Diskuse na téma Bělení zubů

ahojky, chci se zeptat jestli mi prosim nedoporucite nejakou dobrou znacku pasty, ktera by mi pomohla aspon trosku vybelit zuby? Piji hodne kavu a caj tak mam zuby takove nazloutle a rozhodla jsem se s tim neco zacit delat :-D kuji

Lucie 11.12.2014

Mi hodně pomohla pasta paradontax červená.. není samozřejme tak ucinna jako belici prostředky,ale dost oproti tomu co jsedm mela mi pomohl a navic chranila i dasna

Nada 10.12.2014

Ahoj ja ti nevim jestli je to na ty zuby dost setrny.. :/ mas urcite treba sklovinu v poradku, s poskozenou skolivnou se myslim belit zuby nesmi, ublizilo by to zubum jeste vic!! nejdriv asi jen vyzkousej nejakou belici pastu, hodne dorbre recenze jsem cetla na tuto: http://www.sleky.cz/rembrandt-plus-zubni-pasta-belici-50ml?category=101

Evča Nada 22.06.2021

Já jsem to třeba konzultovala se zubařkou a ta mi přímo doporušila šetrnou bělící sadu, po které jsou viditělné výsledky, tak jsem si ji koupila a po dokončení když se podívám na fotky před a po, tak jsou viditelné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat