Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Abeceda erotického menu: Co podávat k večeři?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

14.03.2019 | Sex a vztahy

Pokud hodláte udělat večeři, která rozpoutá ve vašem muži ty pravé choutky, nezapomeňte, že záleží i na úpravě jídla na talíři. Beztvará hrouda rýže může něco pokazit, zatímco úhledný kopeček obložený mořskými plody mívá zvláštní moc. Takže, jaké menu je připraveno?

Jídlo a sex? Působivá a mocná kombinace! Ale vezměme to pěkně od začátku, tedy podle abecedy. Tohle byste měli v zájmu podpory vášně podávat!

A

Je známo, že alkohol v člověku odstraňuje zábrany a trocha toho povzbuzovadla může probudit i erotické choutky. Pozor však na tvrdý alkohol, který může negativně působit na mužskou výkonnost.

B

Mnozí muži přiznávají, že v nich žena pojídající banán vyvolává erotické představy. Místo toho ovoce si samozřejmě představují sami sebe.

C

Pokud vám to ještě není známo, celer se počítá mezi afrodiziaka. Takže nebude na škodu ho přidat do jídla, nemá-li k němu váš protějšek odpor.

Č

Čokoláda podporuje lechtivé touhy, ale také je nejoblíbenější potravinou, kterou si muži a ženy představují na svém těle, tedy rozpuštěném stavu. Jdete do toho?

G

Grapefruit se umístil na prvním místě v hitparádě exotických druhů ovoce pro přípravu koktejlů v letních měsících. Grapefruitový džus, trocha vodky a ledově studená sklenice vyvolávají v mužích erotické myšlenky.

H

Hruškovitý tvar ženského těla je alfou a omegou pro mužskou představivost snad co svět světem stojí. Stačí se svléknout a třeba na sobě uspořádat raut…

J

Jahody patří mezi ovoce, které k erotickým představám přímo vybízí. Milenci obou pohlaví se shodnou, že společně pojídaná jahoda umí sblížit rty tak, že je nepřirozenější přejít k polibku.

K

Kokosové mléko se umístilo na třetím místě, pokud jde o tekutinu, jejíž kapky muži rádi slízávají z ženského těla. Pálivá koření zase patří mezi přírodní afrodiziaka, takže se nebojte při přípravě večeře experimentovat s chilli nebo třeba pálivou paprikou.

M

Mořské plody jsou afrodiziaka, která se výborně hodí pro romantickou večeři ve dvou.

O

Masáž prováděná aromatickými olejíčky patří ke skvělým předehrám.

P

Pivo nebylo počítáno jako nápoj, jež by nějak souvisel s erotickým prostředím. Až moderní doba přinesla změnu. Tušili jste, že některé ženy uvádějí, jak je vzrušuje, když vidí pohledného muže v džínách pít pivo z láhve nebo plechovky?

R

Kuře na rozmarýnu může být skvělým receptem pro večeři, protože rozmarýnka je počítána mezi bylinky povzbuzující touhu.

Š

Šunka je nejčastěji uváděná potravina, na které by si partneři rádi pochutnali po milování v posteli. Naproti tomu šlehačka, podobně jako čokoláda, navozuje představu vzrušujícího ochutnávání z partnerova těla.

T

Krvavé třešničky v červených rtech jsou obrázkem, jenž muže rozhodně nenechá chladnými.

V

Pokud provoníte ložnici vanilkou, měly by se v muži probudit nejen erotické myšlenky, ale také chuť k delším a sladším předehrám.

Z

V létě, když jíte zmrzlinu z kornoutu, máte možnost svého milého vzrušit provokativním pohledem a slíznutím zmrzliny. Trénujte už teď, hbitý jazyk se vždycky hodí!

Slastí k početí. Orgasmus podporuje plodnost ženy

Gnocchi s tuňákem

Gnocchi s tuňákem

10 hlasů
45min 548 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Candát s kdoulovou omáčkou

12 hlasů
45min 547kJ 145 Kč

Candát má skvělé maso. Jak ho připravit tak, aby bylo ...

Telecí líčka s bramborovým pyré a bylinkami

15 hlasů
1h a 35min 493kJ 233 Kč

Delikatesa z telecího masa.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více