Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5 věcí, které vaše ŇADRA musí zkusit!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

2. 6. 2016 | Sex a vztahy

Neodmyslitelně k vám patří, jsou symbolem ženskosti, krásy, smyslnosti i erotiky. Kdo nebo co? Vaše ňadra! Jakou pozornost si zaslouží a co všechno by měla aspoň jednou v životě zažít? Těchto 5 věcí je oblaží!

Sexuolog Zlatko Pastor říká, že prsa jsou důležitou erotogenní zónou, pro některé nejdůležitější. Stimulace bradavek dokonce přivádí některé ženy k orgasmu. Jestliže to u vás takhle nechodí, minimálně se dá hovořit o velkém množství nervových zakončení, která jsou zdrojem příjemných pocitů. Další proces pak probíhá u každých ňader stejně.

Erekce bradavek bývá první známkou sexuálního vzrušení. Prsa se zvětší, dvorce zduří, vyvstanou na nich růžové skvrny. Tento stav vydrží až do orgasmu, pak ňadra ochabnou a dvorce se zmenší. Už jen kvůli tomuhle se vyplatí nechat si hrudník laskat. Jak, čím, proč? Tohle všechno by vaše dva poklady měly zkusit!

1. Teplo, chlad, teplo, chlad

Na další pobyt venku si připravte skleničku s ledem a požádejte partnera, aby vás trochu zchladil. Nechte si přejíždět ledem po bradavkách, nebo jednu z kostek vložte milenci do úst. Jeho ledový dech splní stejný účel už jen při pouhém malém fouknutí směrem ke vztyčeným hrotům. (Další polibek krátce po vypití doušku horké kávy hned po vycucání ledové kostky přivádí do extáze.) Uvidíte, že tyhle hrátky s teplotou si jednou provždy zamilujete.

2. Úchop pěti prsty

Je váš milostný scénář pořád jedno a to samé? Milenec vám rozepne podprsenku, přisaje se k bradavce a čeká, že budete vrnět blahem? Jestli vám to takhle vyhovuje, nic proti tomu, ale každá žena by měla vědět, že úchop pěti prsty dělá jejím dvojčatům nadmíru dobře. Poučte toho svého…

Ať si dá na ruku poctivou várku masážního oleje, položí dlaň na prs tak, aby prsty byly rovnoměrně rozmístěny po jeho obvodu. Pak ruku zvedá a současně něžně přejíždí prsty po ňadru, až uchopí bradavku. Tu povytáhne – jemně nebo silněji (je dobré vést ho a dát najevo, co je vám zrovna v daný moment nejpříjemnější). Takhle připravená prsa jsou určená k hýčkání, mazlení, masáži a dalším věcem, které ženám dělají tak dobře. Chcete si užít ještě víc a tvrději?

3. Sání bez úst

Pak zkuste gumové přísavky na bradavky, které fungují na principu podtlaku. Zmáčknou se, pak přiloží na „špičky“ a ve vteřině máte neskutečné špunty lačnící po stimulaci. (Cena v závislosti na výrobci a erotickém obchodě od stokoruny do tří set korun.)

4. Tahy štětcem

Kdo si hraje, nezlobí. Rozmačkané ovoce, šťáva z melounu, kterou milenec slízává… Pokud vedle sebe máte podobně kreativního partnera, můžete si gratulovat, ale zkusil už vzít do ruky štětec a potravinářskou barvu? (Některé z nich jsou i ochucené.) Přejíždění po ňadrech přináší smyslný zážitek s puncem návratu do dětství.

Zkusil jsem to a mohu doporučit, ženě se to moc líbilo. Já akorát kromě barvy použil i třpytivý poprašek pudru. Bylo to úžasný sex,“ zasněně vypráví čtenář Vilda. Berte to jako mustr pro vás…

5. Svazování

Říká vám něco bondáž prsou? Pokud se něco takového do vaší ložnice ještě nedostalo, je to chyba. Tuhle zkušenost by měla mít každá prsa! Proč? Po správně provedeném úvazu delším lanem si „odlehčí“ objemnější náklady, ale i menší ňadra jsou nalitější a o dost citlivější.

Na internetu jsou k mání fotopostupy, tak neváhejte nějaký z nich vyzkoušet. Ti odvážnější k podobným nápadům přidávají i hrátky s bondage páskou, která nechytá chloupky. Pouhé zalepení bradavek v rámci hry „teď nesmíš“, může být velmi vzrušující – stejně jako něžné strhávání téhle „erotické náplasti“. Snesou vaše prsy tolik rozkoše?

Překvapivé věci, které zvyšují libido. Patří k nim i masáž

Husa na portském víně

Husa na portském víně

11 hlasů
4h a 20min 617 kJ 420 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na oběd

Palačinky se špenátem

9 hlasů
50min 624kJ 110 Kč

Zapečené palačinky se špenátem.

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326kJ 75 Kč

Špenátová polévka s vajíčkem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více