Oblíbený černý outfit nemusí být nudný

Černý outfit miluje hodně žen. Dokáže působit velmi elegantním dojmem. Jen kdyby s ní nebyl jeden problém: velmi rychle může sklouznout do nudy. My vám ale ukážeme triky, jak ani když budete oblečená v černé od hlavy až k patě, monotónně rozhodně vypadat nebudete.

Jsou ženy, které nejraději nosí černou a nejlépe každý den. Černé kozačky, černé kalhoty, černý svetr – hlavně všechno co nejtmavší. A proč taky ne? Nakonec černá je vlídná k postavě a sluší každé ženě. Až na ten jeden nepříjemný problém – celočerný outfit vypadá rychle monotónně a nudně… Naštěstí ale existují ženy, které mají výjimečný cit pro módu a dokážou černé oblečení trochu oživit malými triky. A my se od nich můžeme jenom učit…

Kombinujte různé látky

Jednoduchý způsob, jak černé propůjčit trochu vzrušující vzhled, je kombinovat různé druhy látek. Vyzkoušejte třeba černý svetr s černými hedvábnými kalhotami a sametovými lodičkami. Tak budete sice celá v černé, ale různé struktury budou každá jinak odrážet světlo. A tím bude váš vzhled mnohem zajímavější. 

Vezměte si jeden detail v jiné barvě

Musí to být ale jen malý kousek, třeba boty nebo lem kalhot. Pokud doplníte vzhled nenápadným detailem, dodáte mu to „něco“ navíc, i když zbytek bude černočerný. Začněte třeba náušnicemi, malou broží, a nakonec skončíte třeba i u bílých bot.

Hrajte si s průsvitnými materiály

Večernímu oblečení dodáte šmrnc průsvitnými látkami. K černým kalhotám si tak vezměte třeba černý průhledný top. Vzhled, na který je potřeba trochu odvahy, ale výsledný efekt se vyplatí.

Mějte správný make-up

Pokud váš obličej bude zářit, bude každému jedno, jakou barvu máte oblečenou. S nádhernými stíny nebo rudými rty dodáte černému outfitu otočením ruky úplně jiný rozměr.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat