Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nechce s vámi spát: Nehledejte za tím hned milenku

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

24. 9. 2019 | Sex a vztahy

„Miláčku, dneska ne!“ Tak tahle věta zaznívá v českých domácnostech poměrně běžně. Většinou se přisuzuje ženám, ale pomalu přibývá i mužů, kteří ji používají častěji, než by se jejich partnerkám líbilo. Co za nezájmem o sex u muže stojí?

Možností je hned několik – rozhodně to není jen paranoidní představa, že má váš partner bokovku, a proto o sex s vámi nestojí. Důvody jsou většinou mnohem prozaičtější.

Má za sebou namáhavý den

To je naprosto nejběžnější důvod. Není pravda, že muž touží po sexu za každých okolností. I jemu únava či stres brání pořádně se uvolnit. Navíc se řada z nich obává, že by nepředvedli takový výkon, jaký se od nich očekává – a tak radši volí taktiku ústupu.

„Ruší“ ho děti

Příchod dětí je pro milostný život páru pokaždé pořádná zátěž. A jejich „obětí“ nemusejí být jen ženy, které se ze dne na den z milenky změní v matku. Občas se s tou změnou musejí vyrovnat i novopečení tatínkové. A to může chvilku trvat.

Má náladu na jinou zábavu

Občas se muž raději věnuje fotbalovému přenosu nebo videohře než milování. To se stává a není to žádná tragédie. Vy máte také dny, kdy raději sednete k seriálu, než byste odtančila jako nadšená milenka do ložnice. Přiznejte toto právo i svému muži.

Máte „své dny“

Pro řadu mužů je milování, když jejich partnerka menstruuje, naprostým tabu. Ovšem u spousty žen je menstruace obdobím, kdy díky hormonům po sexu touží skoro víc než jindy. A problém je na světě. Zkuste partnera přesvědčit, že není třeba se bát a že milování nemusí být jen pohlavní styk – ke vzájemnému uspokojení často stačí i jiné „aktivity“.

Touží po větší spontánnosti

Mnoho mužů si musí chvíli zvykat na to, že už se na sebe nevrháte v kuchyni nebo před televizí, ale že milování ve vaší domácnosti jede tak trochu podle rozvrhu. Mohou mít pocit, že jsou „na povel“. Ale ani to není neřešitelný problém! Navíc některé průzkumy ukazují, že ona pravidelnost (tedy jakýsi sexuální rozvrh) přispívá ke spokojenosti párů!

Bojí se, že zklame

Spousta mužů má s přibývajícím věkem a také stresem potíže s erekcí. A namísto aby problém začali řešit, začnou se stranit sexu. To je ovšem to nejhorší, co mohou sobě i partnerce udělat.

Není si jistý svým tělem

Nemyslete, že jen my ženy řešíme svou postavu a to, zda jsme pro partnera přitažlivé! I muži mají podobné (a stejně absurdní) obavy. Takže když váš partner třeba přes zimu přibere, může se to projevit i nechutí na sex – prostě si není jistý, zda chce, abyste ho viděla, když není „ve formě“.

Podzimní erotická hra na posílání balíčku. Jak se hraje?

Fenyklový salát s grepem

Fenyklový salát s grepem

12 hlasů
25min 1261 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Exotická kokosová polévka s cranberries

20 hlasů
35min 253kJ 145 Kč

Krémová polévka z exotických surovin. Americké brusi...

Vepřové maso na černém pivu

7 hlasů
1h a 30min 431kJ 110 Kč

Recept na pečené vepřové maso s černým pivem, majoránk...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více