Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Brad Pitt se s příliš vysokým sebevědomím dostal do problémů

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

04.02.2020 | Osobnosti

Herec Brad Pitt se domnívá, že jeho soukromý a herecký život propojuje jedno téma – přílišné sebevědomí a hrdost. A to proto, že žije v USA a většina rolí, které hrál, byly postavami Američanů. Nadměrná hrdost a sebevědomí je totiž typická pro kulturu Spojených států. Nicméně šestapadesátiletý exmanžel Jennifer Aniston a Angeliny Jolie se nedomnívá, že je to vlastnost pozitivní.

„Všímám si tématu přílišného sebevědomí. Ve filmu Sedm je postava, která vidí svět příliš černobíle. Není schopen vidět dál za své spektrum. Nedokáže vnímat, co se bude dít, a nechápe to. Vidím to také ve filmu Po přečtení spalte. Je tam přílišné sebevědomí. Je tam idiocie, ale vnímám přílišné sebevědomí. A také je přílišné sebevědomí v postavě ve filmu Babel. Je to sebevědomí, že všechno bude vždy v pořádku, a neváží si vůbec nikoho kolem sebe. Myslím, že je to téma… Přílišné sebevědomí mě vždy dostalo do osobních problémů. Myslím, že je to problém, který celý náš národ neustále přivádí do problémů. Je to něco, čím jsem docela dost fascinován, mimo jiné,“ uvedl Brad v rozhovoru pro magazín Collider.

Pitt také v interview prozradil, kdo ho naučil základy herecké práce.

„Docela dlouho mi trvalo, než jsem našel někoho, kdo mě skutečně oslovil, našel jsem úchvatného chlapa jménem Ray London, který už není mezi živými. Ovlivnil zásadně kariéru mnoha lidí, třeba Hanka Azarii, Geeny Davis nebo Sharon Stone. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem se k němu dostal, opravdu mě pěkně nasměroval,“ přiznal hollywoodský idol.

Brad Pitt a Angelina Jolie jsou po třech letech psychoter...

Ryba zapečená se špenátem

Ryba zapečená se špenátem

13 hlasů
50min 451 kJ 122 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto s mušlemi a mořskými plody

26 hlasů
40min 551kJ 380 Kč

Kombinace mořských plodů a rizota povýší tradiční pokr...

Marinované srnčí maso

10 hlasů
60min 652kJ 345 Kč

Srnčí maso marinované v červeném víně se skořicí.

Poradny

Jak probíhá sociální šetření, mohou mi odejmout dávku?

Dobrý den,podle zákona o pomoci v hmotné nouzi jsou pracovníci úřadu práce oprávněni vstoupit do ... Více

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více