Penélope Cruz nikdy neměla špetku alkoholu

05.10.2020 | Osobnosti

Herečka Penélope Cruz nikdy nepila alkohol, většinu života také nekouřila. Měla v životě etapu, kdy pálila jednu za druhou. Kvůli roli ženy, která je závislá na nikotinu. Při natáčení jí cigarety tak zachutnaly, že jim sama propadla. Když se ale ve vztahu s Javierem Bardemem, jehož si později vzala, rozhodli mít děti, s kouřením přestala. Od té doby žije zdravě a nemá v podstatě žádnou neřest.

Penélope má z manželství s kolegou Bardemem devítiletého Lea a sedmiletou Lunu.

„Nepiju, nekouřím a jím opravdu zdravě. Vždy jsem o sebe hodně pečovala a držela se zdravého životního stylu. Nikdy jsem nepila, ale kouřila jsem pár let, protože jedna z mých postav kouřila. Přestala jsem s tím ve chvíli, kdy jsem se rozhodla, že se stanu matkou,“ tvrdí Cruz.

Závislou na nikotinu se sama stala v roce 2001 během natáčení filmu Blow.

„Když to jde, snažím se spát osm hodin denně, a začala jsem nedávno také meditovat, což mi opravdu pomáhá ocenit přítomný okamžik. Tak jako tělu prospívá posilovna, tak meditace uklidňuje moji mysl. Tréninkem každý den dokážu lépe relaxovat,“ svěřila hvězda filmu Všichni to vědí.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:25
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:24
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:10
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat