Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nejlepší hypotéka

Eiska 18. 11. 2014

Můžete poradit, která z těch mnoha vyjde nejlépe????

Neregistrovaná/ý - donaldo

30.10.2018

Myslím si, že volba hypotéky záleží na mnoha aspektech. Každému pak může vyhovovat jiná, doporučuji tedy výběr hypotéky důkladně promyslet. Já mám osobní zkušenost pouze s https://www.burinka.cz/hypouver/ Zatím žádné problémy nenastaly a to už ji máme skoro deset let, tudíž bude za dalších deset let splacená :)

Laugher

09.01.2017

ChytryHonza.cz‎ Vám poradí nejlepší Hypotéku

Neregistrovaná/ý - Eva

24.09.2016

Neregistrovaná/ý - Doubková | 18.09.2016
Dobrý den, pokud jde o hypotéku tak nevím která je nejlepší protože každému vyhovuje něco jiného.Ale můžu doporučit rkcoloseum.Udělají srovnání hypoték od všech bank a můžete si tak vybrat hypotéku od té banky, která bude nejvíc vyhovovat vám

Vy jste si u nich hypotéku nechávala vyřídit? Jinak chci kupovat domeček, máte snimi zkušenost i při koupi něčeho?

rmarci

23.09.2016

Marinak8 | 27.05.2015
Ale tak není přece úplně ideál třeba platit pořád nájem a dávat ty peníze vlastně do ničeho, to je lepší si půjčit a splácet třeba tu hypotéku a po čase je byt tvůj, teda alespoň mi to příjde rozumnější než nájem :)

presne tak elpsi cpat do sveho :)

Neregistrovaná/ý - Vanesa

22.09.2016

Neregistrovaná/ý - Karolína | 16.09.2016
Dobrý den vím že se můj dotaz netýká přímo hypotéky ale půjčky ano. Poradíte mi dobrou krátkodobou půjčku?

Kolik si potřebujete půjčit? Můžu za sebe doporučit půjčku od vataonline

Neregistrovaná/ý - Doubková

18.09.2016

Dobrý den, pokud jde o hypotéku tak nevím která je nejlepší protože každému vyhovuje něco jiného.Ale můžu doporučit rkcoloseum.Udělají srovnání hypoték od všech bank a můžete si tak vybrat hypotéku od té banky, která bude nejvíc vyhovovat vám

Neregistrovaná/ý - Karolína

16.09.2016

Dobrý den vím že se můj dotaz netýká přímo hypotéky ale půjčky ano. Poradíte mi dobrou krátkodobou půjčku?

rmarci

15.09.2016

ted vyjdou levne skroo vsechny, momentalne se hypoteky opravdu vyplati

Neregistrovaná/ý - Karel

07.09.2016

Mončičáček | 25.05.2015
Mi třeba příjde hrozně riskantní si někde brát hypotéku nebo všeobecké půjčku…

Riskantni je platit najem. Malo kdo si to uvedomuje,ale roky utecou a najednou bude clovek zit jen s penze. A pak se vam muze stat, ze budete mit sotva na ten najem.

Neregistrovaná/ý - kudrová

27.10.2015

Při výběru hypotéky bych se obrátila na tuto společnost http://www.coloseumreality.cz/ . S manželem nám sjednali výhodnou hypotéku když jsme kupovali domeček.

Neregistrovaná/ý - Julia

21.06.2015

Já jsem ohledně výběru hypotéky hladala informace na internete. Pak jsem našla tenhle blog http://www.gpf.cz/hypoteky-blog a ty informace jsou pro mě velmi užitečné. Doufám, že tyhle informace také pomůžu nejen mě.

Ale tak není přece úplně ideál třeba platit pořád nájem a dávat ty peníze vlastně do ničeho, to je lepší si půjčit a splácet třeba tu hypotéku a po čase je byt tvůj, teda alespoň mi to příjde rozumnější než nájem :)

Mi třeba příjde hrozně riskantní si někde brát hypotéku nebo všeobecké půjčku…

My jsme se třeba ohledně Hypotéky radili s paní Šárkou Škařupovou a hrozně nám pomohla! Opravdu nám vybrala tu nejlepší jakou jsme mohli mít :)

Eiska

22.03.2015

Díky, Kristýnko, už nebudu otravovat :D

Neregistrovaná/ý - Kristýnka

18.03.2015

Ahojky, my jsme s ním refinancovali, byl to moc příjemý pán…

Eiska

14.03.2015

A ještě jeden dotaz a už fakt nebudu otravovat :P byl některé z Vás přidělen pan Ing. Ondřej Souhrada? :P

Neregistrovaná/ý - Kamila

24.02.2015

Taky připojím svou zkušenost s hypotekomat.cz !!!!!! Refinancovali jsme s jejich asistencí, bez potíží, nemuseli jsme nic řešit !!! Pro laiky nejideálnější řešení !!!!!

Eiska

21.02.2015

Super, díky Vám všem za reakce, my jsme se teda shodli, že to budeme opravdu řešit s poradcem :P

Zdravím, já rozhodně souhlasím s poradcem… My jsme teda refinancovali ve spolupráci s Nikolou Tomko, taky hypoteční poradkyně a bylo to pohodlnější než kdybychom to řešili sami a docela jsme i ušetřili….

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Polévka s cizrnou a zeleninou

Polévka s cizrnou a zeleninou

1 hlas
45min 366 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelný salát se sušenými meruňkami

6 hlasů
30min 575kJ 35 Kč

Lehký salát z bílého zelí s meruňkami.

Mořský vlk s restovanou zeleninou

0 hlasů
1h a 20min 370kJ 390 Kč

Bílé a jemné maso mořského vlka s pestrou zeleninou a něk...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více