Nejčastější omyly vánočních večírků: Sex s kolegy a názor na šéfa

Vánoční večírky jen zřídka končí střízlivě. S ránem po nich přichází nejen silná kocovina fyzická, ale také psychická. Nejhorším nápadem bývá, když se opilý podřízený rozhodne svým šéfům začít říkat tzv. pravdu, tedy to, co si o nich opravdu myslí. Druhým nejčastějším omylem vánočních večírků je sex s kolegy. A je velmi běžný. Někdy se ho dopustí čtyři z deseti pracujících.

Vyplývá to z průzkumu britské společnosti Ann Summers prodávající erotické pomůcky. Nejčastěji přitom sex s kolegou proběhne na parkovišti v autě (celá čtvrtina), následují zasedací místnost (pětina) a sklad (osmnáct procent), šéfova kancelář (šestnáct procent) a pracovní stůl (patnáct procent).

Z průzkumu také vyplývá, že nejvíce se do sexu pouštějí lidé pracující v IT a starší a výše postavení zaměstnanci. Mezi služebně nejstaršími zaměstnanci sex na večírku mělo pětašedesát procent, mezi mladými a nově přijatými jen šestadvacet procent.

Nejčastější obory/oddělení, která provozují sex na pracovišti:

1. IT (76 %)
2. Právní (74 %)
3. HR (personalistika) (72 %)
4. Dopravní a logistika (72 %)
5. Finanční (71 %)
6. Média a marketing (68 %)
7. Obchodní (67 %)
8. Podniková administrativa (57 %)
9. Zdravotnictví (52 %)
10. Vzdělávání (45 %)


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat