Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Brad Pitt se s příliš vysokým sebevědomím dostal do problémů

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

04.02.2020 | Osobnosti

Herec Brad Pitt se domnívá, že jeho soukromý a herecký život propojuje jedno téma – přílišné sebevědomí a hrdost. A to proto, že žije v USA a většina rolí, které hrál, byly postavami Američanů. Nadměrná hrdost a sebevědomí je totiž typická pro kulturu Spojených států. Nicméně šestapadesátiletý exmanžel Jennifer Aniston a Angeliny Jolie se nedomnívá, že je to vlastnost pozitivní.

„Všímám si tématu přílišného sebevědomí. Ve filmu Sedm je postava, která vidí svět příliš černobíle. Není schopen vidět dál za své spektrum. Nedokáže vnímat, co se bude dít, a nechápe to. Vidím to také ve filmu Po přečtení spalte. Je tam přílišné sebevědomí. Je tam idiocie, ale vnímám přílišné sebevědomí. A také je přílišné sebevědomí v postavě ve filmu Babel. Je to sebevědomí, že všechno bude vždy v pořádku, a neváží si vůbec nikoho kolem sebe. Myslím, že je to téma… Přílišné sebevědomí mě vždy dostalo do osobních problémů. Myslím, že je to problém, který celý náš národ neustále přivádí do problémů. Je to něco, čím jsem docela dost fascinován, mimo jiné,“ uvedl Brad v rozhovoru pro magazín Collider.

Pitt také v interview prozradil, kdo ho naučil základy herecké práce.

„Docela dlouho mi trvalo, než jsem našel někoho, kdo mě skutečně oslovil, našel jsem úchvatného chlapa jménem Ray London, který už není mezi živými. Ovlivnil zásadně kariéru mnoha lidí, třeba Hanka Azarii, Geeny Davis nebo Sharon Stone. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem se k němu dostal, opravdu mě pěkně nasměroval,“ přiznal hollywoodský idol.

Claudia Schiffer měla na vrcholu kariéry ochranku i na sp...

Salát z čekanky

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 207 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborové nočky se strouhankou

13 hlasů
35min 978kJ 59 Kč

Když máte chuť na jednoduchý sladký oběd.

Rajčatový salát s mátou

10 hlasů
20min 599kJ 50 Kč

Salát s mátou a sýrem feta.

Poradny

Dcera skončila v práci ve zkušební době, dostane PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Koik si můžu vydělat při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,jestliže Váš pracovní poměr končí k 30.4.2020, doporučuji se na úřadě práce evidovat do... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více