Odvážná Monica Bellucci ve 46 letech: Pózovala nenalíčená a nahá!

Ani ve 46 letech nemá italská herečka Monica Bellucci problém se odhalit! A to navíc bez jakýchkoliv příkras maskérů či za použití Photoshopu.

„Nemám se svým tělem problém. Nikdo není dokonalý a musíme se každý smířit sám se sebou," nechala se slyšet Monica, která dominuje titulní stránce červnového časopisu Elle.

Není to přitom poprvé, co se italská kráska vyjímala na titulní stránce. Jen pět měsíců po porodu se nebála zapózovat v plavkách pro obálku australské edice pánského magazínu Men's Style.

S postavou po dětech si herečka moc hlavu neláme. Na cvičení prý nemá vůbec čas. S manželem má nejen devítiměsíční Leonie, ale také šestiletou Devu.

„Místo toho, abych se trápila v tělocvičně, raději chodím v černé. Je to mnohem praktičtější a mnohem zábavnější,“ tvrdí Monica.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Snažte se tento týden zacházet uvážlivě s těmi zbytky energie, které se ještě neutopily v únavě z předchozích mrazivých dnů, která vás začíná zmáhat. Především v práci budete mít pocit, že si nemůžete dopřát ani... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

174 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:11
317 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:10
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:05

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat