Diskuse na téma Nejlepší hypotéka

18. 11. 2014 | Peníze a právo

Můžete poradit, která z těch mnoha vyjde nejlépe????

Kacinka16 21.11.2014

Ahoj, hele, to je dost těžké takto říct, protože každému bude vyhovovat něco jiného :-/

Liduška 25.11.2014

To má Kačinka pravdu, přemýšlela jsi třeba o konzultaci s poradcem na hypotéky? Je to něco podobného jako finanční poradce …. Já třeba spolupracovala s panem Ing. Vladimírem Weissem…

Eiska 26.11.2014

No já sice mám svého finančního poradce, ale ten mi narovinu řekl, že by mi sice mohl pomoct, ale že se zaměřje spíše na pojištění apod a že do toho moc jít nechce… vím, mám upřímného poradce :D

Petra.sek 30.11.2014

No nejlepší bude když si prostě zajdeš na pobočky jednotlivých bank nebo si dopodrobna projdeš stranky a diskuze a tak si udělaš souhr a vyjde ti co tě výjde dobře.

Petra.sek 01.12.2014

Teda já jsem to tak udělala a myslím, že jsme dobře vybrala :)

flin10 16.12.2014

Ahoj já sem si nedávno udelala hypotéku u mého poradce v Ostravě, jsme s manželem spokojeni strašně moc, mužů doporučit opravdu. Dám ti tu kontakt na něho kdyby si chtěla poradit: 735 088 284

Luculus 29.12.2014

Kromě bank bych do toho klidně zahrnul i nebankovní firemní půjčky i z těch se dá vybrat docela slušně.

Kacinka16 13.01.2015

Já bych teda po bankách nechodila, protože než by jsi to celé prošla a pozjišťovala, tak by si se z toho nejdřím zbláznila :-/ Nechat si přeba poradit od poradce a pak si to sama potvrdit, to by nemusela být špatná strategie :-/

Eiska 20.01.2015

A můžete mi třeba někoho navrhnout? Nebo jak jste to řešily?

Liduška 26.01.2015

Tak zkus se třeba mrknout na hypotekomat.cz a tam napiš, přidělí ti poradce podle kraje kde bydlíš a s ním si sjednáš schůzku… Uvidíš, jestli ti to sedne nebo ne, ale já s nimi byla spokojená, konkrétně s Ing. Weissem, jak jsem to tu už zmiňovala…

kara 26.01.2015

Doporučuju finanční poradce. Vím, že spol. OVB a brant Saic and co. je skvělá.

Sissinka 16.02.2015

Zdravím, já rozhodně souhlasím s poradcem… My jsme teda refinancovali ve spolupráci s Nikolou Tomko, taky hypoteční poradkyně a bylo to pohodlnější než kdybychom to řešili sami a docela jsme i ušetřili….

Eiska 21.02.2015

Super, díky Vám všem za reakce, my jsme se teda shodli, že to budeme opravdu řešit s poradcem :P

Kamila 24.02.2015

Taky připojím svou zkušenost s hypotekomat.cz !!!!!! Refinancovali jsme s jejich asistencí, bez potíží, nemuseli jsme nic řešit !!! Pro laiky nejideálnější řešení !!!!!

Eiska 14.03.2015

A ještě jeden dotaz a už fakt nebudu otravovat :P byl některé z Vás přidělen pan Ing. Ondřej Souhrada? :P

Kristýnka 18.03.2015

Ahojky, my jsme s ním refinancovali, byl to moc příjemý pán…

Eiska 22.03.2015

Díky, Kristýnko, už nebudu otravovat :D

Marinak8 22.05.2015

My jsme se třeba ohledně Hypotéky radili s paní Šárkou Škařupovou a hrozně nám pomohla! Opravdu nám vybrala tu nejlepší jakou jsme mohli mít :)

Mi třeba příjde hrozně riskantní si někde brát hypotéku nebo všeobecké půjčku…

Karel Mončičáček 07.09.2016

Riskantni je platit najem. Malo kdo si to uvedomuje,ale roky utecou a najednou bude clovek zit jen s penze. A pak se vam muze stat, ze budete mit sotva na ten najem.

Marinak8 27.05.2015

Ale tak není přece úplně ideál třeba platit pořád nájem a dávat ty peníze vlastně do ničeho, to je lepší si půjčit a splácet třeba tu hypotéku a po čase je byt tvůj, teda alespoň mi to příjde rozumnější než nájem :)

rmarci Marinak8 23.09.2016

presne tak elpsi cpat do sveho :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat