Diskuse na téma Nevolnost a zvracení v těhotenství

Zdravím všechny, ženský potřebuju radu - co se Vám osvědčilo na nevolnosti a zvracení v těhotenství? Máte někdo zkušenost?

Avatar
Avatar
Elininka 04.10.2024

Doporučím si nechat předepsat lék Xonvea - je na lékařský předpis a mě skvěle zafungoval a cítím se výrazně lépe. A taky neškodí miminku, což je pro mě důležitý.

Avatar
Zuzana Elininka 06.10.2024

Holky - taky jsem si lék Xonvea nechala napsat a funguje skvěle. Cítím se po něm daleko lépe a zase můžu po troškách jíst, tak jsem ráda. No a hlavně už nezvracím, což mě moc vysilovalo.

Avatar
Marika N. Elininka 14.10.2024

Holky, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila! Určitě si tento přípravek taky nechám od lékaře napsat, hned zítra se tam zastavím.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v týdnu 35 roku 2025 se můžete těšit na dynamické a energické období, plné příležitostí k růstu a seberealizaci. V první polovině týdne budete cítit příliv energie, což vás podnítí k iniciativě a novým začátkům, ať už v ... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat