Štír

Štír

24.10. - 22.11.

Horoskop na rok 2022

Štíři si v letošním roce polepší především v profesní oblasti a také v oblasti rodinných vztahů. Rozhodně se jim vyplatí naslouchat své silné intuici, poradí jim ve většině případů lépe než jejich okolí. Zvýšenou pozornost věnujte v roce 2022 svému zdraví. Pokud budete uvažovat o stěhování – neváhejte. Budete mít při výběru nového domova šťastnou ruku.

Zdraví

Kvůli spoustě nejrůznějších podnětů, jimiž se budete letos zabývat, budete mít tendenci zapomínat na zdravý životní styl. Navíc budete často pod tlakem, který vyústí ve stres. Nezapomínejte na sebe, pravidelně a vhodně se stravujte. To vám pomůže překonat těžkosti, jež se v průběhu roku vyrojí. Zkuste si rovněž osvojit některou z relaxačních technik (i když vám může pomoci třeba i horká koupel nebo poslech oblíbené hudby). Zkrátka začněte myslet i na sebe, a když se objeví nějaký zdravotní problém, rozhodně jej nepřecházejte a vyhledejte odbornou pomoc.

Peníze

V první polovině roku 2022 nečekejte v oblasti financí žádný velký nárůst. Pečlivě si hlídejte své výdaje, bude totiž hrozit, že lehce překročí vaše příjmy. S domácím rozpočtem vyjdete jen tak tak.  Zvážit sice můžete půjčku, ale dejte pozor, abyste ji byli schopní splácet. Naštěstí v období od června do konce roku se karta obrátí a začne se vám dařit, co se peněz týče, o něco lépe – vrátí se vám investice, které jste možná už dávno považovali za ztracené, vaše ekonomická situace se významně zlepší a otevřou se vám nové možnosti jak peníze zhodnotit. Zapomínat nebudete díky své vrozené štědrosti ani na charitativní projekty a pomoc těm méně šťastným.

Láska a vztahy

Rok 2022 Štírům v lásce i přátelství rozhodně přeje. Přes počáteční nesnáze především v prvních měsících tohoto roku, které zapříčiní hlavně malá nedorozumění a chyby v komunikaci, zažijí zrozenci v tomto znamení tolik romantiky, kolik si jen mohou přát. Dejte si však pozor, abyste při užívání si harmonického vztahu s partnerem nezapomněli na své přátele! Rozhodně byste se s nimi měli vídat častěji, dodají vám spoustu pozitivní energie. Koncem roku vás sice mohou potkat neshody uvnitř rodiny (především s rodiči), ale nebudou tak závažné, aby pokazily váš vztah.

Práce a kariéra

Jak již bylo řečeno, v práci se Štírům v roce 2022 bude dařit. Největšího rozmachu dosáhnou na přelomu května a června. Narazí sice na řadu překážek, ale dokáží je přetvořit ve výzvy, s nimiž si lehce poradí a sklidí za to zasloužený obdiv. Pokud pracujete na vedoucí či manažerské pozici, čeká vás letos test vaší autority, ale nebojte – ustojíte jej bez většího boje a vážnějších problémů. Jen si dejte pozor na zákulisní intriky. Může se stát, že kolega, který se celou dobu tváří jako váš největší přítel, vás celou dobu pomlouvá u nadřízených.

Nejvíce se letos bude dařit Štírům-personalistům, hercům, ale také politikům a lidem pracujícím v obchodu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat