Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kvalitu svých vlasů zlepšíte pomocí kokosového oleje

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

1. 6. 2020 | Krása a móda

Vážně si myslíte, že s nadměrným vypadáváním, roztřepenými konečky a chybějícím leskem se nedá vůbec nic dělat? Ale jděte! Všechny tyhle trable vyřeší olej, který v kuchyni tak rádi používáte!

Úplně bez nadsázky můžeme směle říct, že dnešní doba je dobou kokosovou. Ostatně, nesvědčí o tom snad množství produktů vyráběných z těchto exotických ořechů? Na pultech obchodů zcela běžně narážíme na kokosovou vodu, mouku, smetanu, cukr, krém, sirup i máslo, stejně jako na všemi milovaný kokosový olej. Dáváte si ho někdy na vlasy? Ne? Ať už je máte krátké, dlouhé, rovné či kudrnaté, před těmito účinky  byste neměli zavírat oči!

Spása při nadměrném vypadávání

Kolik vlasů denně by vlastně mělo vypadnout, aby to bylo ještě „v normě“? Názory se stále různí. Zatímco některé zdroje uvádějí, že úbytek stovky kusů je zcela v pořádku, jiné zase tvrdí, že tenhle počet už je na hraně. Nicméně jedno je jisté, když vlasy padají moc, každý člověk to bezpečně pozná. Nápravu ale představuje právě olej z kokosů, neboť posiluje folikuly, zlepšuje průtok krve a láskyplně ošetřuje pokožku hlavy. Tak vezměte osud hřívy do svých rukou a vmasírujte si jeho menší rozehřáté množství ke kořínkům dvakrát týdně. Ideální doba působení je jedna hodina, poté veškeré pozůstatky vymyjte.

Konečně parádní lesk

Postrádá vaše kštice lesk, proto vypadá mdle, unaveně a nezdravě? Věřte, že i s tím se dá něco dělat. Situaci vyřeší pravidelná aplikace uvedeného exotického pomocníka. Tahle mazlavá a příjemně vonící péče hloubkově hydratuje a napravuje poškození, proto korunu krásy zanechává vláčnou, lesklou a hebkou. A toho si vaše okolí hodně rychle povšimne.

Konec rozdvojeným konečkům

Roztřepené konečky nebudí zrovna nejlepší dojem, co si budeme namlouvat. Také v tomto případě se vyplatí sáhnout po kokosovém oleji, neboť díky jeho rychlému vstřebávání a obsaženým výživným látkám zaceluje a uzavírá narušené části vlasů. Přesvědčíte se sami, že jde o báječného všestranného asistenta s mnoha kosmetickými efekty?

Letošnímu létu vládnou veselé zlaté osmdesátky

Salát s jarní cibulkou

Salát s jarní cibulkou

11 hlasů
35min 917 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Čočkový salát

13 hlasů
1h a 5min 575kJ 60 Kč

Připravte si salát z čočky, který je vhodný i pro bezl...

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 840kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více