Zbavte se mýtů o gayích a lesbách!

28.06.2012 | Sex a vztahy

Nevědomost dává vzniknout řadě nepřesných informací a stereotypů v jakékoli oblasti života. A protože o homosexuálech se otevřeně mluví vlastně jen posledních pár desetiletí, stále o nich kolují hloupé a scestné představy.

Odhalte s námi ty nejkřiklavější.

Mýtus č. 1: Homosexuálové jsou promiskuitní, dokonce i když mají vážný vztah
Pravda: Homosexuálové nejsou o nic víc promiskuitní než heterosexuálové. Promiskuita nesouvisí se sexuální orientací, není doménou určité skupiny lidí.

Mýtus č. 2: Děti vychované partnery stejného pohlaví budou v dospělosti homosexuálové
Pravda: Potvrdily to mnohé studie – děti vychované rodiči stejného pohlaví nemají větší pravděpodobnost, že budou homosexuálové, než děti, které vyrostly v klasických rodinách.

Mýtus č. 3: Většina pedofilů jsou gayové
Pravda: Ne. Drtivá většina (některé statistiky hovoří až o 90 %) mužů, kteří obtěžují děti, jsou heterosexuálové.

Mýtus č. 4: Gayové a lesby jsou přitahování každým jedincem stejného pohlaví
Pravda: Představa, že gay či lesba se v přítomnosti jiného muže či ženy „nemůže udržet“, je asi tak logická, jako kdybyste tvrdili, že každému heterosexuálnímu muži se líbí všechny ženy a každé heterosexuální ženě se líbí všichni muži. Je to zkrátka hloupost.

Mýtus č. 5: Lesby touží po vztahu se ženou kvůli špatné sexuální zkušenosti s mužem
Pravda: Spousta gayů a leseb otevřeně říká, že mají velmi dobrou zkušenost se sexem s člověkem opačného pohlaví. Vztah s osobou stejného pohlaví je ale více naplňuje, a to ve všech rovinách (emoční, sexuální…). Tvrdit, že se žena stala lesbou proto, že měla špatnou zkušenost v posteli s mužem, je hloupost.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:03
22 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:56
127 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat