Odvážná Monica Bellucci ve 46 letech: Pózovala nenalíčená a nahá!

Ani ve 46 letech nemá italská herečka Monica Bellucci problém se odhalit! A to navíc bez jakýchkoliv příkras maskérů či za použití Photoshopu.

„Nemám se svým tělem problém. Nikdo není dokonalý a musíme se každý smířit sám se sebou," nechala se slyšet Monica, která dominuje titulní stránce červnového časopisu Elle.

Není to přitom poprvé, co se italská kráska vyjímala na titulní stránce. Jen pět měsíců po porodu se nebála zapózovat v plavkách pro obálku australské edice pánského magazínu Men's Style.

S postavou po dětech si herečka moc hlavu neláme. Na cvičení prý nemá vůbec čas. S manželem má nejen devítiměsíční Leonie, ale také šestiletou Devu.

„Místo toho, abych se trápila v tělocvičně, raději chodím v černé. Je to mnohem praktičtější a mnohem zábavnější,“ tvrdí Monica.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat