Odvážná Monica Bellucci ve 46 letech: Pózovala nenalíčená a nahá!

Ani ve 46 letech nemá italská herečka Monica Bellucci problém se odhalit! A to navíc bez jakýchkoliv příkras maskérů či za použití Photoshopu.

„Nemám se svým tělem problém. Nikdo není dokonalý a musíme se každý smířit sám se sebou," nechala se slyšet Monica, která dominuje titulní stránce červnového časopisu Elle.

Není to přitom poprvé, co se italská kráska vyjímala na titulní stránce. Jen pět měsíců po porodu se nebála zapózovat v plavkách pro obálku australské edice pánského magazínu Men's Style.

S postavou po dětech si herečka moc hlavu neláme. Na cvičení prý nemá vůbec čas. S manželem má nejen devítiměsíční Leonie, ale také šestiletou Devu.

„Místo toho, abych se trápila v tělocvičně, raději chodím v černé. Je to mnohem praktičtější a mnohem zábavnější,“ tvrdí Monica.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle nenosíte své pocity napsané na čele, což vás sice chrání, ale zároveň můžete být pro zrozence některých znamení těžko čitelní. A právě z tohoto faktu mohou tento týden vyplynout některá nedorozumění. Berte je s nadhledem, al... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
89 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
71 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat