Rak

Rak

22.6. - 22.7.

Horoskop na rok 2022

Rok 2021 nebyl pro většinu Raků nijak závratně úspěšným. Ale rok 2022 by to měl změnit! Konečně vás přestanou ubíjet nejrůznější překážky a problémy a dojdete zaslouženého klidu a úspěchu. Nedosáhnete toho ale jen tak, za vším bude stát vaše neutuchající píle a víra v sebe sama. Podpoří vás i rodina a partner, ve vašem osobním životě převládnou harmonické a spokojené vztahy.

Zdraví

Pro zdraví Raků je rok 2022 ideálním obdobím. Samozřejmě se nevyhnou sem tam nějaké té rýmě apod., ale žádný závažný zdravotní problém by je čekat neměl. Pozor by si nicméně měly dávat na zdraví psychické a vyvarovat se stresu a zbytečným starostem (zkuste některé relaxační techniky nebo se pravidelně věnujte nějakému sportu, uvidíte, že vám to pomůže). Přestože vám žádné velké nebezpečí nehrozí, neznamená to, že byste měli rezignovat na zdravý životní styl! Určitě si hlídejte, co jíte a dbejte o své zdraví.

Peníze

Raci mají občas tendenci bez rozmyslu utrácet a s touto vlastností budou bojovat i v roce 2022. Bohužel, nejen díky této slabosti nemohou počítat s nějakým výraznějším zlepšením své finanční situace. Raději se proto nepouštějte do žádných rizikových investic nebo nejistého podnikání! Místo toho raději pečlivě sledujte své výdaje, nezanedbejte žádný účet a snažte se splatit své případné dluhy. Může se stát, že budete zaskočeni nepříjemnou pokutou. Příznivější situace by u Raků mohla nastat ve druhé polovině roku 2022.

Láska a vztahy

Začátek roku bude Rakům v oblasti rodinných vztahů velmi přát. V létě mohou přijít menší třenice, kterým však budete čelit s chladnou hlavou. Právě díky vám se podaří udržet v rodině klid a vaše vztahy se ještě upevní. Bude se vám rovněž dařit navazovat nová přátelství.

V oblasti partnerských vztahů nepřinese rok 2022 žádné velké změny, tedy pokud žijete v dlouhodobém svazku. Jestliže svého partnera teprve hledáte, čeká vás zlom (samozřejmě k lepšímu) v podobě velké zamilovanosti, která bude opětována, a vy tak konečně dosáhnete svého štěstí.

Práce a kariéra

Možná jste si poslední dobou v práci připadali nedocenění, nový rok však tuto situaci změní. Kolegové a nařízení vám začnou skutečně naslouchat a vaše návrhy a nápady se dočkají zaslouženého ocenění. Dařit se vám bude i v podnikání, nebojte se nových výzev a dalšího rozšiřování svých aktivit. Jen si dávejte pozor na „dobré rádce“, kteří se budou chtít především obohatit na váš účet. Jestliže plánujete změnu práce nebo si zaměstnání teprve hledáte, neskákejte hned po první nabídce, pokud si jí nebudete naprosto jisti.

Nejvíce se v roce 2022 bude dařit Rakům-bankéřům, manažerům, ale také vědcům, technikům a asistentům.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat