Štír

Štír

24.10. - 22.11.

Horoskop na říjen 2020

Vztahy

Pro zrozence tohoto znamení bude říjen vztahově poměrně složitý. Budete se muset vyrovnat s pokušením v podobě příležitosti k nevěře. Bude záležet už jen na vás, jak se s takovou situací poperete. Ani nezadaní Štíři nebudou mít právě na růžích ustláno… Člověk, o němž už nějakou dobu přemýšlíte jako o někom víc než jen kamarádovi/kamarádce, se totiž neukáže být až tak ideálním, jak jste si představovali.

Zdraví

Pozor na nemoci močových cest, přibližně v polovině měsíce by vás mohly totiž nepříjemně zaskočit.

Finance

Pokud právě hledáte práci, přichystá vám říjen zajímavou nabídku, o které ale budete mít své pochybnosti. Ještě než onu možnost zcela zavrhnete, nebo naopak nadšeně přijmete, zvažte všechna pro a proti. Štíry-zaměstnance by žádné větší turbulence čekat neměly.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:35
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat