Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Který lak na nehty je pro vás ten pravý? Hvězdy vám napoví!

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

16.08.2016 | Krása a móda

Jaké odstíny sluší zrozenkyním ve znamení Blížence, jaké by měly nosit Váhy a jaké barvy na nehtech udělají radost Vodnářkám? Víme to!

Beran

Vaší barvou je ohnivě rudá. Skvěle reprezentuje vaše odhodlání a vaši odvahu. Dřímá ve vás opravdový oheň, tak jej pusťte i na své nehty!

Býk

Nebojíte se zkoušet neobvyklé věci, jste vždy originální a svá. A tak se nebojte smaragdových odstínů! Jste jedním z mála znamení, které si je mohou bez mrknutí oka dovolit.

Blíženci

Máte smysl pro humor, rádi se smějete, spoustě lidí umíte prozářit den. A právě zářivě žlutý lak na nehty symbolizuje vaši úžasnou povahu. Nebojte se ho, vypadá na nehtech lépe, než byste řekla!

Rak

Nepotřebujete okázalou zdobnost, spíše se vám líbí upravenost a elegance. Proto neuděláte chybu, sáhnete-li po odstínu z francouzské manikúry. Jemném, téměř průsvitném, lehce růžovém, lesklém.

Lev

Máte rádi výrazné a třpytivé věci, smysl pro lehkou okázalost a výrazné odstíny. Na nehty bude pro vás jako dělaný metalický zlatý lak. Se spoustou třpytek, které vám dodají sebevědomé kouzlo.

Panna

Přehnaná zdobnost není vaším stylem, přesto jste ctitelkou krásy. Ale ta pro vás neznamená bláznivé barvy a výrazné odstíny. Světlé perleťové odstíny (od růžové až k šedavé) jsou to, co potřebujete.

Váhy

Ačkoli hledáte v životě rovnováhu, neznamená to, že máte ráda nudu! Na nehty si klidně nalakujete odvážnou modrou, která pro vás symbolizuje klid, ale zároveň dobrodružství.

Štír

Jste emocionální osobností, nebojíte se dát najevo své city. A nejlépe vás proto vystihuje tajemná a vášnivá fialová. Na nehtech navíc bude působit výrazně, což máte rádi, a přitom elegantně.

Střelec

Nenosíte své city napsané na čele, ale když přijde na věc, nemáte problém ani strach je projevit. A tak se k vám hodí trochu záhadná modrozelená podpořená výraznými třpytkami.

Kozoroh

Jste nohama na zemi, ale skrývá se ve vás romantická duše. Tak ji svému okolí ukažte, třeba výběrem laku na nehty. Jako stvořený je pro vás jemný meruňkový či broskvový odstín.

Vodnář

S vodou vás spojuje víc než znamení – také jste nespoutaná, ale přitom dobrosrdečná a společenská. Ideálním lakem na nehty je pro vás metalický stříbrný – jako hladina, na kterou svítí slunce.

Ryby

Ačkoli občas působíte uzavřeně až chladně, vaši nejbližší vědí, že je to jen pouhé zdání. Však i vaše nehty to dokazují – nejlépe jim budou slušet laky s pestrobarevnými třpytkami!

Užívání antibiotik zvyšuje riziko spálení pokožky od slunce

Vepřové kostky v jablečném víně

Vepřové kostky v jablečném víně

24 hlasů
1h a 30min 565 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Smažená štika

8 hlasů
35min 412kJ 210 Kč

jednoduchý recept na smaženou štiku

Dušená treska s kari kořením

13 hlasů
40min 430kJ 110 Kč

ryba podle indického receptu

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více