Rak

Rak

22.6. - 22.7.

Horoskop na rok 2021

Do roku 2021 vstupují Raci s elánem a energií, kterou by jim mohli mnozí závidět (a tento pocit nebude tak daleko od pravdy) Se šarmem sobě vlastním se letos utkají s několika překážkami, které jim hvězdy přichystají především v pracovním životě. Spolehnout se při tom budou moci na silné rodinné zázemí a podporu nejbližších. I když se snažíte nezatahovat rodinné příslušníky do své kariéry, tentokrát vám jejich nadhled více než pomůže.

Vztahy
Problémy, které jste řešili s partnerem či partnerkou na samém sklonku minulého roku, se vyřeší dříve, než skončí zima (i když možná ne zcela podle vašich představ). Poté nastane poměrně klidné období, které vám připomene, jak může být člověk ve vztahu s druhým opravdu šťastný. Bohužel to neznamená, že zbytek roku bude na poli vztahů ona pověstná procházka růžovým sadem. Září totiž může zahrozit nečekanou krizí, která si však nevyžádá žádné oběti.
Raci, kteří zatím svou životní lásku hledají, zažijí velmi šťastné období na počátku léta, když zjistí, že člověk z jejich poměrně blízkého okolí, jehož z nějakého důvodu dosud přehlíželi, může v jejich životě hrát mnohem významnější roli, než by si kdy představovali. Zprvu sice nebudete pomýšlet na nic víc než „letní lásku“, pak ale poznáte, jak důležitým se pro vás onen člověk stal.
O něco bouřlivější vývoj zažijí zrozenci tohoto znamení v oblasti přátelství. Již dlouho máte pocit, že ne všem vašim z vašeho okolí leží na srdci jen vaše dobro. A bohužel se tato předtucha potvrdí. Nesmutněte a buďte o to více vděční za opravdové přátele, jež ve svém životě máte!

Zdraví
Kvůli zvýšené pracovní zátěži a stresu byste si měli dát pozor především na onemocnění srdce a cév. Pamatujte, že žádná situace nestojí za tak vážné zdravotní problémy a že prevence je vždy mnohem lepší než řešení následků.
Opatrní buďte rovněž při sportu, a to hlavně v zimních měsících. Budete mít tendenci si starosti v práci kompenzovat adrenalinem, ale k takovému hazardu hvězdy nakloněny nebudou...

Kariéra
V práci se v roce 2021 budou zrozenci tohoto znamení cítit jako na houpačce – navíc se situace nebude chtít uklidnit a vaše odhodlání všechny problémy dořešit do zdárného konce bude tím pádem zákonitě klesat. Na vině budou především „zákulisní“ intriky, které se na pracovišti odehrávají již nějakou dobu, ovšem kterých jste si zatím nevšimli. Vše se naplno projeví již v květnu, kdy přijde ani největší kariérní krize. Zvažovat budete dokonce i změnu místa. V takovém případě mějte na paměti, že letos hvězdy takovým změnám přejí. Jen nejednejte v rámci snahy co nejrychleji utéci současné situaci ukvapeně!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat