Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Je jim přes 60 a stále vypadají skvěle

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

28. 6. 2011 | Osobnosti

Některé celebrity jsou důkazem, že i stárnout lze přirozeně a s grácií, aniž byste k tomu potřebovali tým plastických chirurgů. Jaké je jejich tajemství?

Řada obyvatelek Hollywoodu vypadá jako chodící reklama na kosmetické, zkrášlovací (i když o tom by se občas dalo s úspěchem pochybovat) a omlazovací zákroky. Naštěstí jsou ale mezi nimi i ženy, jež se takovým zásahům do svého těla vyhýbají, a přesto vypadají úžasně. Jak to jen dělají?

Hvězda č. 1: Sigourney Weaver

Jedenašedesátiletá Sigourney hrála celý život ženy-hrdinky, a tak se musela udržovat v dobré fyzické kondici. A právě jí podle svých slov vděčí za mladistvý vzhled. Je vyznavačkou pilates a veřejnou propagátorkou zdravé stravy a životního stylu.

Hvězda č. 2: Jane Seymour

Šedesátiletá herečka se před lety dostala znovu do formy, když se zúčastnila americké obdoby soutěže StarDance. A od té doby nedá na pohyb dopustit. Vypadá úžasně a skutečný věk by jí nikdo nehádal – kromě zdravé stravy nedá dopustit na pilates a dlouhé procházky.

Hvězda č. 3: Jane Fonda

Která z nás by si ve třiasedmdesáti nepřála vypadat jako Jane Fonda. V 80. letech se herečka vrhla na aerobik a láska k pohybu u ní převládá dodnes. Kromě toho si však Fonda hlídá i jídelníček – vyhýbá se nezdravým tukům a sladkostem, naopak si dopřává spoustu zeleniny a ryb.

Hvězda č. 4: Raquel Welch

Další božsky vypadající sedmdesátnice, jejíž figuru by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Raquel propadla před 30 lety józe a je jí věrná dodnes. Ke každodennímu cvičení přidává i zdravou výživu, především hodně čerstvých potravin.

Hvězda č. 5: Helen Mirren

Tahle pětašedesátiletá herečka budí dojem, že je rok od roku krásnější. Přitom tvrdí, že nikdy vlastně pořádně necvičila, ani nedržela nějakou přísnou dietu. Jejím návodem, jak zůstat štíhlá a fit, je rovnováha – tedy užívat si všeho „tak středně“. Nejíst moc ani málo, nepovalovat se, ale ani to nepřehánět s pohybem… „Nikdy jsem nedělala žádné extrémy, všechno je to o rovnováze,“ prohlašuje Helen.

Brad Pitt o svém hlase. Když začnu zpívat, utíkají i zvířata

Řepa s malinovým octem

Řepa s malinovým octem

14 hlasů
50min 357 kJ 35 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rýžová polévka

13 hlasů
35min 334kJ 65 Kč

Hustá a výživná polévka z rýže.

Treska s paprikou a fíky

12 hlasů
55min 349kJ 145 Kč

Pikantní, netradiční a velmi chutné.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více