Diskuse na téma Krátkodobé půjčky?

10. 07. 2014 | Hypotéka

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Tichavka 21.07.2014

Záleželo by na co by to akce byla … pokud by to bylo na oblečení nebo jídlo, tak rozhodně ne…ale pokud by to bylo například na něco do domácnosti a bylo by to slevněno o hodně, tak asi ano!

Sandriskaa Tichavka 29.07.2014

Podívej se na ferratum.cz, ty půjčky jsou žeprej jedny nejlepší na trhu…Nebudou sekačky levnější až napodzim???

Je to na zahradní sekačku. Vůbec se v těch půjčkách, ale nevyznám :/

Právěže v mounfildu mají tedka slevy, takže proto nad tím tak trochu uvažuju, ale nevím pořád zda do toho jít nebo ne :/

Tichavka 31.07.2014

Chceš tedka kupovat sekačku? …. Jako pokud je to nějaká větší a o hodně, tak bych si ji asi šla koupit…

Kacinka16 20.08.2014

Já jsem si kdysi dávno brala půjčku od vippujcka.cz, bylo to ale kvůli tomu, že jsem byla vyhozená z práce a než jsem si další našla, tak jsem byla měsíc nezaměstnaná :) Nevím zda zrovna na sekačku bych si brala půjčku, to bych si raději koupila ovečky :D

Půjčku jsem si nakonec brala od společnosti ferratum, už ji mám i splacenou :P Bylo to je jakobych řekla, překlenovací než mi příjde výplata :) Měla jsem tuhle půjčku poprvé a nepřeplatila jsem ani korunu :o

Tichavka 22.08.2014

Takže je opravdu pravda, že když si půjčiš poprvé tak nepřeplatíš?....já jsem myslela,že to jsou vždy jen klamavé reklamy a že to není vůbec pravda….

Opravdu jsem neplatila nic na víc :) Nebo jako ještě mi třeba něco může přijít, ale co mám konto tak tam mám nulu a vše už mám zaplaceno, tak nevím teda :)

Sandriskaa 25.08.2014

Já jsem si myslela, že to bude poprvé zadarmo, ale nebyla jsem si úplně jistá..

Barbucha26 13.10.2014

Ahoj nevíte o nějaké firmě která by mi dala půjčku i přesto že jsem na mateřské? Potřebuju to narazově splacení max do 30 dnů Je to na nějakou menši ledničku s mražákem protože se nám pokazila.

Sandra Barbucha26 27.10.2015

dobrý den, za zkoušku nic nedáte když si zkusíte podat žádost tady, myslím že by mohla projít http://www.vataonline.cz/

Alena Sandra 11.11.2015

Dobrý den .. vy jste si tady půjčovala peníze??

Petra.sek 16.10.2014

No já jsem na foru pár měsícu zpět vyčetla pujčku pohodova-materska.cz psali o ni že je to pujčka krátkodobá a rozumným přeplatkem

Barbucha26 Petra.sek 01.12.2014

Ahoj dřiv jsem se nedostala k odpovědí ale moc děkuju všecko proběhlo supr a je to v suchu vyřešeno pujčka byla do 3 dnu fakt děkuju lednice je doma všechno splaceno žádné komplikace moc děkují! :)

Marobud 30.11.2014

JA ti nevím každy měsíc si poctivě odkládám část z platu a za tu dobu už mam nastřádáno takže se pak mužu rozšoupnout vic a nemusim si pujčovat!

Mirečeeeek 05.12.2014

Doporučuju http://online-pujcka-na-ucet-hned-a-bez-papirovani.cz/ :D

soukromý věřitel nabídka úvěr 06.12.2014

Potřebujete úvěr pomoc? Už jste hledali, jak získat přístup k soukromému úvěru věřitele? Potřebujete levný úvěr na nízké rychlosti? Pokud ano, tady je vaše šance získat úvěr. Jsme kontaktovat na rashidloanfirm@yahoo.com.

Marobud 29.12.2014

Jo tak ten email vypadá asi tak věrohodně jako Zeman při projevu….. Lichvu nepodporuju to si radši pujčim v bance sice taky žádná výhra ale rozhodně mám mnohem větší prostor pro domluvu v případě nějaké komplikace se splácením. Lichvář mi prvně rozbije auto, pak hubu a ještě mi vybere barák.....

Lucinka 30.12.2014

Vypadá to na nějakou soukromou osobu asi? Do toho bych teda nešla ani za mák, radši nějakou banku

Marobud 30.12.2014

Když si v nouzi tak reaguješ asi jinak než když nad situaci přemýšliš s čistou hlavou a ve chvili kdy problém nemáš….

monieee 06.03.2015

ahoj lidičky, chci se zeptat s jakou společností nebo rychlou půjčkou máte dobrou zkušenost? Potřebovala bych nějakou rychlou finanční injekci ;)

konatovka 22.07.2015

Zatím jsem žádnou půjčky neměla a doufám, že nebudu potřebovat, ovšem někdy to lidé potřebují.*1*

Renata 27.10.2015

Jestli volíte krátkodobou půjčku tak bych si dobře prověřila kde si půjčujete. Já si také půjčovala ale nejprve jsem si společnost prověřila. Co mohu tak www.pujcky1uvery.cz jsou spolehliví a netahají vás za nos, jinak bacha :)

maruska.jan Renata 27.10.2015

urcite zjistit si o firme co nejvice informaci je zaklad :-) o pujcky1uvery jsem take slysela a jen dobre veci tak bych se obratila na ne


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat