Diskuse na téma Přírodní kosmetika Hempz

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem naprosto překvapená! Mám konkrétně krém s výtažkem z granátového jablka a ten nádherně voní. Ale to hlavní je jak skvěle hydratuje, nic lepšího jsem zatím ještě neměla. Vyzkoušejte taky, objednávala jsem to z oficálního eshopu www.hempzcz.cz Můžu jen a jen doporučit! *1*

Gabuška 23.09.2015

Ta pevonia to máte přírodní kosmetiku?

Terulka 21.09.2015

Ano Haapko, tak pevoniaeshop.cz, to je přesně ten e-shop, kde objednáš cokoliv od značky Pevonia :)

Haapka 21.08.2015

Z eshopu? Je to tento eshop? Pevoniaeshop.cz?

Terulka 19.08.2015

Taky chodím ke kadeřnici a vím, že používá tuhle kosmetiku :) Já jsem si objednala teda krém na vrásky a s ním jsem spokojená :) A objednávala jsem si ho z jejich eshopu :)

Haapka 17.08.2015

Co říkáte na přírodní kosmetiku od PevoniaBotanica? Nedávno jsem byla v Praze v kosmetickém salonu a používali ji tam. Máte někdo nějaký přípravek doma? Kde ho koupit?

Dana 02.07.2015

Ja si na prodloužené vlasy pořizuju kosmetiku z clip-vlasy-levne.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat