Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Anďa

27. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Řezinková | 22. 5. 2018
Máte zkušenost s nějakou anglickou nebo anglicko českou školkou v Brně?

Osobně mám zkušenost s touto, využívám jejich služeb každé letní párzdniny https://www.dracek-skolka.cz/ nejlepší školka na jakou jsem mohla narazit

Neregistrovaná/ý - Johana

27. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Šárka | 24. 5. 2018
Záleží jaké problémy s pletí máš Johano. Mě pomohly docela dost výrobky s aloe vera koukni na dael-aloe.

Šárko dělá se mi dost akné a nemůžu se ho zbavit. Koukala jsem se a zkusila jsem si objednat tenaloe gel. Tak doufám,že mi to pomůže.

Neregistrovaná/ý - Beata

26. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 22. 5. 2018
Ahoj začíná mě pěkně píchat v koleni.Ráda bych nějaké osvědčené vitamíny aby mě to přešlo.

Mám ozkoušený www.alavis.cz a hodně mi pomohl.Mohu doporučit.

Neregistrovaná/ý - Šárka

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Johana | 21. 5. 2018
Ahoj potřebovala bych poradit co si koupit na problematickou pleť.Díky

Záleží jaké problémy s pletí máš Johano. Mě pomohly docela dost výrobky s aloe vera koukni na dael-aloe.

Neregistrovaná/ý - Alena

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Roberta | 20. 5. 2018
Nějaký konkrétní ceník jsem tam nenašla ale zkuste se podívat popřípadě zeptat přímo u firmy https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/garazova-vrata/

Děkuji,tak asi nám řeknou podle toho co budeme konkrétně chtít, po neděli si u nich vrata objednáme

Neregistrovaná/ý - Milena

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 21. 5. 2018
A myslíte že ta liposukce pomůže hodně? Já už nad ní taky uvažovala ale říkala jsem si že bych do toho šla až úplně v krajní nouzi... :(

Zkuste se podívat na nějaké obrázky před a po, si myslím že vidět to určitě bude po liposukci že je úbytek tuku... zkuste se podívat třeba sem tady je to pěkně vidět ty rozdíly https://www.aesthevita.cz/galerie

Neregistrovaná/ý - Gábina

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 23. 5. 2018
Ano společenské účesy dělají v tom salonu :)

A mají někde i ukázky nějakých jejich účesů?

Neregistrovaná/ý - Vonšáková

23. 5. 2018

S tímto plastikem čerstvá a moc dobrá zkušenost http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/102/media/

Neregistrovaná/ý - Zuzana

23. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 16. 5. 2018
Zuzko a je možnost nechat si udělat nějaký společenský účes z clip in přímo v tom salonu?

Ano společenské účesy dělají v tom salonu :)

Neregistrovaná/ý - Týna

22. 5. 2018

Kde koupit pěkné letní šatyyyy????

Neregistrovaná/ý - Řezinková

22. 5. 2018

Máte zkušenost s nějakou anglickou nebo anglicko českou školkou v Brně?

Neregistrovaná/ý - Zuzka

22. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 21. 5. 2018
Nevíte někdo kde koupím něco na opruzeniny?

Já mám ozkoušený tady tenhle www.zitenax.cz a naše malá už po něm žádné opruzeniny nemá.

Neregistrovaná/ý - Hedvika

22. 5. 2018

Ahoj začíná mě pěkně píchat v koleni.Ráda bych nějaké osvědčené vitamíny aby mě to přešlo.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

21. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 17. 5. 2018
Zuzko na shození boků je dobrý běhat, nic jiného osvědčeného neznám... Pokud vám nepomáhá ani to, tak já bych zkusila nějakou liposukci těch boků

A myslíte že ta liposukce pomůže hodně? Já už nad ní taky uvažovala ale říkala jsem si že bych do toho šla až úplně v krajní nouzi... :(

Neregistrovaná/ý - Sandra

21. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Nelča | 16. 5. 2018
Jak často ste tam docházela na konzultace?

Zezačátku jsem tam chodila po týdnu na konzultace a potom stačilo už po nějaké době docházet jedenkrát za 14 dní:)

Neregistrovaná/ý - Hedvika

21. 5. 2018

Nevíte někdo kde koupím něco na opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Johana

21. 5. 2018

Ahoj potřebovala bych poradit co si koupit na problematickou pleť.Díky

Neregistrovaná/ý - Roberta

20. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 10. 5. 2018
Roberto kde bych našla nějaký ceník těch vrat od kružíka?

Nějaký konkrétní ceník jsem tam nenašla ale zkuste se podívat popřípadě zeptat přímo u firmy https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/garazova-vrata/

Neregistrovaná/ý - Erorinka

18. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 17. 5. 2018
Zuzko na shození boků je dobrý běhat, nic jiného osvědčeného neznám... Pokud vám nepomáhá ani to, tak já bych zkusila nějakou liposukci těch boků

ano, souhlasím. K tomu bych dala ještě přípravky na odvodnění organizmu, at to v těle zbytečně nedrží vodu.

Neregistrovaná/ý - Erorinka

18. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Janule | 18. 5. 2018
holky, poslední dobou se cítím hrozně těžká a zavodněná, natékají mi ruce, nohy.....co pomáhá?

zkus toto https://www.odvodneni-organismu.cz/

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí stehna s banánem

Kuřecí stehna s banánem

8 hlasů
1h a 5min 617 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlý pstruh

15 hlasů
35min 783kJ 147 Kč

Recept na rychlou a dietní přípravu pstruha.

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více