Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Chcete dítě? Tahle sexuální poloha je nejlepší!

Se zarděním přiznává, že ulítá na "Růžovce" a Ulici. Nesnáší přetvářku a faleš. Potají ujídá redakční bonbóny.

Zobrazit další články autorky

19.10.2015 | Sex a vztahy

Moderní doba prospívá sexuální osvětě a tak už jen málokterý pár souloží jedině v misionářské poloze. Střídat během milování různé postoje je nejen příjemné, ale také zábavné. Ovšem když dojde na početí dítěte, pak je misionářská poloha nejlepší. Pokud je muž nahoře a proniká do ženy zpředu, šance na oplodnění se tím zvýší.

Tvrdí to doktorka Marilyn Glenvilleová, majitelka stejnojmenných klinik, na nichž řeší problémy s početím potomka s tisícovkami párů. Lidé dnes s plozením potomků otálejí, což jim v šanci na početí nenahrává. Naopak. Krom toho, že je pak třeba často upravit životní styl a zlepšit stravu a pohybové aktivity, mohou pomoci i věci jako poloha při souloži a krátce po ní.

„Muž nahoře je poloha, při níž je šance na početí nejvyšší. Vysvětlením je to, že tato poloha umožňuje hlubokou penetraci, takže muž může ejakulovat přímo na děložní čípek. To dává spermiím velkou výhodu na cestě za vajíčkem. Čím blíže jsou k vajíčku čekajícímu ve vejcovodech, tím pravděpodobněji doputují až k němu,“ tvrdila Glenvilleová v rozhovoru pro deník The Mail.

Pomáhá také, když ženy při souloži vyvrcholí. Tvrdí to biologové Robin Baker a Mark Bellis, kteří studovali tzv. nasávací efekt děložního čípku při orgasmu. Když žena dosáhne vyvrcholení, děložní čípek se rozpohybuje a nasává spermatickou tekutinu ve vagíně. Při orgasmu žena do dělohy nasaje více spermatu než bez orgasmu.

Je důležité si ale uvědomit, že žena nemusí mít orgasmus, aby počala. Takže se tím nemusí trápit, pokud ho nedosáhne. Pokud ano, pak je to dobře,“ dodává doktorka Glenvilleová.

Většina mužů po padesátce už je neplodná i pro umělé oplo...

Gnocchi s houbami

Gnocchi s houbami

11 hlasů
45min 430 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tofu salát

22 hlasů
1h a 15min 399kJ 70 Kč

Salát se sýrem tofu a zeleninou.

Ryba s rajčaty a olivami

0 hlasů
50min 457kJ 270 Kč

Dobré, lehké a zdravé jídlo.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více