Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Je jim přes 60 a stále vypadají skvěle

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

28. 6. 2011 | Osobnosti

Některé celebrity jsou důkazem, že i stárnout lze přirozeně a s grácií, aniž byste k tomu potřebovali tým plastických chirurgů. Jaké je jejich tajemství?

Řada obyvatelek Hollywoodu vypadá jako chodící reklama na kosmetické, zkrášlovací (i když o tom by se občas dalo s úspěchem pochybovat) a omlazovací zákroky. Naštěstí jsou ale mezi nimi i ženy, jež se takovým zásahům do svého těla vyhýbají, a přesto vypadají úžasně. Jak to jen dělají?

Hvězda č. 1: Sigourney Weaver

Jedenašedesátiletá Sigourney hrála celý život ženy-hrdinky, a tak se musela udržovat v dobré fyzické kondici. A právě jí podle svých slov vděčí za mladistvý vzhled. Je vyznavačkou pilates a veřejnou propagátorkou zdravé stravy a životního stylu.

Hvězda č. 2: Jane Seymour

Šedesátiletá herečka se před lety dostala znovu do formy, když se zúčastnila americké obdoby soutěže StarDance. A od té doby nedá na pohyb dopustit. Vypadá úžasně a skutečný věk by jí nikdo nehádal – kromě zdravé stravy nedá dopustit na pilates a dlouhé procházky.

Hvězda č. 3: Jane Fonda

Která z nás by si ve třiasedmdesáti nepřála vypadat jako Jane Fonda. V 80. letech se herečka vrhla na aerobik a láska k pohybu u ní převládá dodnes. Kromě toho si však Fonda hlídá i jídelníček – vyhýbá se nezdravým tukům a sladkostem, naopak si dopřává spoustu zeleniny a ryb.

Hvězda č. 4: Raquel Welch

Další božsky vypadající sedmdesátnice, jejíž figuru by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Raquel propadla před 30 lety józe a je jí věrná dodnes. Ke každodennímu cvičení přidává i zdravou výživu, především hodně čerstvých potravin.

Hvězda č. 5: Helen Mirren

Tahle pětašedesátiletá herečka budí dojem, že je rok od roku krásnější. Přitom tvrdí, že nikdy vlastně pořádně necvičila, ani nedržela nějakou přísnou dietu. Jejím návodem, jak zůstat štíhlá a fit, je rovnováha – tedy užívat si všeho „tak středně“. Nejíst moc ani málo, nepovalovat se, ale ani to nepřehánět s pohybem… „Nikdy jsem nedělala žádné extrémy, všechno je to o rovnováze,“ prohlašuje Helen.

Královna Alžběta II. prozradila recept na šťastné manželství

Houbové karbanátky

Houbové karbanátky

7 hlasů
55min 683 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Drůbeží játra na medu

6 hlasů
35min 632kJ 55 Kč

Pikantní drůbeží játra s medem.

Kuřecí stehna na zelenině

5 hlasů
1h a 25min 478kJ 140 Kč

Pečené kuřecí maso se zeleninou je šťavnaté a chutná skvě...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více