Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Milla Jovovich: Přibrala jsem 23 kilo

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

11. 12. 2019 | Osobnosti

Modelka a herečka Milla Jovovich se na Instagramu pochlubila svým těhotenským bříškem. Třiačtyřicetiletá hvězda by měla přivést na svět holčičku na počátku příštího roku. Váha jí teď prozradila, že její tělesná hmotnost vyskočila během devíti měsíců gravidity o třiadvacet kilo. Ukrajinská rodačka si však nestěžuje, protože má díky tomu obří prsa.

„Takže tady je aktualizovaný obrázek mého těhotenství, zbývá mi devět týdnů do porodu a je pro mě stále složitější se pohybovat, ale jsem šťastná, když můžu říct, že zatím vše kolem dítěte vypadá dobře a že se narodí zřejmě podle plánu! Přibrala jsem docela hodně, což se mi v těhotenství děje vždy. Mám asi o třiadvacet kilo navíc, zatím. Ale to jen dokazuje, že tělo dělá to, co potřebuje, bez ohledu na cokoli. Když to říkám, přiznám, že jsem v tomto těhotenství necvičila jako u těch předchozích, ale jsem také superparanoidní a opravdu velmi úzkostná, abych nedělala nic, co by mě mohlo vystavit riziku potratu. Nicméně, moje velká mateřská prsa jsou zpět, což je velmi zábavné pro holku, co byla vždy plochá jako prkno, takže si užívám ten moment, dokud trvá! Všem posílám uprostřed týdne lásku a doufám, že je to pro vás dobrý týden. Už jen pár dní do víkendu, takže hluboký nádech, už tam budeme!“ napsala Milla na Instagramu.

Jovovich je těhotná počtvrté. S manželem Paulem W. S. Andersonem má jedenáctiletou Ever a čtyřletou Dashiel. Před dvěma roky třetího potomka potratila ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Brad Pitt o svém hlase. Když začnu zpívat, utíkají i zvířata

Dušené kuře s křenem

Dušené kuře s křenem

11 hlasů
1h a 15min 617 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové medailonky

15 hlasů
40min 969kJ 120 Kč

Plátky masa s javorovým sirupem.

Čočková polévka

27 hlasů
50min 225kJ 60 Kč

Pikantní čočková polévka s rajčatovým protlakem.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více