Štír

Štír

24.10. - 22.11.

Horoskop na rok 2020

Rok 2020 bude pro Štíry rokem nejrůznějších výzev, a to jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti partnerských vztahů. Naučte se více důvěřovat své intuici – jen málokdy vás opravdu zklame, a tak je škoda, že ji využíváte tak málo a spíše dáte na názory svého okolí. Pokud však odoláte tlakům „zvenčí“ a budete spoléhat především sami na sebe a svůj vlastní úsudek, bude rok 2020 v životě Štírů i rokem mnoha úspěchů.

Vztahy
Partnerské vztahy Štírů mohou letos zažít nejednu turbulenci. Ale nemusí to nutně znamenat změnu k horšímu – právě naopak. Pamatujte, že i události, jež se na první pohled zdají složité a partnerským vztahům nebezpečné (pozor na září a začátek října), vaše pouto s partnerem či partnerkou naopak posílí. Pamatujte, že mnoho nedorozumění a následných problémů vzniká kvůli komunikačním chybám, a na ty jsou zrozenci Štíra občas opravdu experti. Máte ale dost sebereflexe na to, abyste si tuto skutečnost uvědomili, a tak nakonec vše dovedete ke zdárnému konci.
Pokud nežijete v dlouhodobém partnerském svazku, pak věřte, že letošek může tuto skutečnost od základů změnit! Svou pozornost zbystřete v létě.

Zdraví
Především na jaře a na podzim vás váš organismus trochu pozlobí – jarní únavu nebudete zvládat s takovým nadhledem jako jindy a pravděpodobně vás potrápí nějaká ta viróza nebo nachlazení. Podzimní dny pak přinesou větší míru stresu, která se na vašem zdraví také podepíše... Nezapomínejte na pitný režim a naučte se odpočívat! Co takhle dopřát si prodloužený víkend ve welness hotelu?

Kariéra
V oblasti kariéry vás – jak jsme napsali v úvodu – čeká řada výzev, z nichž některé zvládnete s přehledem, jiné vás ovšem potrápí. Zkuste se více zaměřit na to, do jakých úkolů se pouštíte a kolik práce si na sebe nakládáte. Pečlivě vybírejte, na co vám ještě stačí síly, naučte se říkat „ne“ tam, kde si nebudete jistí (vaše silná intuice vám může být výraznou pomocí). A také pamatujte, že ne vždy se vyplatí prosazovat za každou cenu vlastní vůli a že i názory ostatních společně s kompromisy mají v pracovním životě své místi tak jako v životě soukromém.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat