Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Milla Jovovich: Přibrala jsem 23 kilo

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

11. 12. 2019 | Osobnosti

Modelka a herečka Milla Jovovich se na Instagramu pochlubila svým těhotenským bříškem. Třiačtyřicetiletá hvězda by měla přivést na svět holčičku na počátku příštího roku. Váha jí teď prozradila, že její tělesná hmotnost vyskočila během devíti měsíců gravidity o třiadvacet kilo. Ukrajinská rodačka si však nestěžuje, protože má díky tomu obří prsa.

„Takže tady je aktualizovaný obrázek mého těhotenství, zbývá mi devět týdnů do porodu a je pro mě stále složitější se pohybovat, ale jsem šťastná, když můžu říct, že zatím vše kolem dítěte vypadá dobře a že se narodí zřejmě podle plánu! Přibrala jsem docela hodně, což se mi v těhotenství děje vždy. Mám asi o třiadvacet kilo navíc, zatím. Ale to jen dokazuje, že tělo dělá to, co potřebuje, bez ohledu na cokoli. Když to říkám, přiznám, že jsem v tomto těhotenství necvičila jako u těch předchozích, ale jsem také superparanoidní a opravdu velmi úzkostná, abych nedělala nic, co by mě mohlo vystavit riziku potratu. Nicméně, moje velká mateřská prsa jsou zpět, což je velmi zábavné pro holku, co byla vždy plochá jako prkno, takže si užívám ten moment, dokud trvá! Všem posílám uprostřed týdne lásku a doufám, že je to pro vás dobrý týden. Už jen pár dní do víkendu, takže hluboký nádech, už tam budeme!“ napsala Milla na Instagramu.

Jovovich je těhotná počtvrté. S manželem Paulem W. S. Andersonem má jedenáctiletou Ever a čtyřletou Dashiel. Před dvěma roky třetího potomka potratila ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Vin Diesel je pro holohlavé muže největším vzorem

Kuře s pomerančovou šťávou

Kuře s pomerančovou šťávou

15 hlasů
1h a 20min 564 kJ 91 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilované jehněčí kotletky

12 hlasů
45min 648kJ 280 Kč

Pokud máte rádi jehněčí, určitě vyzkoušejte tento rece...

Dušené kuře s křenem

11 hlasů
1h a 15min 617kJ 130 Kč

Naporcované kuře s pikantní křenovou omáčkou.

Poradny

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Nezapočítali mi dobu studia pro nárok na PPM, co dělat?

Dobrý den, Terezo,podle § 32 odst. 4 zákona o nemocenském pojištění se do doby účasti na pojištěn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více