatky za prodloužení pomocí 12 platebních metod.Ty platby zpracovává pak automat a zrychluje to proces splácení i proplácení. Ale to vám vše vysvětlí pokud se na to budete chtít přímo u společnosti informovat,co se týče mě tak byli moc ochotní

Káťa 14.06.2016

Na www.vataonline.cz jsem si půjčila peníze před dvěma měsíci. Poskytli mi VIP půjčku, protože jsem u nich měla tři půjčky už splacené. Za mě určitě výborná zkušenost s touto společností.

Rašková Káťa 23.06.2016

Co jste musela všechno dokládat při té VIP půjčce? Bylo třeba i nějaké potvrzení o příjmech?

Káťa Rašková 26.06.2016

Dokládala jsem občanský průkaz a doklad o příjmech:)

Žanys Káťa 06.07.2016

Jaký je minimální příjem při té VIP půjčce? Já jsem si u Vataonline už párkrát v minulosti půjčovala a co si pamatuju tak jsem byla spokojená s půjčkou od nich ale vím že poskytovali pouze menší částku na půjčení a to max. 4999kč, a teď jsem zjistila že je možnost půjčit si i víc při té VIP půjčce,..

Káťa Žanys 11.07.2016

Když si půjčíte 10 000kč je požadovaný minimální příjem 19 000kč čistého

Okáčová 27.05.2016

Z těch co mají zkušenost s touto půjčkou, půjčí u vataonline i bez ručitele když jsem v registru?

monnik Okáčová 08.06.2016

Já si půjčila u vataonline i bez ručitele, ale myslím že asi je větší šance schválení sním.

Štolová 25.04.2016

Z krátkodobých půjček se mi osvědčila vataonline půjčka. Je přehledná, a vyřízená fakt rychle takže když jste v nouzi a potřebujete peníze co nejdříve tak tady je to jasná volba


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat