Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj holky. Nějakou dobu přemýšlím o prodlužku. Bojím se ale abych si nezničila vlasy. Máte vyzkoušené nějaké osvědčené metody? Nejlíp jestli máte nějaká už delší dobu prodlužko.. a kde jste vlasy koupily? děkuju
ahoj :) já jsem spokojená s micro ring. při jejím nasazování se nepoužívá lepidlo ani teplo, takže to je opravdu šetrné.. jinak moje kadeřnice je kupuje na vlasy-levně. už mám dvakrát po posunutí a pořád jsou jako nové
Mám pásky z Clipinhair na připnutí, stříhám různou délku, ne každý den mám dlouhé vlasy. Je to fajn, že když zrovna nemáte chuť na krátké, připnete a jdete. Mají pravý vlasy, žádnou syntetiku. Nasazují i v salonu, když si nejseš poprvé jistá.
ahoj :) já jsem osobně nejvíc spokojená s metodou tape - in. prameny ti aplikují mezi tvoje vlasy. a po 4-8 týdnech ti je posunou blíže k hlavě - podle toho jak rychle ti odrůstají tvé vlasy. kupovala jsem si je na vlasy - levně a jsem s nima moc spokojená
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.