Pelerína je módním hitem: Umíte ji nosit?

GALERIE: Hitem podzimu a zimy 2013 bude pelerína. Je to volně splývající oděv bez rukávů a kapes, obvykle s průhmatem. Může být klasická vlněná, jednobarevná i vzorovaná, ale i kožešinová.

Pelerína svou volností vytváří zvonové záhyby. Může být dlouhá nebo krátká. Používá se jako stejnokroj, ale slouží také jako součást večerních oděvů a nosí se místo pláště jako módní oděv. Peleríny můžete kombinovat v ležérních i elegantních variantách. Nechte se inspirovat v naší galerii!

Pelerína byla původně přehoz bez rukávů, který nosili poutníci. Název je odvozen z franc. pelerin – poutník. Obdobný druh krátké peleríny byl součástí španělského renesančního oděvu.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat