Batoh jako módní průšvih? Letos už ne!

Zatímco dříve byly ve městě považované za módní průšvih číslo jedna, letos se s batohy vytáhly i tak kultovní značky, jako je Chanel nebo Mulberry. Chcete si odpočinout od kabelky a na chvíli uvolnit ruce? Poradíme vám, kde objevíte ty nejstylovější kousky.

Není samozřejmě batoh, jako batoh. Funkční kousky si stále nechávejte jen na výlety, pokud chcete, aby batůžek plně suploval kabelku, vybírejte opatrně. Nic nezkazíte koženým, případně koženkovým nebo semišovým kouskem. Batůžkový trend se přelévá i do podzimu-zimy příštího roku, nemusíte se tak bát, že by za chvíli vyšel z módy.


Nejuniverzálnější variantou je černá nebo sněhově bílá ve strohém provedení. V módě jsou ale také batohy v jemných pastelových barvách. Nejelegantnějším kouskem, který je v běžných obchodech k dostání, je momentálně mini batůžek, který má místo popruhů řetízková ucha (například Zara). Podobné kousky samozřejmě nemůžete nacpat hromadou věcí, jejich prostornost odpovídá velikosti kabelky. Stylové jsou také batohy s color block efektem, na kterém se střídají jednotlivé barevné plochy.


S čím je kombinovat?

• S ležérními outfity a nejlépe placatými botami, ať už jsou to sandálky nebo conversky
• Se šortkami všeho druhu, skinny kalhotami nebo uvolněnými boyfriend džínami
• Nikdy je nenoste v celo-sportovním oblečení, s mikinou a teniskami budete působit, jako byste šly do tělocvičny. Povolený je jen jeden další sportovní  prvek (nerozepínací módní mikina, triko s číslem, tenisky nebo třeba kšilt)
• Mini batohy se často nosí jen přehozené na jednom rameni
• Šaty ano, ale ležérní, denní, ideálně opět shozené placatými botamiSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na oběd

Více tipů

Karbanátky s pohankou

(5 hlasů)

Pečené batáty

(5 hlasů)

Pstruh s brokolicí

(3 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07
270 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat