Kate je na malou princeznu sama: Williamovi skončila rodičovská

Britský korunní princ William se po dvou týdnech rodičovské dovolené vrací do práce. Dvaatřicetiletý následník britského trůnu si užil dva týdny s novorozenou princeznou Charlottou, o niž se teď musí starat její matka, vévodkyně Catherine sama. Vévoda z Cambridge v pondělí 18. května odcestoval do Švýcarska na státní návštěvu.

Catherine zůstala v novém sídle Anmer Hall v hrabství Norfolk, kde pobývá spolu s princem Georgem a princeznou Charlottou.

Ve Švýcarsku se William účastní programu na ochranu divoké přírody. Přilétá jako oficiální zástupce Spojeného království. A tak jako je ochrana přírody tématem jeho otce prince Charlese, propagátora bio zemědělství, je ekologie velmi blízká i princi Williamovi.

Ještě před narozením dcery princ odešel z funkce pilota u rychlé záchranné služby East Anglian Air Ambulance Service. Do pozice pilota helikoptéry tam nastoupí opět v červnu.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Brokolicová omeleta

(22 hlasů)

Omeleta s našlehanou ricottou

(20 hlasů)

Frittata s hráškem

(20 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

118 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat