Rak

Rak

22.6. - 22.7.

Horoskop na prosinec 2023

Vztahy

Zrozence ve znamení Raka čeká v první polovině prosince klid a romantika. Ta se týká především nezadaných – nebojte se příležitostí k seznámení se zajímavými lidmi, i kdyby z nic nemělo vzniknout nic víc než příjemně strávený večer, určitě stojí za využití! Zadaní Raci budou především kmitat mezi starostmi o děti a řešit nejrůznější malé problémy doma, které se o Vánocích vždycky objeví. Nemusí se nutně jednat o spory s partnerem či partnerkou, potíže očekávejte především ze strany širší rodiny (svátky jsou oblíbeným časem k setkávání, bohužel ne všechna dopadají idylicky).

Zdraví

Jestliže se v prosinci chystáte na dovolenou do zasněžených krajin, nezapomeňte přibalit lékárničku – bohužel se zdá, že ji tentokrát využijete. Váš organismus nemá příliš v lásce extrémy a vyrovnat se s mrazivým počasím mu dá tentokrát zabrat více než obvykle. Snažte se využívat všechna lákadla na dovolené s rozumem – zdraví je přednější než sněhové dobrodružství.

Finance

V práci se budete muset vypořádat především s návratem po dovolené mezi svátky. Ne nadarmo se říká, že je to jedno z nejnáročnějších období! A vy si jej tentokrát budete moci „vychutnat“ v plné míře. Ne snad že by se na vás valila nějaká zásadnější nepříjemnost, ale vaše tělo se prostě nebude chtít aklimatizovat na běžný život tak rychle, jak byste si byli představovali. 

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:10
25 Příspěvků
Poslední příspěvek 7:20
223 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat