Rak

Rak

22.6. - 22.7.

Horoskop na říjen 2020

Vztahy

Zrozenci ve znamení Raka se sice budou muset v říjnu vypořádat s několika nepříjemnými maličkostmi, které se vyskytnou především v širším příbuzenstvu, ale jinak k nim budou tento měsíc, co se vztahů týče, hvězdy shovívavé. Využijte toho a snažte se, abyste si doma všichni ten zasloužený klid pořádně užili!

Zdraví

Letošní pomalý, ale přesto občas citelný nástup podzimu je pro vaše zdraví sice přívětivý, protože všechny závažnější nemoci, které jsou se chladným obdobím většinou spojeny, se vám vyhýbají, nicméně nějakou dobu už se potýkáte s nachlazením, které vám lehce znepříjemňuje život. Možná by bylo na čase jej přestat ignorovat a začít jej řešit!

Finance

Otevře se před vámi možnost změnit práci či postoupit v zaměstnání o nějakou tu příčku na pomyslném kariérním žebříčku výše a upevnit tak v práci svou současnou pozici. Nenechte se ovládnout obavami kvůli novým úkolům a odpovědnosti, které jsou s takovou změnou spojeny. Posuzujte tuto celkem překvapivou příležitost s chladnou hlavou, jak jste ostatně zvyklí, ale zároveň se nestyďte požádat o radu zkušenější!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:35
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat