Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Husté obočí zajistí známé ingredience z kuchyně

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

25. 5. 2020 | Krása a móda

Vaše obočí si postavilo hlavu a neroste tak, jak by mělo? Řešení představuje cibule, vaječný žloutek nebo aloe vera.

Postupem času se mění nejen módní, ale i kosmetické trendy. A ty teď velí jediné – buďte co nejvíce přirození! V kurzu je tedy jemné líčení, stejně jako nenápadné barvy a husté obočí, které působí tak trochu rošťácky a „neučesaně“. Jenže jak toho docílit, když to vaše odmítá spolupracovat?

Věk? Tomu nelze vyčítat všechno

„Většina mých klientů si stěžuje na to, že jim obočí roste pomalu a nepravidelně. I když to mnozí přisuzují stárnutí, důvodem může být něco docela jiného. Třeba porucha štítné žlázy, hormonální porucha, nutriční nedostatek, nadměrné užívání léků, špatný způsob vytrhávání nebo stres,“ vysvětluje americký vizážista Christopher Drummond, na jehož um spoléhají i ty neznámější hollywoodské celebrity.

V první řadě je tedy třeba diagnostikovat příčinu. Jakmile ji odhalíte, můžete se začít soustředit na nápravné řešení. A možností je spousta. Nabízí se třeba dokreslování tužkou, permanentní make-up nebo tetovací metoda zvaná vlásenkování. Ani jedno není vaším „šálkem kávy“? Pak byste mohli zkusit domácí prostředky. Konkrétně tyhle mají skvělou reputaci!

Cibulová šťáva na tvář i vlasy

Cibule je skutečně všestranným pomocníkem. A to i mimo kuchyni! Rychle a snadno čistí měď, sklo, rámy obrazů i zlaté předměty. Zastavuje také krvácení z nosu, léčí otoky, hnisavé rány i bradavice, zatímco likviduje bradavice a kuří oka. Cibulová šťáva díky obsahu síry rovněž zastavuje lupy a urychluje růst – vlasů i obočí. Doporučuje se nanášet ji formou několikaminutové masáže dvakrát týdně.

Vaječný žloutek dokáže podpořit

Podobné účinky jako výše zmíněná cibule má i vaječný žloutek, který zprostředkujte pro změnu bílkoviny. Aplikujte ho prostřednictvím vatového tamponu a vyčkejte přibližně 20 minut, poté smyjte veškeré pozůstatky vlažnou vodou. Čím častěji tak učiníte, tím rychleji se dostaví výsledky.

Aloe vera, parťák pro zkrášlení

Růst obočí může urychlit i gel z rostliny aloe vera, neboť má zvlhčující schopnosti, a navíc báječně vyživuje. Použít ho jako masku lze jen tak samotný, ovšem ani v kombinací s medem či s kokosovým olejem nic nepokazíte.

Doplňky stravy s rybím olejem zpomalují stárnutí pokožky

Pstruzi s paprikou a cuketou

Pstruzi s paprikou a cuketou

1 hlas
1h a 5min 457 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové kotlety s červenou cibulí

15 hlasů
40min 771kJ 99 Kč

Jednoduchý recept na pečené kotlety s vůní cibule.

Kari květák

10 hlasů
40min 1100kJ 75 Kč

Pečený květák s kari kořením a praženými mandlemi.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více