Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kosmetické vymoženosti, které nefungují

28.12.2019 | Krása a móda

Babských rad, osvědčených receptů a moderních „udělátek“, které pomohou naší pleti k dokonalosti, existuje nespočet. Zaměřili jsme se například na rady, které si lidé předávají už po generace a přitom vůbec nefungují a také na „vychytávky“ které fungují, ačkoli byste to možná nečekali.

Zubní pasta

Opar nebo pupínek? „Plácni na to kolgejtku!“ Že už jste tohle někde slyšeli? No jistě! Jde o jednu z nejčastěji doporučovaných metod, trápí-li vás nějaký ten pupínek či tvořící se opar. Pravda je ale taková, že ačkoli zubní pasta má schopnost vysušovat, umí také vcelku dobře dráždit. Pokud tedy budete mít štěstí a neublíží vám, rozhodně ničemu neprospěje.

Krémy proti celulitidě a pro větší ňadra

Vážně si myslíte, že se velikost vašeho hrudníku změní pouhým nanášením krému? Nebo že vás od dolíčků na pozadí zachrání mast na celulitidu? Tak to vás zklameme. Ačkoli na trhu existují krémy, které pomáhají udržet pokožce pružnost a podporují její vypnutí, čímž se může problém v daných partií zdát o něco menší, dolíčky tam stále jsou. A pokud nezačnete zdravě jíst, hodně pít a trochu cvičit, budou tam stále.

Pivo pro zdravé vlasy

Spláchnout vlasy „dvanáctkou“ nám radily už naše babičky. Jestliže jste si ale dosud mysleli, že to nemůže fungovat, jste na omylu! Pivo skutečně dokáže zpevnit naše vlasy a zmírnit jejich vypadávání, a to díky proteinu, který je obsažen ve sladu a chmelu. Tak šup do sprchy!

Šampony pro růst vlasů

Neexistuje nic, co by pomohlo urychlit růst vlasů zvenčí. Jestliže toužíte po bujné kštici, budete muset podpořit své tělo zevnitř. Zdravá výživa a doplnění vitaminů je mnohem lepším pomocníkem, než kdejaký šampon nebo drahá maska. Zásadní roli také hraje genetická výbava.

Včelí pomocník

Toužíte-li po krásné pleti, zapomeňte na drahé krémy a pořiďte si pořádnou sklenici kvalitního medu. Med působí antisepticky a má čisticí a hojivou schopnost. Třikrát týdně si udělejte medovou masku a uvidíte, jak se vám za to vaše pleť odvděčí.

Vitamin E vylepšuje vzhled našeho zevnějšku

Rajská polévka s batáty

Rajská polévka s batáty

9 hlasů
55min 565 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice s piniovými oříšky

6 hlasů
35min 704kJ 55 Kč

Bleskově připravená brokolice s oříšky a sušenými meru...

Guláš z paprik a rajčat

13 hlasů
35min 182kJ 75 Kč

Zeleninový guláš.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více