Staré módní trendy co nerezaví

„Zvonáče“ nebo kalhoty s vysokým pasem? Pokud je máte, pečujte o ně s tou největší láskou, protože jde o nesmrtelné módní evergreeny. Stejně jako špičaté boty, jejichž návrat na výsluní jsme slavili už mnohokrát.

Že staré rovná se nemoderní, neúčelné nepotřebné? Jestli tato rovnice někde platí, pak určitě ne v módním průmyslu. Koneckonců, důkazů existuje hned několik. Které trendy z přehlídkových mol mizí jen proto, aby se za pár let s největší pompou zase objevily?

Vysoký pas? Praktičnost, co neomrzí

Kalhoty s vysokým pasem jsou opět v kurzu. Pokolikáté už, spočetl to někdo? Každopádně je to asi dobře, že je návrháři neustále oprašují a nevídáme je jen v hudebních klipech retro kanálů! Vždyť co si budeme namlouvat – „bokovky“ jsou sice fajn a mají své nesporné kouzlo, ale ledviny příliš nezahřejí. Opakovaně tedy vítězí účelnost v podobě mnohem vyšších kalhot, čemuž pravděpodobně odpovídá i menší spotřeba urologického čaje. A bod navíc? Dá se s nimi zamaskovat nejeden drobný nedostatek!

Zvonové kalhoty neřekly poslední slovo

Pomyslná hrana zvonila kalhotám s rozšířenými nohavicemi již několikrát. A stejně jde o trend, na který se tvůrcům oblečení nějak nedaří zapomenout. Důvod je ovšem záhadou, protože o praktičnost tu zřejmě moc nejde. Ostatně, kdo se někdy ve „zvonáčích“ projel na kole, ten ví svoje… I tak je tento kousek považován za nesmrtelný evergreen, a to už od 70. let, když v něm vystupovali všichni členové švédské popové skupiny ABBA.

Špičaté boty jsou jako bumerang

Boty s výraznou špičkou se poprvé objevily na scéně v 60. letech minulého století. A byl to jedním slovem poprask, protože se snad nenosilo nic jiného. Později do obuvnictví pronikly poněkud kulatější tvary a nejeden palec u nohy si oddechl, že nepohodlí konečně končilo. Stejně jako otlaky a odřeniny! Ne nadlouho ovšem, protože slavný comeback špičatých lodiček, kozaček i polobotek se slavil ještě několikrát. A teď se přiznejte, kolik párů máte v botníku právě vy?


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:09
23 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat