Diskuse na téma Nevolnost a zvracení v těhotenství

Zdravím všechny, ženský potřebuju radu - co se Vám osvědčilo na nevolnosti a zvracení v těhotenství? Máte někdo zkušenost?

Avatar
Avatar
Elininka 04.10.2024

Doporučím si nechat předepsat lék Xonvea - je na lékařský předpis a mě skvěle zafungoval a cítím se výrazně lépe. A taky neškodí miminku, což je pro mě důležitý.

Avatar
Zuzana Elininka 06.10.2024

Holky - taky jsem si lék Xonvea nechala napsat a funguje skvěle. Cítím se po něm daleko lépe a zase můžu po troškách jíst, tak jsem ráda. No a hlavně už nezvracím, což mě moc vysilovalo.

Avatar
Marika N. Elininka 14.10.2024

Holky, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila! Určitě si tento přípravek taky nechám od lékaře napsat, hned zítra se tam zastavím.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnu se vaše energie a sebedůvěra dostanou na vrchol, milí Berani. Pociťujete silnou motivaci a odhodlání pustit se do nových projektů nebo dokončit ty, na kterých již pracujete. Pondělí vám může přinést překvapivou příležitost, která bude vyžadovat rych... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
152 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat