Pískavice neboli řecké seno posiluje libido žen. Víme, jaké koření ho obsahuje

18.12.2019 | Sex a vztahy

Španělští sexuologové tvrdí, že pískavice řecké seno – tedy semínko této jednoleté byliny používané v lidovém léčitelství a kořenářství tisíce let – posiluje nejen mužské sexuální funkce. Ví se, že pískavice má podobné účinky na mužskou potenci jako kotvičník či škornice. Ale nové experimenty provedené u žen těsně před, během a po menopauze naznačují, že u nich posiluje libido.

Koření, které stojí za to!

Pískavice je součástí směsí koření zvaných kari či čubrica. V oblasti Středozemí se používá jako koření i lék od starověku. Experti z Palaciova institutu ženské medicíny v Madridu tvrdí, že pískavice může posiloval libido u žen po čtyřicítce. Při podávání přípravku s pískavicí zjistili, že po několika týdnech se zvýší chuť na sex, zlepší schopnost vzrušení i dosažení orgasmu o pětadvacet procent. Nejsilnější vliv má pískavice právě na libido.

Prokrvení na „správném“  místě

„Účinné látky v pískavici podle všeho zvyšují hladinu testosteronu v těle mužů i žen. U mužů působí příznivě na erekci a plodnost, u žen zvyšují libido,“ míní doktor Santiago Palacios.

Testovaný přípravek krom pískavice obsahoval ještě listy jinanu dvojlaločného, které výrazně zlepšují funkce oběhové soustavy a periferních cév včetně prokrvení mozku a pohlavních orgánů.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:50
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:33
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat