Vybojujte si pozici módní jedničky: S gladiátorkami na nohou!

Historie bot, které se staly módní nezbytností léta, snad nemůže sahat hlouběji do minulosti. Návrháři se totiž inspirovali starověkým Římem a obuví, která byla charakteristická pro gladiátory v arénách. Vyberte si obdobný pár i vy a vybojujte si pozici módní ikony!

Pokud sledujete módní přehlídky, nemohly jste je přehlédnout. V gladiátorkách si vyšlapovaly modelky na přehlídkách značky Chloé, Isabel Marant, Alberta Ferretti nebo Valentino. K vidění přitom byly nízké kotníčkové modely, ale i páry, které sahaly těsně pod kolena. Ve většině případů šlo o placaté boty bez podpatku, své kouzlo ale samozřejmě mají i ty vysoké, které vám přidají pár centimetrů navíc a ještě krásně protáhnou nohy.

Líbí se vám móda gladiátorských bot, ale odrazuje vás složité šněrování? Zdlouhavé práci s tkaničkami se můžete vyhnout. Většina bot má totiž na zadní straně zip, obutí a vyzutí je tak otázkou pár vteřin. Počítat musíte s tím, že gladiátorky přitahují spoustu pozornosti, pokud tedy nemáte vyloženě štíhlá lýtka, dejte přednost nižším variantám.

Pozor si dejte na to, s čím boty kombinujete. Obzvlášť opatrné buďte u vyšších modelů nebo těch na podpatku, s vyzývavou mini sukní by mohly působit lacině. Krok správným směrem jsou naopak šortky nebo šaty (klidně krátké, ale bez výstřihu). Gladiátorky seženete nejčastěji v přírodních tónech, které vypadají na holé noze krásně, více tvrdě působí ty černé. Pokud si s módou rády vyhráváte, klidně vyzkoušejte i varianty v metalických tónech.


Celkem 7 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat