Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Abeceda erotického menu: Co podávat k večeři?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

14.03.2019 | Sex a vztahy

Pokud hodláte udělat večeři, která rozpoutá ve vašem muži ty pravé choutky, nezapomeňte, že záleží i na úpravě jídla na talíři. Beztvará hrouda rýže může něco pokazit, zatímco úhledný kopeček obložený mořskými plody mívá zvláštní moc. Takže, jaké menu je připraveno?

Jídlo a sex? Působivá a mocná kombinace! Ale vezměme to pěkně od začátku, tedy podle abecedy. Tohle byste měli v zájmu podpory vášně podávat!

A

Je známo, že alkohol v člověku odstraňuje zábrany a trocha toho povzbuzovadla může probudit i erotické choutky. Pozor však na tvrdý alkohol, který může negativně působit na mužskou výkonnost.

B

Mnozí muži přiznávají, že v nich žena pojídající banán vyvolává erotické představy. Místo toho ovoce si samozřejmě představují sami sebe.

C

Pokud vám to ještě není známo, celer se počítá mezi afrodiziaka. Takže nebude na škodu ho přidat do jídla, nemá-li k němu váš protějšek odpor.

Č

Čokoláda podporuje lechtivé touhy, ale také je nejoblíbenější potravinou, kterou si muži a ženy představují na svém těle, tedy rozpuštěném stavu. Jdete do toho?

G

Grapefruit se umístil na prvním místě v hitparádě exotických druhů ovoce pro přípravu koktejlů v letních měsících. Grapefruitový džus, trocha vodky a ledově studená sklenice vyvolávají v mužích erotické myšlenky.

H

Hruškovitý tvar ženského těla je alfou a omegou pro mužskou představivost snad co svět světem stojí. Stačí se svléknout a třeba na sobě uspořádat raut…

J

Jahody patří mezi ovoce, které k erotickým představám přímo vybízí. Milenci obou pohlaví se shodnou, že společně pojídaná jahoda umí sblížit rty tak, že je nepřirozenější přejít k polibku.

K

Kokosové mléko se umístilo na třetím místě, pokud jde o tekutinu, jejíž kapky muži rádi slízávají z ženského těla. Pálivá koření zase patří mezi přírodní afrodiziaka, takže se nebojte při přípravě večeře experimentovat s chilli nebo třeba pálivou paprikou.

M

Mořské plody jsou afrodiziaka, která se výborně hodí pro romantickou večeři ve dvou.

O

Masáž prováděná aromatickými olejíčky patří ke skvělým předehrám.

P

Pivo nebylo počítáno jako nápoj, jež by nějak souvisel s erotickým prostředím. Až moderní doba přinesla změnu. Tušili jste, že některé ženy uvádějí, jak je vzrušuje, když vidí pohledného muže v džínách pít pivo z láhve nebo plechovky?

R

Kuře na rozmarýnu může být skvělým receptem pro večeři, protože rozmarýnka je počítána mezi bylinky povzbuzující touhu.

Š

Šunka je nejčastěji uváděná potravina, na které by si partneři rádi pochutnali po milování v posteli. Naproti tomu šlehačka, podobně jako čokoláda, navozuje představu vzrušujícího ochutnávání z partnerova těla.

T

Krvavé třešničky v červených rtech jsou obrázkem, jenž muže rozhodně nenechá chladnými.

V

Pokud provoníte ložnici vanilkou, měly by se v muži probudit nejen erotické myšlenky, ale také chuť k delším a sladším předehrám.

Z

V létě, když jíte zmrzlinu z kornoutu, máte možnost svého milého vzrušit provokativním pohledem a slíznutím zmrzliny. Trénujte už teď, hbitý jazyk se vždycky hodí!

Marihuana zlepšuje milostný prožitek. Ženám pomůže i k or...

Hovězí dušené s paprikou

Hovězí dušené s paprikou

11 hlasů
2h a 45min 558 kJ 179 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hrášková polévka s kuřecím masem

12 hlasů
40min 291kJ 85 Kč

Snadno, rychle a chutně připravíte polévku ze sterilov...

Bramborový salát s chřestem

7 hlasů
30min 224kJ 95 Kč

Jemný bramborový salát s chřestem.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více