Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rak

Rak 22.6. - 22.7.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Oblast vztahů bude v únoru pro Raky klíčová – bude se jim totiž velmi dařit, především v jeho druhé polovině. Poznají nové lidi a rozšíří okruh svých přátel. V lásce budou mít rovněž štěstí. Pokud žijí v dlouhodobém partnerském vztahu, nenarazí v průběhu měsíce na žádný větší problém, i když se vyskytne několik situací, kdy budou muset zapomenout na svou tvrdohlavost a přistoupit ke kompromisu (odměnou jim ovšem bude harmonický domov). Vzhledem k tomu, že jste od přírody trošku roztržití, poznamenejte si 14. únor do diáře.

Zdraví

Únor je pro vás, co se zdraví týče, měsícem velmi příznivým, navzdory tomu, že vaše okolí kosí chřipka. Nejenže se vy osobně nebudete potýkat se žádným závažnějším problémem, ale dokonce se zbavíte potíží z dřívějška, takže si užijete svého zdraví konečně naplno. Pozor si pouze musíte dávat na drobná poranění (odřeniny, škrábnutí, říznutí…), takže buďte opatrní, pracujete-li s ostrými předměty.

Finance

Vzhledem k příznivému vývoji v oblasti vztahů budou mít Raci ulehčenou i oblast kariéry. Jestliže zvažujete změnu zaměstnání nebo si práci hledáte, budete úspěšní. Pokud pracujete jako zaměstnanec nebo podnikáte, setkáte se spoustou příležitostí, kdy budete moci ukázat všechny své možnosti i skryté talenty. Objem vaší práce se sice zvětší, ovšem díky své cílevědomosti a píli překonáte hravě všechny nástrahy a budete úspěšní.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Těstoviny s pórkovou omáčkou

Těstoviny s pórkovou omáčkou

7 hlasů
45min 707 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více