Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

10.07.2020 | Sex a vztahy

Když se najednou objeví obávaná 4 na začátku, začnete o lecčems přemýšlet. Je to konec? Půjde to teď už jen z kopce dolů? Ale třeba bude život jen jiný. A třeba dokonce lepší.

Existuje ten nepříjemný strach, že po čtyřicítce už žena není ani atraktivní, ani zajímavá. Že se stane neviditelnou. Že na pracovním trhu už nebude první volbou. Že muži ve stejném věku mají mnohem mladší přítelkyně. Že když si žena najde mladšího muže, má jednoduše problémy smířit se se stárnutím. A ke všemu tomu už dost špatnému se na horizontu objevuje odraz menopauzy…

Ta špatná zpráva je, že ve 40 letech máte plus minus polovinu života za sebou. A to je úplně jiný pocit, než když vám ve 20 připadá, že život je nekonečně dlouhý a svět vám leží u nohou. Doba, kdy jste dělala důležitá rozhodnutí ohledně vzdělání, rodiny, dětí a kariéry jsou pomalu u konce. A co přijde teď?

Adieu pochyby!

Ženy ve 40 nejsou rozhodně v žádné krizi středního věku! Ostatně tu většina měla už ve 30. Ty pochybnosti o sobě samé, nejistota, hledání – přesně tohle všechno máte už za sebou. Teď už víte, kdo jste a co chcete, stojíte nohama pevně na zemi, jste sebevědomá a věříte si. Kromě toho, i pokud máte děti, jste z nejhoršího venku. A ohledně práce máte na kontě také spoustu zkušeností. Našla jste svoji cestu, takže by bylo docela hloupé honit se za kariérou až do důchodu.

Stárnutí je fajn

Ještě je tady to stárnutí. Život prostě zanechává stopy. A to je dobře. To znamená, že jste něco prožily. Nemusíte hned svoje vrásky milovat, ale jsou důkazem toho, že jste se hodně smála. Co je na 40 ale fakt opruz, jsou ty zvláštní komplimenty. Ve 30 vám říkali, jak vám to sluší. Ve 40 říkají, že na svůj věk vypadáte dobře. Jen se uvolněte a stárněte! Lehce a s grácií.  

Lepší sex!

A to, co ženám po 40 můžete opravdu závidět, je ten mega super dobrý sexuální život. Vědí totiž, co v posteli chtějí a jak to dostanou. Myslíte, že jste pro jiné muže už neviditelná a zajímavá už jen jako „milfka“? Ne, ani náhodou. Tedy ne tehdy, když si to o sobě nebudete myslet vy samy. Když se budete mít rády a brát se takové, jaké momentálně jste, budete tuhle pozitivní energii vyzařovat na kilometry daleko. A člověk je jen tak starý, na kolik se cítí.  

Nevěrní muži jsou náchylnější k srdečním onemocněním

Treska s rajčaty

Treska s rajčaty

0 hlasů
60min 414 kJ 290 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

6 hlasů
25min 783kJ 55 Kč

Kuskus je velmi výživný a s mrkví je to dobrá kombinac...

Těstoviny se sýrem gouda

5 hlasů
1h a 20min 822kJ 90 Kč

Klasické zapečené těstoviny se sýrem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více