Diskuse na téma Nejlepší hypotéka

18. 11. 2014 | Peníze a právo

Můžete poradit, která z těch mnoha vyjde nejlépe????

Luculus 29.12.2014

Kromě bank bych do toho klidně zahrnul i nebankovní firemní půjčky i z těch se dá vybrat docela slušně.

flin10 16.12.2014

Ahoj já sem si nedávno udelala hypotéku u mého poradce v Ostravě, jsme s manželem spokojeni strašně moc, mužů doporučit opravdu. Dám ti tu kontakt na něho kdyby si chtěla poradit: 735 088 284

Petra.sek 01.12.2014

Teda já jsem to tak udělala a myslím, že jsme dobře vybrala :)

Petra.sek 30.11.2014

No nejlepší bude když si prostě zajdeš na pobočky jednotlivých bank nebo si dopodrobna projdeš stranky a diskuze a tak si udělaš souhr a vyjde ti co tě výjde dobře.

Eiska 26.11.2014

No já sice mám svého finančního poradce, ale ten mi narovinu řekl, že by mi sice mohl pomoct, ale že se zaměřje spíše na pojištění apod a že do toho moc jít nechce… vím, mám upřímného poradce :D

Liduška 25.11.2014

To má Kačinka pravdu, přemýšlela jsi třeba o konzultaci s poradcem na hypotéky? Je to něco podobného jako finanční poradce …. Já třeba spolupracovala s panem Ing. Vladimírem Weissem…

Kacinka16 21.11.2014

Ahoj, hele, to je dost těžké takto říct, protože každému bude vyhovovat něco jiného :-/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat