Chcete dítě? Tahle sexuální poloha je nejlepší!

Moderní doba prospívá sexuální osvětě a tak už jen málokterý pár souloží jedině v misionářské poloze. Střídat během milování různé postoje je nejen příjemné, ale také zábavné. Ovšem když dojde na početí dítěte, pak je misionářská poloha nejlepší. Pokud je muž nahoře a proniká do ženy zpředu, šance na oplodnění se tím zvýší.

Tvrdí to doktorka Marilyn Glenvilleová, majitelka stejnojmenných klinik, na nichž řeší problémy s početím potomka s tisícovkami párů. Lidé dnes s plozením potomků otálejí, což jim v šanci na početí nenahrává. Naopak. Krom toho, že je pak třeba často upravit životní styl a zlepšit stravu a pohybové aktivity, mohou pomoci i věci jako poloha při souloži a krátce po ní.

„Muž nahoře je poloha, při níž je šance na početí nejvyšší. Vysvětlením je to, že tato poloha umožňuje hlubokou penetraci, takže muž může ejakulovat přímo na děložní čípek. To dává spermiím velkou výhodu na cestě za vajíčkem. Čím blíže jsou k vajíčku čekajícímu ve vejcovodech, tím pravděpodobněji doputují až k němu,“ tvrdila Glenvilleová v rozhovoru pro deník The Mail.

Pomáhá také, když ženy při souloži vyvrcholí. Tvrdí to biologové Robin Baker a Mark Bellis, kteří studovali tzv. nasávací efekt děložního čípku při orgasmu. Když žena dosáhne vyvrcholení, děložní čípek se rozpohybuje a nasává spermatickou tekutinu ve vagíně. Při orgasmu žena do dělohy nasaje více spermatu než bez orgasmu.

Je důležité si ale uvědomit, že žena nemusí mít orgasmus, aby počala. Takže se tím nemusí trápit, pokud ho nedosáhne. Pokud ano, pak je to dobře,“ dodává doktorka Glenvilleová.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat