Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Je jim přes 60 a stále vypadají skvěle

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

28.06.2011 | Osobnosti

Některé celebrity jsou důkazem, že i stárnout lze přirozeně a s grácií, aniž byste k tomu potřebovali tým plastických chirurgů. Jaké je jejich tajemství?

Řada obyvatelek Hollywoodu vypadá jako chodící reklama na kosmetické, zkrášlovací (i když o tom by se občas dalo s úspěchem pochybovat) a omlazovací zákroky. Naštěstí jsou ale mezi nimi i ženy, jež se takovým zásahům do svého těla vyhýbají, a přesto vypadají úžasně. Jak to jen dělají?

Hvězda č. 1: Sigourney Weaver

Jedenašedesátiletá Sigourney hrála celý život ženy-hrdinky, a tak se musela udržovat v dobré fyzické kondici. A právě jí podle svých slov vděčí za mladistvý vzhled. Je vyznavačkou pilates a veřejnou propagátorkou zdravé stravy a životního stylu.

Hvězda č. 2: Jane Seymour

Šedesátiletá herečka se před lety dostala znovu do formy, když se zúčastnila americké obdoby soutěže StarDance. A od té doby nedá na pohyb dopustit. Vypadá úžasně a skutečný věk by jí nikdo nehádal – kromě zdravé stravy nedá dopustit na pilates a dlouhé procházky.

Hvězda č. 3: Jane Fonda

Která z nás by si ve třiasedmdesáti nepřála vypadat jako Jane Fonda. V 80. letech se herečka vrhla na aerobik a láska k pohybu u ní převládá dodnes. Kromě toho si však Fonda hlídá i jídelníček – vyhýbá se nezdravým tukům a sladkostem, naopak si dopřává spoustu zeleniny a ryb.

Hvězda č. 4: Raquel Welch

Další božsky vypadající sedmdesátnice, jejíž figuru by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Raquel propadla před 30 lety józe a je jí věrná dodnes. Ke každodennímu cvičení přidává i zdravou výživu, především hodně čerstvých potravin.

Hvězda č. 5: Helen Mirren

Tahle pětašedesátiletá herečka budí dojem, že je rok od roku krásnější. Přitom tvrdí, že nikdy vlastně pořádně necvičila, ani nedržela nějakou přísnou dietu. Jejím návodem, jak zůstat štíhlá a fit, je rovnováha – tedy užívat si všeho „tak středně“. Nejíst moc ani málo, nepovalovat se, ale ani to nepřehánět s pohybem… „Nikdy jsem nedělala žádné extrémy, všechno je to o rovnováze,“ prohlašuje Helen.

Angelina Jolie zakázala Bradovi představit jejich děti Je...

Polévka z rebarbory

Polévka z rebarbory

20 hlasů
30min 603 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Houbový salát

10 hlasů
35min 262kJ 50 Kč

Máte rádi houby? Houbový salát vám bude chutnat.

Polévka z rebarbory

20 hlasů
30min 603kJ 60 Kč

Osvěžující polévka s vůni vanilky a badyánu.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více